AVRUPA YAKASI: 0212 651 68 36

AVRUPA YAKASI: 0532 717 91 98

ANADOLU YAKASI: 0216 557 77 47

ANADOLU YAKASI: 0530 420 11 15

FARE İLAÇLAMA

Fare İlaçlama

Fare ilaçlaması sıvı kokulu ya da sıvı kokusuz olarak yapılabilir. Bu mekândaki fare yoğunluğu ile ilişkilidir. Sıvı ilaçlamalarda alana su bazlı -gazlı ilaçlama yapılır. Kullanılan sıvı ilaç hem fare ilacının sulandırılmış şeklidir hem de mekânın dezenfektasyonu için önemlidir. Sorunun kesin çözümü için mekânın gizli noktalarına da ziraat mühendislerimiz tarafından hazırlanmış fare tableti karışımı bırakılır.

Bu sıvı ilacı ve özel olarak hazırlanmış fare tabletlerini yiyen kemirgen 5 ila 10 dk. arasında kan zehirlenmesiyle ölür. İlaçlar belirlenmiş alanlara bırakıldığı için kemirgenlerin gizli ulaşılamayacak alanlarda ölmesi de engellenmiş olur.

KEMİRGEN İLAÇLAMA

Fare kemirici bir canlıdır. Fareler oldukça tehlikelidirler. Yaşadığımız alanların kabusudurlar. Fareler gezindikleri alanlardaki tüm mikropları bünyelerine alırlar ve dışkılarıyla mikropları bırakırlar. Fare kemirgeni fiziksel olarak yaşadığımız tüm alanlara zarar verirler. Kabloları kemirirler, gıdalarımıza zarar verirler. Fareler kemiksiz bir yapıya sahip oldukları için küçük alanlardan dahi geçerler. Fareler özelikle çatı, bodrum, merdiven boşluğu, gıda yerleri gibi alanlarda daha çok bulunurlar. Fare kemirgeninin koku alma duyusu oldukça gelişmiştir bu nedenle fareler gıda ve yiyeceklerin kokularını çok uzak noktalardan alabilirler. Örneğin; çatı kısmında evimizdeki yiyeceklerin kokusunu alarak yaşadığımız alanlara girebilirler.

Fare kemirgeni de aynen insanlar gibi doğurarak çoğalır. Dişi bir fare 10 adet fare doğurabilir. Fareler yıl içerisinde 9 ya da 10 kez üreme yapabilirler. Fare kemirgeni kendi içerisinde fiziksel özelliklerine göre çeşitlere ayrılır. Çatı faresi, lağım faresi, ev faresi, fındık faresi en belirgin ve en çok görülenleridir.

FARE İLE MÜCADELE

Fareler özellikle tahıl ardiyeleri ile fırın gibi tüketecekleri gıdaların fazlaca oldukları yerlerde sıklıkla görülen kemirgenlerdendir. Genel olarak pis ortamlardan aldıkları bakterileri tüketim maddelerine taşıyarak sağlık problemi yaratırlar. Hem temas yoluyla hem salya yoluyla bu riski oluştururlarken en sağlıklı korunma yöntemi ise ilaçlama şirketi yardımı almaktır. Özellikle evde fare görülmesi insanlarda ciddi tedirginliklere yol açabilmektedir. Farenin insanların yumuşak dokulu bölgelerinde kemirme yaptığı da bilinmektedir. Bu durumda ise çok ciddi riskler alınmış olacaktır. Geçici ilaçlama yöntemleri ile fare ile mücadele etmek çok kalıcı bir çözüm üretmeyecektir. Bu konuda kişilerin kendileri fareleri yok etme mücadelesine girdiği sıklıkla karşılaşılsa da ilaçlama firması tarafından yapılmadığında kısa sürede tekrar karşılaşılmaktadır.

