Etkili Fare İlacı

Elmas İlaçlama ve Temizlik

Başta gıda üretimi gerçekleştiren işletmeler olmak üzere her platformda fareler ile başımızın sıklıkla derde girdiği olmuştur. Bu canlılar hem bıraktıkları kalıntıları ile işletmelerin imajına ciddi zarar verme ihtimali taşırlar hem de sağlık açısından büyük risklere yol açarlar. Bununla birlikte birçok eşyayı kemirerek de maddi kayıplara yol açarlar. Ama bu denli zarar veren bir canlıdan kurtulmak için insanlar halen sokaklarda satılan ilaçlardan ya da kapanlardan medet umarlar. Oysaki etkili fare ilacı kullanılsa hem ciddi anlamda kurtuluş sağlanır hem de maddi kayıplar en aza indirilir. Bunun içinde yapılması gereken tek şey bir fare ilaçlama firması ile anlaşmaktır.

Etkili fare ilacı kullanarak sizleri tamamen kurtaracak olan ilaçlama firmaları genellikle ruhsatlı olurlar. Ayrıca bu ilaçları Sağlık Bakanlığı tarafından da kullanımı onaylanmış ilaçlar olurlar. Bu nedenle de kullanılan ilaçlar kişilerin sağlığını güvence altına alırken farelerin yok olmasını sağlarlar. Ayrıca ruhsatlı olan firmalar kullandıkları ilaçlama ekipmanları ile de standartları yakalamak zorundadırlar. Bu durumda da farelerin kaçma şansı kalmaz ve tamamen yok olurlar. Ancak bunların tam olarak yerine getirilebilmesi için de etkili fare ilacı kullanmak gerekir. Bu aşamada bilinçsizce yapılacak olan ilaçlama yöntemleri ve kullanılan ilaçlar farelerle mücadele ederken yeterli olmayacağı gibi diğer canlılara da zarar verecektir.

Etkili fare ilacı kullanımında sizlere en büyük desteği verecek olan firmamız İstanbul’un her iki yakasında bulunan tüm ilçelerde faaliyet göstermektedir. Bununla birlikte son dönemde İzmit halkına da destek veren firmamız günün 24 saati aktif olarak çalışmaktadır. Elmas İlaçlama olarak müşteri memnuniyetini ön plana çıkaran bir hizmet anlayışımız bulunmaktadır. En uygun fiyatlarla en garantili ilaçlama hizmeti için başvuracağınız adres belli.

Belgelerimiz

Mesul Müdürlük Sertifikası        İş Yeri Açma Ve Çalıştırma Belgesi         Biyosidal Ürün Uygulama Sertifikası