AVRUPA YAKASI: 0212 651 68 36

AVRUPA YAKASI: 0532 717 91 98

ANADOLU YAKASI: 0216 557 77 47

ANADOLU YAKASI: 0530 420 11 15

ALMAN HAMAM BÖCEĞİ İLAÇLAMA

Alman Hamam Böceği

Alman hamam böceği sarı veya kahverengi renktedirler. Bu hamam böceği 1.50 cm boyundadır. Alman hamam böceği hamam böceğine göre daha küçüktür. En çabuk üreyip çoğalan hamam böceği alman hamam böceğidir. Tek bir yumurtasından yaklaşık 50 adet alman hamam böceği çıkar. Alman hamam böceğinin dişisi yıl içerisinde 30 binden fazla yavru yapar. Alman hamam böceğine halk arasında kalorifer böceği de denilmektedir. Bu hamam böceği türü sıcak ve kuru alanlarda yaşamayı severler.

Alman hamam böceği ortamda bulunan her şey ile beslenirler bu nedenle çok pistirler. Alman hamam böceği her yerde dolanabilir bu nedenle birçok mikrobu bünyesinde taşır. Bu tür genellikle mekanların mutfak alanlarında yaşamayı sever. Çünkü bu mekanlar sıcak ve alman hamam böceklerinin gıda ihtiyaçlarını çok rahatlıkla karşılayabilecekleri alanlardır.

Bu alman hamam böceği de hamam böcekleri gibi geceleri faaliyet gösterirler. Bünyelerinde birçok mikrobu taşıyan alman hamam böcekleri bir çok hastalığı da bulaştırabilirler.

Alman hamam böceği türünün en zor yok edilenidir. Bunun nedenlerinin başında bu canlının aşırı hızlı hareket etmesidir. Genel olarak geceleri ortaya çıkıyor olmaları ve gündüzleri yuvalarında saklanıyor olmaları nedeniyle de ortalık da fazlaca görülmezler. Kahverengi sarı tonlarındaki bu zararlının üzerinde iki çizgisi vardır. Alman hamam böceği ilaçlama yapılmadan kurtuluşu olunmayan bir canlıdır. Beslenme türlerine bakıldığında ise benzer bir çok haşereden daha tehlikelidirler. Ayırımsız her şeyi yerler. Bunun için dolaştıkları tüm bölgelerden mikrop toplarlar ve çevreye dağıtırlar. Karşılığında da ciddi hastalıklara neden olabilirler. Hızlı hareket etmelerine yarayan 6 güçlü bacakları ve algılamalarına yarayan iki antenleri bulunmaktadır.

ALMAN HAMAM BÖCEĞİ NASIL YOK EDİLİR?

Haşerelerden genel olarak kurtulma yöntemi ile aynı yöntem kullanılır. Yani ilaçlama. Ama Alman hamam böceği ilaçlama servisi yardımı olmadan bu zararlıdan kurtulmak imkansızdır. O sebeple sıradan dedikodulara tamah etmeyip kesinlikle iyi bir Alman hamam böceği ilaçlama firması desteği almak gerek. Bu konuda doğru firmayı seçerken işletmenin ruhsatlı mı? Personeli tecrübeli mi? Eğitim almışlar mı? Gibi birçok nokta incelenmelidir. Aksi durumda piyasada faaliyet gösteren ve insanları ucuz olmakla kandırmaya çalışan amatör Alman hamam böceği ilaçlama şirketi bulunmaktadır.

ALMAN HAMAM BÖCEĞİNİN ZARARLARI

Bu haşereler birçok hastalığı taşıyan canlı türlerindendir. Saymakla bitmeyecek kadar fazla hastalık insanlar tarafından bilinmese de haşere kaynaklı oluşur. Örneğin tifüs, verem gibi hastalıkların genelde haşerelerin taşıdığını biliyor muydunuz? İşte bu sebeple diyoruz ki periyodik olarak Alman hamam böceği ilaçlama servisleri desteği ile ilaçlama yaptırmalıyız. Doğru firma ile yapılan düzenli ilaçlama işleminde çevredeki tüm haşerelerden kurtulmak mümkün olabilecektir.

ALMAN HAMAM BÖCEĞİ İLACI (İLAÇLARI)

Alman hamam böceği ilacı genel olarak firmalar tarafından oranları belirlenen sıvı ilaçlardır. Tabi ki Alman hamam böceği ilaçları belirlenirken Sağlık Bakanlığı’nca onaylanmış olanları seçmek gerekmektedir.

ELMAS İLAÇLAMA İLE HAMAM BÖCEKLERİNE SON

Elmas İlaçlama alanında en bilinen ilaçlama firmalarından olması, haşerelerle yaptığı mücadelede mutlak kurtuluş garantisi sunmasından kaynaklanmaktadır. Alman hamam böceği ilaçlama şirketleri arasındaki farkımız ise tüm yasal mevzuatlarla 7/24 kaliteli hizmet prensibimizdir.