Fareler ile mücadele de İstanbul’un tüm ilçelerinin yanında Kocaeli’ye de günün her saatinde hizmet sağlayan Elmas İlaçlama, fare ilaçlama konusunda uzman personeli ile her türlü ilaçlama işlemlerinde en sağlıklı yöntemler ve en uygun fiyatlar önermektedir. Bireysel yöntemlerle fare zehirleme yöntemine giderek hem zamanınızdan hem de paranızdan olmayın. En garantili çözümlerle fare ilaçlama firması olarak bizimle irtibata geçmeden karar vermeyin. Tamamen ruhsatlı ve endüstriyel ekipmanlarla mutlak memnuniyet ilkesi ile çalışmaktayız. Konusunda bilgili personelimiz ile hangi fare mücadelesi nasıl verilir çok iyi biliyoruz. Sadece evde fare görüldüğünde değil her türlü alanda mutlak çözümler istiyorsanız bizi arayın.

FARE İLAÇLAMA YÖNTEMLERİ

Evde fare görülmesi durumunda çocuklarımızın ve özellikle ev hanımlarının yaşadığı tedirginlik birçok filme dahi konu olmuştur. Nedeni ise farelerin akla gelebilecek en pis ortamlarda yaşıyor olmalarıdır. Ayrıca uyuyan insanların yumuşak dokularını kemirdikleri ve hissetmelerini engellemek amaçlı olarak da nefesleri ile o bölgeyi uyuşturdukları bilinmektedir. Ayrıca gıda maddelerine olan temasları nedeniyle de ciddi sağlık zararlısı olarak görülmeleri de fare zehirleme isteklerini tetikleme nedenlerindendir. Ancak öyle marketlerden aldığımız sıradan fare zehiri ile yapılacak olan işlem sadece birkaç fareyi yok ederken asıl olan problemi asla ortadan kaldırmayacaktır. Bu aşamada en ciddi destekçiler ise fare zehirleme firmaları olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu tür iş yerleri fare ilaçlama konusunda geniş bilgiye sahiptirler. Fare ilaçlama yöntemleri genel olarak yem türü ilaçlarla yapılacaktır ancak ne tür bir yem ilaç kullanılacağına fare ilaçlama şirketi çalışanları net karar verebilirler.

Elmas İlaçlama bilinenin aksine ilaçlama şirketi anlayışına farkındalık getiren bir işletmedir. Çünkü ucuz fare ilaçlama ile garantili çözümü bir arada sunarak bu farklılığı ortaya koymaktadır. İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet veren bu fare ilaçlama servisi kullandığı teknikler ile çevrede görülen tüm fareleri yok ederken uzun süre de bir daha bölgeye yaklaşmalarına engel olacaktır. Yasal gereklilikleri de yerine getiren firma bir telefon araması ile başlayan profesyonel hizmetini mutlak memnuniyet ile sonlandırmaktadır.

FARE İLAÇLAMA FİYATLARI

<Farelerle mücadele ederken en çok dikkat edilmesi gereken unsur diğer canlıların ve ortamda mevcut ve tüketilme ihtimali olan gıdaların da zehirlenmemesidir. Bilinmelidir ki fare zehirlemesi yaparken diğer canlıları zehirlemek gibi ciddi bir risk de vardır. Bu nedenle de kendi başımıza fare ilaçlama yapmak yerine yapacağımız küçük bir araştırma ile fare ilaçlama şirketi desteği almak en doğru yol olacaktır. Fare türleri düşünüldüğünde her bir tür için farklı ilaçlama yönteminin gerekebileceğini unutmamak gerekmektedir. O zaman öncelikle fare ilaçlama fiyatları yerine doğru ilaçlama şirketi konusunda araştırma yapmak gerekecektir. Bu yöntem uygulanacak olursa sadece gözlemlenen farelerden değil peşindeki tüm farelerden uzun süreli kurtulma sağlanır. Ama dediğimiz gibi bunun olması için fare ilaçlama servisleri desteği almadan bu olamaz.

Fare ilaçlama fiyatları uygulanacak olan işleme bağlı olarak değişkenlikler gösterebilir. Ancak ucuz fare ilaçlama yalanlarına aldanmanız durumda kısa sürede aynı sorunla yeniden karşılaşacağınız gibi sağlığınızı da riske etmiş olacaksınız. Bu nedenledir ki araştırılması gereken ucuz değil en cazip fiyatlarla en doğru fare ilaçlama yapan işletmeyi seçmektir. Bu aşama da sizler için İstanbul’un her köşesine hatta İzmit’e destek veren Elmas Fare İlaçlama Firması önerilebilir. Tamamen profesyonel ekipleri ile mutlak çözümler sunan fare ilaçlama servisi günün her anında hizmet verme ayrıcalığı ile de tercih edilmektedir. Tamamen yasal mevzuatlara uygun ilaçlama hizmeti ile Elmas İlaçlama yanınızda.

