Fareye Etkili Çözüm

Elmas İlaçlama ve Temizlik

Geçmiş dönemlerden beri fareler ev hanelerinin ya da gıda üretimi yapan işletmelerin en büyük sorunları arasında üst sıralarda yer alır. Farelerin diğer haşerelerden farklı bir özelliği vardır. Öncelikle mikrop taşırlar ve inanılmaz küçük aralıklardan dahi geçebilirler. Ayrıca insanları ısırabilirler. Bununla birlikte sadece tükettim malzemelerini değil aynı zamanda da ev malzemelerini kemirerek de zarar verirler. Bu bağlamdan bakıldığında da bir farenin birden fazla haşerenin verdiği zararı tek başında verdiğini de ifade etsek abartmış olmayız. Ancak nedense insanlar fareye etkili çözüm olarak fare zehirlerine neden bu kadar tamah ettikleri pek anlaşılamıyor.

Bu denli riskli bir canlı ile mücadele etmek için kişilerin bireysel yöntemleri ile olması nasıl da hatalı bir yaklaşımdır. Oysa fare ilaçlama firmaları desteği alınsa hem bu illetten kısa sürede kurtuluş sağlanacak hem de tek uygulama nedeniyle daha ekonomik olacak. Ancak bir uygulama üzerinden yapılan hesaplamalar fareye etkili çözüm aramak yerine süreçli mücadeleye girmeyi yeğliyorlar. Ancak en doğru yöntem mutlaka profesyonel destek almaktır. Fare çeşitlerine göre farklı yöntemle yok edilmelidir. Bu nedenle göre türüne göre fareye etkili çözüm hangisi ise size en doğru bilgiyi uzmanlar vereceklerdir. Aksi durumda uygulama tekrarları ile maddi kayıp, fare istilasının devam etmesi nedeniyle de sağlık riski olacaktır.

Ancak 2004 yılından beri fareler ve diğer haşereler konusunda geniş bilgiye sahip olan firmamız Elmas İlaçlama ile çalışmanız durumunda garantili kurtuluş elde edeceksiniz. İstanbul’un her ilçesinde faaliyet gösteren firmamızdan destek almak için yapmanız gereken tek şey aramak olacaktır. Üstelikte günün istediğiniz saatinde. Ruhsatlı firmamız Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçları ve standartların üzerinde ekipmanları ile fareye etkili çözüm yollarını sizlere sunacaktır.

Belgelerimiz

Mesul Müdürlük Sertifikası        İş Yeri Açma Ve Çalıştırma Belgesi         Biyosidal Ürün Uygulama Sertifikası