Farelerden Kurtulmak

Elmas İlaçlama ve Temizlik

Kemirgen dendiğinde ilk akla gelen canlı muhakkak farelerdir. Sadece mikrop taşıma özellikleri ile değil beraberinde her türlü malzemeye zarar vermeleri ile de bilinmektedirler. Bunun yanında farelerden kurtulmak oldukça güçtür. Çeşitlerine göre farklı yöntemlerle mücadele edilmesi gerekirken bireysel yöntemlerle ilaçlama yapmaya gitmek oldukça hatalı bir yaklaşımdır. Sıradan kapanlar, fare istasyonları, fare zehirleri ya da yapışkan malzemeler farelerin yok edilmesi için yeterli bir mücadele yöntemleri değildir. Hatta fareden daha zararlı sonuçlar da doğurması mümkündür. Farelerden kurtulmak için en doğru yöntem uzman bir fare ilaçlama firması ile birlikte hareket etmektir.

Farelerin insanların yumuşak dokulu bölgelerini kemirdikleri ve bunun için nefesi ile kemirecekleri alanı uyuşturdukları da bilinmektedir. Bu sebeple ciddi sağlık sorunlarına sebep olabilen farelerden kurtulmak için ruhsatlı bir profesyonel firma ile ilaçlama yapmak gerekir. Çünkü bu tür firmalar standartların üzerinde ekipmanlar kullanırlar ve Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış olan fare ilaçlarını kullanırlar. Böylece de kişi ve çevre sağlığını da alınacak ön tedbirler ile koruma altına almış olurlar. Üstelik farelerden kurtulmak için yararlanılan profesyonel ekipler fare türleri hakkında ayrıntılı bilgiye sahiptirler ve nedenle de doğru ilaçlama yöntemleri sayesinde kesin sonuç elde ederler.

İstanbul veya Kocaeli’nde ikamet ediyorsanız ve fare sorununuz varsa mutlaka firmamız Elmas İlaçlama ile irtibata geçmelisiniz. Günün her saatinde faal olan ruhsatlı firmamız en kaliteli hizmeti en cazip fiyatlarla sunmak üzere faaliyet göstermektedir. Garantili ilaçlamanın tek adresi ile farelerden kurtulmak ister misiniz? Uzman kadromuz ve teknolojik donanımız ile sizlere hizmet veriyoruz. Bizler sizin ve sevdiklerinizin sağlığına önem veriyoruz. Yapmanız gereken tek şey bizleri aramak olacaktır. Uzun süre fare illetinden kurtulmak adına bizimle irtibata geçiniz.

Belgelerimiz

Mesul Müdürlük Sertifikası        İş Yeri Açma Ve Çalıştırma Belgesi         Biyosidal Ürün Uygulama Sertifikası