FARE ZEHİRLEME

Özellikle havaların ısınmaya başladığı şu dönemlerde hayatımızın kabusu haline gelen kemirgenlerin ve haşerelerin yeniden izlerini görmeye başladık. Özellikle de fareler hem tahıllarımızı riske etmektedir hem de sağlık tehlikesi yaymaktadırlar. Ancak ve ancak fare ilaçlama firmaları tarafından tamamen çözülmesi mümkün olan bu illet bireysel yöntemlerle asla sonlandırılamayacaktır. Çünkü fare zehirleme işlemi öyle sıradan her yerde satılan ilaçlama ile yapılırsa zehri de kendimize zarar verebilecek ortamlara taşınmasına müsaade etmiş oluruz. Bu sebepledir ki en sağlıklı yöntemin bir fare ilaçlama şirketi desteği almak gerekir diyoruz. Ayrıca ister evde fare sorunu olsun ister işyerinde fare sorunu olsun hangi ortamda olursa olsun mücadele uzman ellerce ve profesyonel yöntemlerle olmalıdır. Farelere sadece kemirerek zarar vermezler. Aynı zamanda da temas ettikleri yerlerde mikrop oluşumuna veya bakteri taşımasıyla da riskli canlılardır. Veba gibi çok ciddi hastalıklara neden olduğu da bilinmektedir.

Fare zehirleme yapacak olan işletme ruhsatlı ve yasal yükümlülüklerini yerine getiriş bir işletme olmalıdır. Tıpkı İstanbul ve Kocaeli’de 24 saat destek veren Elmas Fare İlaçlama Servisi gibi. Bir telefon ile fare görülen bölgede yapılacak analiz ile en doğru fare ilaçlama hizmeti sunan işletme, bilinen yöntemlerden farklı olarak en sağlıklı ve en garantili kurtuluş sunmaktadır. Ayrıca da fare ilaçlama konusunda en ekonomik çözümleri sunarak da mutlak müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışmaktadır.

EVDE FARE

Fareler havaların ısınmaya başladığı şu dönemlerde insanlara ciddi sıkıntı verecek olan kemirgenlerdendir. Özellikle evde fare görüldüğünde ciddi tedirginlikler oluşabildiği gibi aynı zamanda da sağlık sıkıntıları da doğurabilmektedir. Bu nedenle de evde fare görülür görülmez derhal bir fare ilaçlama şirketi ile anlaşmak ve kalıcı çözümler elde etmek gerekmektedir. Eğer sıradan fare zehirleme yöntemlerine başvuracak olursak kısa süreli olarak farelerden kurtulsak da zamanla aynı sorunlar yeniden karşımıza çıkacaktır.

Yapılması gereken en doğru yöntem iyi araştırılmış ve doğru bir fare ilaçlama firması ile anlaşmak ve uzun süreli bir farelerden kurtuluş yaşamaktır. Tabi bunu periyodik olarak tekrarlamak da çok önemlidir. Evde fare görmek kabusunuz olmasın.

FARE NE İLE BESLENİR?

Fareler genel olarak yaz aylarında ortaya çıkan ve ciddi sağlık problemlerine sebep olan kemirgenlerdir. Genelde bu fareler tahıl ile beslenirken kurtuluş yöntemi ise fare ilaçlama firması olarak çalışan işletmelerden yararlanmaktır.

FARELER İNSANI ISIRIR MI?

Fareler genel olarak en ciddi sağlık problemlerine sebebiyet verebilecekleri gibi aynı zamanda insanların yumuşak dokulu bölgelerini kemirebildikleri de biliniyor. Fare ilaçlama servisi yardımı olmadan bu illetten kurtulmak ise çok mümkün değildir.

FARELER EN ÇOK NEREDE BULUNUR?

