Evdeki Fareye Çözüm

Elmas İlaçlama ve Temizlik

Başta ev hanımları olmak üzere evlerdeki zararlılar arasında en çok endişe duyulan canlı muhakkak farelerdir. Evlerde ve gıda üretimi yapılan işletmelerde fazlaca görülen bu kemirgenlerin sadece insan sağlığına değil kullanılan malzemelere de zarar veriyor olması nedeniyle derhal ortamdan uzaklaştırılması gerekir. Ancak bunun için öyle daima kullandığımız fare zehirleri ya da diğer kapan vb. ekipmanlar evdeki fareye çözüm olamamaktadır. Bunun için iyi donanımlı ve uzman ekiplerden oluşan profesyonel firmalardan destek almak gerekir. Daha az maliyet düşüncesi ile yapılan bireysel çalışmalarda farelerden kurtuluş çok olası değildir.

Ancak dikkat edilmesi gereken bazı unsurlar vardır. Evdeki fareye çözüm olarak çalışılacak olan ilaçlama firmasının mutlaka ama mutlaka ruhsatlı bir firması olması gerekir. Çünkü ruhsatlı olan firmalar ekipmanları ile bazı standartların üzerinde çalışırlar ki aynı zamanda da Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış olan ilaçları kullanarak da daha garantili sonuçlar elde ederler. Evdeki fareye çözüm açısından bireysel çalışmalar olan fareyi yok etmek yerine daha tehlikeli sonuçlara sebep olabilmektedir. Hele ki ilaçlanan ve bir süre sonra ölen farenin yaydığı mikroplar gerçekten de büyük risktir. Ama uzman ekipler farenin türünü dahi dikkate alarak ona göre bir ilaçlama işlemi gerçekleştireceklerdir ki bu sayede fare yavrularına dahi erişim sağlanacak ve yok edilecektir.

Firmamız Elmas İlaçlama günün her saatinde ulaşabileceğiniz ruhsatlı bir fare ilaçlama servisidir. İstanbul’un her iki yakasında da tüm ilçelerde faaliyet gösterirken artık Kocaeli iline dahi hizmet vermektedir. Maksimum kalite minimum fiyat ilkesi ile evdeki fareye çözüm üreten uzman ekiplerimizden destek talebinde bulunmanız yeterli olacaktır. Biz mutlak müşteri memnuniyeti ilkesi ile garantili ilaçlama yapıyoruz. Unutulmamalıdır ki sağlığı tehdit eden unsurlardan arınmak maddiyat ile ölçülmez.

Belgelerimiz

Mesul Müdürlük Sertifikası        İş Yeri Açma Ve Çalıştırma Belgesi         Biyosidal Ürün Uygulama Sertifikası