Garantili Fare İlaçlama

ELMAS İLAÇLAMA

Fareler elastik vücut yapılarına sahiptirler. Kemirgen grubunda yer alan bir türdür. Bu nedenle alanlardan bile geçebilmektedirler. İnsanların yaşam alanlarına sıkça gelen farelerden kurtulmak hiç de kolay değildir. Böyle bir durumla karşılaşıldığında hiç beklemeden garantili fare ilaçlama firmalarından yardım almalısınız.

Fareler zeki hayvanlardır. Büyüklükleri 3 cm ile 45 cm arasında değişebilmektedir. Fareler türlerine göre hanelerinize farklı zararlar verebilmektedir. Farelerin en önemli özelliklerinden biride hızlı bir şekilde üremesidir. Fareler yavruları ile birlikte yaşarlar bu nedenle birini yok etmeniz hepsini yok ettiğiniz anlamına gelmeyecektir. Pek çok şeye zarar verebilirler. Dişlerini sürekli yenilediğinden kemirici özelliklerini kaybetmezler. Fareler çok küçük alanlara sığabildiğinden saklanmaları kolaydır. Çok pis alanlarda yaşadıkları için pek çok bakteri ve mikrop taşımaktadırlar. Çatı faresi, pamuk faresi, ev faresi gibi türleri bulunmaktadır. Fare ilaçlama da sıvı ilaçlama ya da istasyon yöntemi uygulanmaktadır. Bu yöntemler garantili fare ilaçlama firmaları tarafından ilaçlama konusunda eğitimli ve tecrübeli kişiler tarafından uygulanmalıdır. İstasyon, fabrika, bahçe, tarla, bodrum gibi büyük mekanlarda ya da farelerin çok fazla olduğu mekanlarda uygulanır. Fare ile mücadele için yapılan mücadele kullanılan sıvı ilaçların kokulu olması gerekmektedir. Böyle bir yöntemin bireysel olarak yapılması sağlık sorunlarına neden olacaktır. Bu nedenle profesyonel ilaçlama firmalarından destek alınması gerekmektedir. İlaçlama öncesinde gıdaların ağızları kapatılmalıdır.

Fareler saklanırlar onları bulmak pek kolay olmamaktadır. Ancak çevreye bazı belirtiler bırakırlar ve buradan anlaşılır. Acıkan fareler yiyecek arayışında girerler ve akşamları aktif halde mutfaklarda gezinirler. Evinizde fare olduğu tespitinde bulunursanız hiç zaman kaybetmeden Sağlık Bakanlığından onaylı bir garantili fare ilaçlama firmasından yardım talep edilmelidir. Fareler sadece ev, iş yeri, fabrika gibi kapalı alanlar içinde bulunmazlar tarla, bahçe, site gibi açık alanları da kendilerine mesken edinirler.

Elmas ilaçlama, sağlık bakanlığı tarafından ruhsatlı ve onaylı, yasal bir firmadır. Kullanılan ilaçların insan sağlığı ve ekolojik denge açısından hiçbir olumsuz etkisi bulunmamaktadır. Farelerinizden kesinlikle kurtulacağınızı garanti eden ilaçlama firmamıza uğramadan karar vermeyin. İşletmemiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Garantili böcek ilaçlama işlemlerinin tek adresini aramadan karar vermeyin.

Belgelerimiz

Mesul Müdürlük Sertifikası        İş Yeri Açma Ve Çalıştırma Belgesi         Biyosidal Ürün Uygulama Sertifikası