Fareler türüne göre farklı bölgelerde yaşamlarını sürdürseler de bizlerin daha çok bildiği evde fare türleridir. Bu türler genel olarak tahıl ve diğer gıda ürünlerinin olduğu bölgeler de çokça bulunurlar.

FARE İLAÇLAMA İŞLEMİ NASIL YAPILIR?

Farelerle mücadele ederken yapılan en büyük hatalardan birisi sıradan fare zehirleme yöntemleridir. Bu şekilde yapılacak olan bir fare ilaçlama yönteminde hem mutlak çözümler üretilemeyecek hem de zarar verme riski doğacaktır. Nasıl derseniz, zaten mikrom yayan bir kemirgen olan fareler her dokunduğu yere hastalık bulaştırır. Özellikle de insanların tüketim maddelerine. Yapılan fare ilaçlama doğru olmaz ise bu aşamada tüketilen maddelere de ilaç taşınım sağlanmış olacaktır. Tabi ki doğru bir yöntem de vardır. Burada alınabilecek en mantıklı karar ise fare ilaçlama şirketleri ile anlaşmak gerekmektedir. Çünkü bu tür firmalar aldıkları eğitim ile hangi tür kemirgende hangi ilaçlama uygulanır iyi bilirler. Sıradan yöntemlerle değil tamamen teknolojik ekipmanlarla çalışırlar.

Fare ilaçlama servisleri arasında farklılığımızı en belirgin olarak gösteren unsur ise en cazip fiyatlarla en doğru fare ilaçlama işlemi gerçekleştirmemizdir. Üstelik de 7/24 ve İstanbul’un her noktası ve çevre vilayetlerde. Elmas İlaçlama olarak garantili fare ilaçlama firması olarak işlem yapmaktayız. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı fare ilaçları ve yasal standartlara uyumlu teknolojik ekipmanları kullanarak en doğru ilaçlama yöntemini uyguluyoruz. Kaliteli hizmet anlayışı ile en doğru fare ilaçlama yapmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey bizimle irtibata geçerek evde fare veya işyerinde fare mücadelenize yön verebilirsiniz. Fareler korkulu rüyanız olmaktan çıksın. Bir arama kadar yakınınızdayız.  Farelerden kurtulmak artık çok kolay.

FARE İLAÇLAMA İŞLEMİ İÇİN NEDEN ELMAS İLAÇLAMA?

Kemirgenler daha çok yaz aylarında başa bela olan zararlılardandır. Genel olarak fareler bu aşamada daha çok karşılaşılmaktadır. Özellikle evde fare sıkıntısı daha çok duyulur. Ancak yine de tahılların olduğu bölgelerde görülebilir. Türüne göre kanalizasyonlarda, bahçelerde de sıklıkla görülen bu farelerden kurtulmanın en doğru yolu ise fare ilaçlama firması olarak çalışan profesyonellerden destek almaktır. Bu konuda bir ilaçlama şirketi ile anlaşmadan önce bazı hassas noktalara dikkat etmek gerekecektir. Bu da verilen hizmetin ne denli yasal şartları taşıdığı ve ilaçlama firması personelinin konusuna ne denli hakim olduğudur. Sonuçta fare zehirleme işlemi adından da belli olduğu gibi zehir içerikli olacağından dolayı çok kapsamlı ekiplerce yapılmalıdır. Aksi durumda fareler kadar diğer canlılara ve kendinize de zarar verebilirsiniz.

Fare ilaçlama şirketleri arasında belirgin bir şekilde farkını gösteren Elmas İlaçlama bu farkını profesyonel ancak cazip fiyatlarla fare ilaçlama hizmeti vermesinden almaktadır. İstanbul’da ve İzmit’te günün 24 saati garantili ilaçlama yapan bu şirket bilinenden farklı yöntemlerle kesin çözümler üretmektedir. Mutlak müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışan fare ilaçlama firması yasal mevzuatlar çerçevesinde tamamen fareleri uzun süreli yok etmeye endeksli fare zehirleme hizmeti sunmaktadır. Sizlerde en kaliteli hizmeti en cazip fiyatlarla almak isterseniz tek yapmanız gereken Elmas İlaçlama Şirketi ile irtibata geçerek garantili çözümler ile ilgili öneriler almaktır.