Fare İlaçlama 7/24

Elmas İlaçlama ve Temizlik

Evlerimizde ve işyerlerimizde en çok yakındığımız zararlıların başına fareleri koymak muhtemelen abartılı olmaz. Evlerde genel olarak gıda ürünlerine temas etmeleri nedeniyle ciddi sağlık sorunlarına sebep olabilirler. Aynı zamanda da dolaştıkları alanlarda başta kalıntıları ile de mikrop saçarlar. Sadece gıda ürünlerine olan temasları ile değil diğer birçok malzemeyi kemirerek de zarar verebiliyor olmaları ayrıca endişe duyulması gereken bir konudur. Daha kötüsü fareler insanların yumuşak dokularını nefesleri ile uyuşturarak kemirirler ve doku kaybına varan zararlar verebilirler. Bu nedenle de mutlaka arındırılmaları gerekir ki bu konuda en doğru yöntem Fare ilaçlama 7/24 işletmeleridir.

Bir fare ilaçlama firmasından 7/24 çalışıyor olma şartı beklemek gerekir. Çünkü fareler türlerine göre farklı zamanlarda faal olabilirler. O nedenle de yine türlerine bağlı olarak farklı saatlerde ilaçlama yapılması gerekebilir. Bu nedenle günün her saatinde faaliyet gösteren yani fare ilaçlama 7/24 firmalarından destek alınmalıdır. Tabi ki bu firmanın da ruhsatlı olması gerekir. Çünkü ruhsatlı olan firma ekipmanlarından ilaçlarına kadar her türlü malzemelerinde bazı şartları yerine getirirler. Mesela Dünya Sağlık Örgütü ya da Sağlık Bakanlığı gibi kurumlarca onaylanmış fare ilaçları kullanmak gibi. Fare ilaçlama 7/24 şirketleri uzman personelleri açısından da farkındalık yaratırlar. Her türlü fareyi tanıyan ve hangi yöntemle ilaçlama yapılması gerektiğine dair eksiksiz bilgiye sahiptirler.

Firmamızın uzman kadrosu da 2004 yılından bu yana biriken tecrübesi ile siz değerli müşterilerine mutlak memnuniyet ilkesi ile çalışmaktadır. Elmas İlaçlama olarak bizler İstanbul ve İzmit’tin her ilçesinde 7/24 faaliyet gösteriyoruz. Tüm yasal gereksinimleri tamamlamış olan firmamızdan ekonomik ilaçlama hizmeti almak istiyorsanız günün istediğiniz saatinde arayabilirsiniz. Fare ilaçlama 7/24 olarak garantili ilaçlama yaptığımızın üzerini vurgulamak isteriz.

Belgelerimiz

Mesul Müdürlük Sertifikası        İş Yeri Açma Ve Çalıştırma Belgesi         Biyosidal Ürün Uygulama Sertifikası