AVRUPA YAKASI: 0212 651 68 36

AVRUPA YAKASI: 0532 717 91 98

ANADOLU YAKASI: 0216 557 77 47

ANADOLU YAKASI: 0530 420 11 15

ELMAS BÖCEK, KEMİRGEN VE HAŞERE İLAÇLAMA

ELMAS İLAÇLAMA

HAKKIMIZDA

Elmas İlaçlama halk sağlığı alanında haşere ve kemirgen mücadelesi konusunda hizmet veren şirketimiz, İstanbul' un 39 ilçesine ulaşarak siz değerli müşterilerimize ilaçlama hizmeti vermektedir.

Elmas İlaçlama şirketi olarak daha hızlı hizmet verebilmek için her semtte şube sayımızı arttırmaktayız. Her semtte şubelerimiz olduğu için siz müşterilerimize daha hızlı ve ekonomik hizmet vermekteyiz. Kalite politikamız müşteri memnuniyeti üzerine kuruludur. Elmas ilaçlama şirketi olarak 7 gün 24 saat kesintisiz olarak hizmetinizdeyiz. Profesyonel olarak eğitilmiş, ziraat mühendislerimiz, ziraat teknikerlerimiz, halkla ilişkiler sorumlularımız, operasyon müdürlerimiz ve çağrı merkezimizle kesintisiz olarak müşteri memnuniyeti odaklı olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

Biliyoruz ki sağlık çok önemlidir. Haşere ve kemirgenler de sağlığımız açısında büyük tehlike arz etmektedir. Bu nedenle daha iyi hizmet verebilmek için gelişen teknolojiyi çok yakından takip etmekte ve bu teknolojik gelişmeleri ivedilikle kullanmaktayız. Elmas İlaçlama şirketi kuruluşundan bu yana HALK SAĞLIĞI ALANINDA, HAŞERE VE KEMİRGENLERE KARŞI İLAÇLAMA USUL VE ESASLARI HAKKINDA YÖNETMELİK kurallarına uygun olarak hizmet vermektedir. Kullandığımız tüm ilaçlar Sağlık Bakanlığı ve WHO (Dünya Sağlık Örgütü) onaylıdır.

Biliyoruz ki ilaçlama ciddi bir iştir. Önemli olan sağlıktır. İlaçlama adı altında oldukça fazla firma hizmet vermektedir. İlaçlama ihtiyaçlarınızda iyi bir araştırma yapmanız gerekmektedir. Yanlış bir tercih kötü sonuçlara neden olabilir. Bu nedenle sağlığınızı ön planda tutan ELMAS İLAÇLAMA ŞİRKETİNE her türlü sorununuz ve sorularınızla 7 gün 24 saat kesintisiz olarak ulaşabilirsiniz. UNUTMAYIN; SAĞLIĞINIZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR.

NEDEN ELMAS İLAÇLAMA?

Firmamız uzun yıllardır tercih edilebilirliğini profesyonel hizmetlerinden almaktadır. Yasal tüm yükümlülükleri zamanında yerine getiren ve uygulamalarında garantili çözümler sunan Elmas İlaçlama Şirketi mücadele ettiği zararlının hangi yöntemler ile yok edilmesi gerektiğini çok iyi bilir. Verdiği mücadele içerisinde ana amacı ise haşerelerden kurtulmanızı sağlarken diğer canlıların zarar görmemesi ilkesi ile çalışır. Bunu başarmak için de en doğru yöntem Sağlık Bakanlığı onaylanmış ilaçların kullanılması gerekliliğidir. Sıradan ilaçlama yöntemlerinin kişilere veya diğer canlılara ne gibi zararlar verebileceği konusunda eğitimli personelimiz sizlere en doğru ilaçlama yöntemini en cazip bedellerle karşılamaktadır. Üstelik de İstanbul’un tamamına ve İzmit iline de tercih edilen bu hizmeti sağlamaktadır.

