AVRUPA YAKASI: 0212 651 68 36

AVRUPA YAKASI: 0532 717 91 98

ANADOLU YAKASI: 0216 557 77 47

ANADOLU YAKASI: 0530 420 11 15

İKİTELLİ BÖCEK İLAÇLAMA

İkitelli Böcek İlaçlama

Elmas ilaçlama şirketi ikitelli bölgesi ve civarında ikitelli ilaçlama şubesi ilaçlama böcek ilaçlama ve fare ilaçlama hizmeti yapmaktadır. İkitelli ilaçlama şubemiz 2004 yılından beri sürekli kendisini yenileyerek büyümüştür. İkitelli ilaçlama servisimize 7/24 kesintisiz olarak ulaşıp ziraat mühendislerimizden haşere ilaçlama ve kemirgen ilaçlama konusunda güvenilir ve en doğru bilgileri alabilirsiniz.

İkitelli böcek ilaçlama servisimiz ekonomik olarak ikitellinin her bir mahallesine aynı fiyatlarla ilaçlama hizmetini vermektedir. Kullanılan ilaçlar sağlık bakanlığı onaylı olup ilaçlarımızın hiçbirinin insan sağlığı üzerinde zararı kesinlikle yoktur. İkitelli ilaçlama servisimizce yapılan tüm böcek ilaçlamaları ve fare uygulamaları garantili olarak yapılmakta olup hizmetimiz alanında uzman kişiler tarafından verilmektedir.

İkitelli ilaçlama servisimiz; fabrika ilaçlama, mutfak ilaçlama, ev ilaçlama, iş yeri ilaçlama, ofis ilaçlama, bahçe ilaçlama, fırın ilaçlama, şirket ilaçlama, bina ilaçlama, site ilaçlama, gıda yeri ilaçlama, bodrum ilaçlama, gıda deposu ilaçlama, çatı ilaçlama, apartman ilaçlama hizmetlerini sürekli olarak garantili bir şekilde vermektedir.

İkitelli ilaçlama servisimiz; kene ilaçlama, hamam böceği ilaçlama, oryantal hamam böceği ilaçlama, Amerikan hamam böceği ilaçlama, kahverengi hamam böceği ilaçlama, pire ilaçlama, fare ilaçlama, çıyan ilaçlama, kırkayak ilaçlama, salyangoz ilaçlama, güve böceği ilaçlama, tahta kurusu ilaçlama, tatarcık sineği ilaçlama, , tahta kurdu ilaçlama, karasinek ilaçlama, sivrisinek ilaçlama, toz piresi ilaçlama, akar ilaçlama, arı ilaçlama, gümüşcül böceği ilaçlama, termit ilaçlama hizmetlerini vermektedir.

İKİTELLİ FARE İLAÇLAMA

İkitelli Fare İlaçlama

Fare kemirgen bir canlı türüdür. Fare kemirgeni insanların yaşadığı her alanda yaşama olanağı bulur. Her alana her türlü yol ile girip bu girmiş oldukları alanlarda da kısa süre içerisinde üreme olanağı bularak sayılarını arttırırlar. Fareler çatılarda, işyerlerinde, evlerde, ofislerde, depolarda, bahçelerde, bodrumlarda, kömürlüklerde, lağımlarda vb. gibi tüm açık ya da kapalı alanlarda yaşam olanağı bulurlar. