AVRUPA YAKASI: 0212 651 68 36

AVRUPA YAKASI: 0532 717 91 98

ANADOLU YAKASI: 0216 557 77 47

ANADOLU YAKASI: 0530 420 11 15

AMERİKAN HAMAM BÖCEĞİ İLAÇLAMA

Amerikan Hamam Böceği

Amerikan hamam böceği diğer hamam böceklerinden ayıran en önemli özelliği uçma özelliğine sahip olmasıdır. Amerikan hamam böceği 2-3 cm büyüklüğündedir. Amerikan hamam böcekleri kahverengi ya da kızıl rengindedir. Amerikan hamam böcekleri de yumurtlayarak çoğalırlar. Bu hamam böceği türü içerisinde 14 ve 16 yumurta yer alan paketler halinde çoğalıp popilasyon oluştururlar.

Amerikan hamam böceği 15 ay kadar yaşayabilir. Bu hamam böceği türü de geceleri aktiftir. Her türlü şeyle gıda ihtiyaçlarını sağlayan böceklerdir. Amerikan hamam böceği türü koloniler halinde yaşamlarını sürdürürler.

Sıcak alanlarda yaşamayı seven Amerikan hamam böceği yaşadığımız mekanların mutfak alanlarında daha çabuk çoğalırlar. Her türlü şeyin üzerinde gezindikleri için AMERİKAN HAMAM BÖCEĞİ her türlü mikrobu taşır ve yerleştiği alanlara bulaştırır.

Amerikan hamam böceği isminden de anlaşılacağı üzere hamam böcekleri grubundan haşerelerdir ve genel özelliklerinden birisi çok hızlı koşmalarıdır. Bu sayede de ürken bir hamam böceği hızla karanlık bölgelere kaçmaktadır. O nedenle de ilaçlama yapmadan da kurtuluşu mümkün olmayacak olan canlılardandır. Genel olarak Amerikan hamam böceği ilaçlama servisleri bu konuda en doğru çalışma yöntemini talep edenlere sunacaklardır.

AMERİKAN HAMAM BÖCEĞİ NASIL YOK EDİLİR?

Amatör yöntemlerle yapılan mücadele yöntemlerin kesinlikle bir katkısı yoktur. En etkili yöntem olarak da ilaçlama yapmaktan söz edebiliriz. Ancak öyle sıradan ilaçlarla ilaçlama yapmak hem çözüm üretmeyecek hem de sağlık sorunlarına yok açabilecektir. En kesin olan ise Amerikan hamam böceği ilaçlama şirketleri desteği almaktır.

AMERİKAN HAMAM BÖCEĞİ ISIRIR MI?

Amerikan Hamam Böceği her ne kadar insanı ısırmayan bir haşere olsa da tifüs, veba gibi bir çok ciddi hastalığın oluş nedenlerinin başına koyulabilir. Bu nedenle de bir Amerikan hamam böceği ilaçlama firması yardımından kaçınmamak gerekir.

AMERİKAN HAMAM BÖCEĞİNİN ÖZELLİKLERİ

Bu haşere türlerinin içerisinde en fizikli olan türdür ve kan kırmızısı renklerindedir. 15 ay kadar yaşayabilen Amerikan hamam böceği bu süre içerisinde çok defa üremektedir. Besini nereden bulacağına bağlı olarak yer altında veya daha kolay gıda bulabileceği her ortamda yaşarlar. Tabi genel karakteristik olarak pis bölgelerde yaşadıklarından dolayı sağlık açısından kritik canlılardır.

AMERİKAN HAMAM BÖCEĞİ İLAÇLARI

Amerikan hamam böceği ilaçları genel olarak sıvı ilaçlardır ve kokulu ya da kokusuz olmasına ya da yoğunluğuna ancak Amerikan hamam böceği ilaçlama servisleri karar verebilirler. Öyle sıradan her yerden temin edilebilen ve insanları ucuz ifadesi ile kandırılan Amerikan hamam böceği ilacı seçeneklerine kesinlikle aldanmamak gerekmektedir.

ELMAS İLAÇLAMA İLE AMERİKAN HAMAM BÖCEĞİ İLAÇLAMA

Biz Elmas İlaçlama olarak tüm haşerelerde gösterdiğimiz garantili kurtuluşu Amerikan hamam böceği ilaçlama konusunda da vermekteyiz. İstanbul’un tüm ilçelerinde faaliyet gösteren firmamız artık İzmit halkına da bilinen hizmeti sunmaktadır. İlaçlamada garantinin adı Elmas İlaçlama günün her saati ulaşılabilirlik farklılığı ile hizmet vermeyi sürdürüyor.