Böcek ilaçlama işleminde kullanılan ekipmanların standartlara uygun olması zaten ulaşılması zor alanlarda konuşlanan haşerelerin yok edilmesi için çok önemlidir. Elmas İlaçlama kullandığı endüstriyel tim malzemeleri ile sadece zararlının görüldüğü alanlarda değil aynı zamanda da olası yuvalarında yok etmektedir. Bunu başarmak için de mücadele edilen canlıyı iyi tanımak gerekir. Profesyonel ve tecrübeli olmayan işletmeler bu konuda yetersiz kalabilmektedir. Çünkü her haşere veya kemirgen için farklı bir yöntem kullanmak gerekebilir. Genellikle sıvı içerikli ilaçlardan yararlanılıyor olsa da bazen toz veya jel tipi ilaçlama gereksinimi de doğabilecektir. Bu ince ayrımı ise uzman ilaçlama firması olarak faaliyet gösteren işletmeler yapabilir.

İlaçlama aşamalarında eğer uygulama bir işyerinde hatta fabrikada yapılıyor ise, işlem süresi ve uygulama zamanı çok önemlidir. Faaliyet durmalarına veya yavaşlamalarına neden olmayacak saatlerde yapılması gerekir. Böylece de ticari faaliyet devamlılık kazanır. Elmas İlaçlama günün 24 saati hizmet veriyor olması nedeniyle bu yöndeki eksikliği de gidererek farkındalık yaratmayı başarmıştır. İşletmelere özel ilaçlama saati belirlenmekte ve en kaliteli hizmet en doğru zamanda verilmektedir. Üstelik de tamamen arınma garantisi ile. Böcekler, haşereler, kemirgenler artık korkulu rüyanız olmaktan çıkıyor. Doğru uygulamalarla sadece görüldükleri ortamlarda değil aynı zamanda çevresinde de mutlak temizlik sağlanacaktır. Sıradan tarım ilaçları ile yapılan ilaçlamalarda hem bu beladan kurtulmak sağlanamayacak hem de sağlık açısından daha kötü sonuçlarla karşılaşılabilecektir.

Elmas İlaçlama Şirketi olarak bizlere günün her saatinde ulaşabilir ve bilgi talebinde bulunabilirsiniz. Sizlerin talebi doğrultusunda ilaçlama yapılmasını istediğiniz alanda gerekli incelemeler yapılacak, görülen veya muhtemel haşere türlerine bağlı olarak bir ilaçlama tekniği belirlenecektir. Bölgede bulunan insanların veya diğer hayvanların zarar görmeyeceği bu yöntem sayesinde zararlılardan tamamen kurtulma sağlanacaktır. Bu işlem esnasında mekanın ticari faaliyetleri veya yaşam koşulları da değerlendirilerek en doğru zaman seçilecektir. İstanbul’da hiçbir ilçe ayrımı yapmayan Elmas İlaçlama aynı zamanda İzmit ilinde de aynı kaliteli hizmeti vermektedir. Sağlığınızı tehdit eden zararlılardan korunmak uğruna daha kötü sonuçlara maruz kalmayın. Tek yapmanız gereken ise bizi aramanız.

halk sağlığı/haşere/böcek/kemirgen/haşere mücadele/kemirgen mücadele/elmas/elmas ilaçlama/elmas ilaçlama şirketi/elmas ilaçlama firması/ilaçlama firması/ilaçlama firmaları/haşere ve kemirgen ilaçlama/fare ve böcek ilaçlama/fare ve haşere ilaçlama/

BAZI REFERANSLARIMIZ

saglik-bakanligibayermilli-saraylarbagcilar-engelliler-sarayibekovestelarcelikakbankgarantiisbankasiyapikredifinansbankmercedesforddogus-otomotivdhlturk-telekomlgbirikim-egitimmutlu-makarnachs-endustriyelkutahya-seramikumit-yemekcaliskan-gumrukrealkomacibademulkeretifeneriumnorm-teknik

Whatsapp ile iletişime geçWhatsapp ile iletişime geç