Böcek

Hamam Böceği - ELMAS İLAÇLAMA

Hamamböceği evlerde sizinle birlikte çok kolay bir şekilde yaşamlarını sürdürerek beslenme ihtiyaçlarını da genellikle geceleri mutfakta yer alan çöp be besin kırıntıları ile sürdürürler. Bu türler açlığa ve susuzluğa uzun süre dayanıklı olması ile bilinirler. Renkleri genellikle kahverengidir. Hızlı bir şekilde kendilerini savunmak için koşarlar. Kanatları olmasına rağmen genellikle koşmayı ve yürümeyi tercih ederler. Hamamböceği türünün insanları ısırma ya da kemirgenler gibi saldırma özelliği yoktur. Fakat bu durum sizlere zarar vermeyecek anlamına gelmez. Çünkü hamamböcekleri dışarıda lağımlarda ve pis su kanallarında dolaştıklarından ve binaların dışın cephesinden evlere sızdıkları anlarda insan sağlığı açısında en büyük tehdit anlamına gelir.

Bu türlerden kurtulmak için tek başınıza mücadele etme şansınız vardır. Buna öncelikle binaların dışında yer alan çatlaklıkları kapatmakla başlayabilirsiniz. Hamamböcekleri mutfakta yer alan çöplere ve besin kırıntılarına da gelebilecekleri için buralarda çöp bırakılmamasında fayda vardır. Hamamböcekleri acil bir şekilde ilaçlama yapılmazsa çok hızlı bir şekilde çoğalmaya meyillidir. Bunlardan kurtulmanın da en etkili yolu yine deneyimli olan bir firma tarafından ilaçlanma yapılmasıdır. Eğer hızlı bir şekilde kurtulmazsanız ilerleyen günlerde tedavisi güç olan astım, tifo, dizanteri, virüs ve egzama gibi çeşitli hastalıklara yakalanmanız kaçınılmazdır. Bir yere yerleşmiş olan hamamböcekleri tekrar meydana gelmemesi için belli aralıklarla ilaçlama yapılmasında fayda vardır. Fakat ilaçlama yapacak olan firma için öncelikle ön araştırma yapılmasında fayda vardır. Ayrıca kullanmış olduğu ilaçlarında kalitesi önemlidir. Kaliteli ilaçlar sayesinde sonsuza kadar hamamböcekleri kâbusundan kurtulabilirsiniz. Sizin tek başınıza başaramadığınız bu sorunu biz oldukça kısa süre içerisinde sadece birkaç saatimizi ayırarak başaran çok fazla sayıda ilaçlama firmaları ülkemizde yer almaktadır.

Elmas ilaçlama evinizde ya da diğer ortamlarda yer alan hamamböceklerinden kurtulmanız için en etkili hizmeti sizlere sunmaktadır. Bunu sunmakta en büyük katlı kullanmakta olduğumuz ilaçlardır. Bizler kaliteli ilaçların yanı sıra sağlık bakanlığından onaylı olanları tercih ederiz. Sizlere kusursuz ve hızlı bir şekilde hizmet vermek için İstanbul’un bütün ilçelerine 7/24 ilaçlama yapabilme imkânına ve teknik malzemelere sahibiz.

Belgelerimiz

Mesul Müdürlük Sertifikası        İş Yeri Açma Ve Çalıştırma Belgesi         Biyosidal Ürün Uygulama Sertifikası