AVRUPA YAKASI: 0212 651 68 36

AVRUPA YAKASI: 0532 717 91 98

ANADOLU YAKASI: 0216 557 77 47

ANADOLU YAKASI: 0530 420 11 15

HALI BÖCEĞİ İLAÇLAMA

Halı Böceği

Halı böceği deri koltuk, kumaş, kürk gibi eşyaların içlerine yumurtlayarak çoğalır. Halı böceği böceği çok uzun süre aç ve susuz olarak yaşayabilir. Halı böceği bireysel mücadele ile yok edilemez. Halı böceğinden kurtulmak için profesyonel destek almak gerekir.

Halı böceği isminden de anlaşılacağı üzere genellikle evlerde bulunan halılar içerisinde yaşarlar. Kumaş kemirmesi ile bilinen bu zararlının yüzeyi sert tüylerle kaplıdır ve kolaylıkla ölmezler. Hızlı çoğalırlar ve genelde halılara zarar verirler. Bu nedenle de korunması gereken haşere türlerindendir. Bu illetten kurtulmanın yolu ise halı böceği ilaçlama firması desteğinden yararlanmaktır. Sadece sıradan haşere ilaçları ile ilaçlama yapmak halı böceğine zarar vermeyecektir. Aksine halı ile temas eden diğer canlılar zarar görebilecektir. Bu nedenle de doğru bir halı böceği ilaçlama şirketi en akıllıca çözüm olacaktır.

HALI BÖCEĞİ İLAÇLAMASI

Halı böceği ilaçlaması konusunda uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. Çünkü bu tür ekipler haşereler konusunda eğitimlidirler ve hangi zararlı nasıl yok edilir oldukça iyi bilirler. Tabi ki bunu ruhsatlı ve tecrübeli halı böceği ilaçlama servisi personeli bilebilir. Sıradan merdiven altı olarak nitelendirilebilecek ilaçlama ekipleri sizin bireysel mücadelenizin daha üzerine çıkamayacaklardır. Bu sebeple de verilen para çöpe gitmiş olacaktır.

SİYAH HALI BÖCEĞİ

Halı böcekleri genellikle siyah olsalar da çok sayıda türleri içerisinde farklı renkleri de bulunmaktadır. Ama genel olarak siyah halı böceği olarak anılırlar. Her ne kadar birçok türü halı içlerinde yaşasa da soylarında otçul olanlarda bulunmaktadır. Her ne türden olursa olsun kurtuluşun tek yöntemi ise siyah halı böceği ilaçlama servisleri aracılığı ile uygulama yapmaktır.

HALI BÖCEĞİ İLE MÜCADELE

Yukarıda da söz ettiğimiz gibi halı böceği ile mücadele edebilmek için kesinlikle bir ilaçlama firmasından yardım almak gerekir. Ama bu aşamada ucuz halı böceği ilaçlama yalanına da aldanmamalısınız. Uygulama alanını görmeden fiyat veren işletmeler sizlere kısa süreli çözümler sunacaklar fakat bir süre sonra yine aynı mücadelenin içerisine girmenize neden olacaklardır. O nedenle halı böceği ile mücadele kapsamında dikkatli davranmak iyi olacaktır.

HALI BÖCEĞİ İLACI

Genel olarak halı böceği ilacı olarak sıvı ilaçlar kullanılsa da bazı firmaların toz ilaçlar kullandıkları da görülmektedir. Hangi ilaç kullanılırsa kullanılsın böceğin yavrularını ve yumurtalarını yok etmedikten sonra kesin sonuçlar elde edilemez. Bu sebeple doğru bir firma ile anlaşarak ilaçlama yapmak daha sağlıklı bir karardır. Bu firmalar halı böceği ilaçları konusunda da en doğru çözümü önereceklerdir.

ELMAS HALI BÖCEĞİ İLAÇLAMA

Uzun yılların tecrübesi ile sizlere halı böceği ilaçlama şirketi olarak en garantili sonuçları vaat eden Elmas İlaçlama İstanbul’un tüm ilçelerinin ardından artık Kocaeli’ne de hizmet vermektedir. Günün 24 saati ulaşılabilme özelliği olan firmamız tamamen ruhsatlı ve standartlara uygun ekipmanlar ile faaliyet göstermektedir. Sağlık Bakanlığı’nca da denetlenen ve onaylanan ilaçlar ile mutlak müşteri memnuniyeti sağlayan firmamız sizlere bir telefon kadar yakındadır. Her türlü haşere ile mücadelenizde karar vermeden bizleri aramanız sağlığınız için çok önemlidir.