AVRUPA YAKASI: 0212 651 68 36

AVRUPA YAKASI: 0532 717 91 98

ANADOLU YAKASI: 0216 557 77 47

ANADOLU YAKASI: 0530 420 11 15

HASTANE İLAÇLAMA

ELMAS İLAÇLAMA

Hastaneler sürekli çalışan hizmet alanlarıdır. Bu alanlarda giriş çıkışın oldukça fazla olduğu alanlardır. Haşere ve kemirgenler bu alanlara da kolaylıkla girip yerleşirler kısa süre de de çoğalırlar. Bu gibi alanlarda özellikle mutfak ve yemekhane bölümlerin de böcek ve fare ye rastlanılır. Bu alanlarda önlem alınmaması durumunda hastane ya da sağlık kuruluşunun diğer alanlarına da bu böcek ve kemirgenler yayılır.

Yukarıda da belirttiğimiz gibi bu tür sağlık kuruluşları sürekli faaliyet gösterirler. Bu tür yerler böcek ilaçlaması ya da kemirgen ilaçlaması sırasında terk edilemez.

Bu alanlara şirket olarak tamamen kokusuz böcek ve fare ilaçlaması yapmaktayız. İlaçlama işlemi yapılırken alan kesinlikle terk edilmez. Böcek ilaçlaması için ya jel uygulaması ya da kokusuz sıvı uygulama kullanılır. Kemirgen (fare) ilaçlamasında alana keşif yapılarak uygun yerlere kemirgen istasyonları yerleştirilir. Yapılan bu böcek ilaçlaması veya fare ilaçlaması şirketimiz tarafından ziraat mühendislerimizce kontrolü sağlanır. Kullanılan tüm ilaçlar insan ve hayvan sağlığı üzerinde zararsız ilaçlardır.

hastane/hastane ilaçlama/hastane ilaçlama şirketi/hastane ilaçlama şirketleri/hastane ilaçlama servisi/hastane ilaçlama servisleri/hastane böcek ilaçlama/hastane böcek ilaçlama şirketi/hastane böcek ilaçlama şirketleri/hastane fare ilaçlama/hastane fare ilaçlama şirketleri/hastane fare ilaçlama şirketi/hastane fare ilaçlama şirketleri/hastane böcek ilaçlama şirketi/hastane böcek ilaçlama şirketleri/hastane ilaçlama firması/hastane ilaçlama firmaları/hastane ilaçlama servisi/hastane ilaçlama servisleri/hastane kemirgen ilaçlama/hastane kemirgen ilaçlama şirketi/hastane kemirgen ilaçlama firmaları/hastane kemirgen ilaçlama servisi/hastane kemirgen ilaçlama servisleri/hastaneler