Fare İçin Ev İlaçlama

Elmas İlaçlama ve Temizlik

Günümüzde evlerde en fazla yakınılan konulardan birisi haşerelerle mücadele etmektir. Özellikle de fareler dayanılmaz boyutlardadır. Bu kemirgen mücadele edilmesi en güç zararlılardan olması ile birlikte verdiği zararlar da birçok haşereye göre daha fazla zarar verirler. Hem maddi hem de tıbbi anlamda verdikleri bu zarardan kurtulmak için en doğru yöntem fare için ev ilaçlama yaptırmak gerekmektedir. Ama ifademizden de anlayacağınız gibi, kendimiz yapmıyoruz. Mutlaka uzman ekiplerden destek almak durumundayız. Aksi durumda fareler etrafta cirit atarken, sağlık sorunları devam ederken verilen para ve emekler yok olacaktır.

Fare için ev ilaçlama firması ararken dikkat edilmesi gereken bazı hassas noktalar vardır. Bunlardan bir tanesi firmanın mutlaka ruhsatlı olma gerekliliğidir. Yasal gereksinimleri yerine getirmemiş olan bir firmadan doğru ilaç ve ekipmanları kullanmasını da asla bekleyemeyiz. Oysa farelerin en küçük deliklerden dahi geçebildiğini ve insan vücudu dahil birçok ortamı kemirebilir. Bu denli kritik bir canlı ile mücadele ederken ihtimallere değil garantiye bakılır. Fare için ev ilaçlama yapan bir işletme eğer garanti veriyorsa muhakkak ekiplerine güveniyordur. Böylesine güçlü ekipler de ancak ruhsatlı firmalar tarafından kurulur.

Olası fare görmeniz durumunda asla o bilindik zehirlere ya da kapanlara tamah etmeyiniz. İyi bir ilaçlama firması ile anlaşınız. Mesela firmamız Elmas İlaçlama gibi. Firmamız 2004 yılından bu yana İstanbul’un her iki yakasında da garantili ilaçlama hizmeti vermektedir. Üstelik aynı kaliteli ve ucuz hizmeti artık İzmit’e de taşımıştır. Fare için ev ilaçlama şirketi arayışına girmişseniz günün istediğiniz saatinde bizleri arayabilirsiniz. Uzman ekibimiz fare türüne göre en doğru yöntemlerle ve en doğru zamanda Sağlık Bakanlığı’nın da onayladığı malzemelerle en doğru işlemi yapacaklardır. Sağlığınız küçük ayrıntıların arkasında kalmasın.

Belgelerimiz

Mesul Müdürlük Sertifikası        İş Yeri Açma Ve Çalıştırma Belgesi         Biyosidal Ürün Uygulama Sertifikası