Binada Fare

Elmas İlaçlama ve Temizlik

Evlerde zararlılarda söz edildiğinde hangi canlılar sayılır? Kalorifer böcekleri, hamam böcekleri ya da pireler. Evet, bunlar sıklıkla ev halkını rahatsız ederler ve mücadele edilmesi zorunlu haşerelerdir. Peki, kemirgen diye indirgesek. Herkes fare demiştir muhtemelen. Doğru. Fareler evlerin en ciddi zararlılarındandır ve sadece sağlık zararları nedeniyle değil eşyalara verdikleri zararlar nedeniyle de mutlaka engellenmeleri gerekir. Ama binada fare ilaçlama firmaları desteği ile yapmak gerekli bunları. Kişisel yöntemler ile bunu yapmaya çalışmak beraberinde daha riskli sonuçlar ortaya çıkarabilmektedir. Sıradan fare zehirleri, kapanlar hatta istasyonlar yeterli çözüm üretmeyecektir. Bunun yerine en doğru zamanlarda en doğru yöntemlerle ve en doğru ilaçlar ile kapsamlı bir ilaçlama yaptırmak kesin sonuçlar getirecektir.

Doğru bir binada fare ilaçlama servisi arayışına girmişseniz eğer anlaşma yapmadan önce firmanın ruhsatlı olup olmadığını irdelemelisiniz. Ruhsatlı olan bir firma mutlaka Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış olan ilaçları kullanırlar. Bununla birlikte ruhsat zorunluluğu olan standartların üzerinde donanımlar ile de haşerelerin kolonileri ile birlikte yumurtalarının da yok edilmesini sağlarlar. Bu durumda da uzun süreli bir kurtuluş sağlanmış olur. Ayrıca bu ekipmanlar farelerin her türünün yok edilmesine olanak sağlar ve uzun bir süre mekândan uzak tutar. Binada fare ilaçlama şirketi eğer ruhsatlı ise zaten tecrübeli ve referansları güçlü olurlar. Bu durumda da hangi haşere ile nasıl bir mücadele gerektiğini iyi bilirler.

Referansları güçlü olan firmalar genelde üst düzey teknikerlerden ve ziraat mühendislerinden kurulurlar. Bu nedenle de garantili ilaçlama yaparlar. Binada fare gördüyseniz asla kendiniz müdahale etmeye yeltenmeyin. Arayın firmamız Elmas İlaçlama işletmesini sizleri farelerden arındıralım. 7/24 saat çalışma prensibi ile faaliyet gösteren işletmemizden destek almak için sadece bir aramanız yeterli olacaktır. Biz uzman personelimiz ile İstanbul’un her ilçesinin ardından artık Kocaeli iline de faaliyet göstermekteyiz. Üstelik de aynı kaliteli uygun bedelli hizmet ile. Binada fare mücadelesi aşamalarında uzman personelimizden mutlaka öneri almalısınız. Sağlığınızı önemseyen ilaçlama yöntemleri ve ilaçlar ile en kaliteli hizmeti almak için sadece aramanız yeterli olacaktır.

Belgelerimiz

Mesul Müdürlük Sertifikası        İş Yeri Açma Ve Çalıştırma Belgesi         Biyosidal Ürün Uygulama Sertifikası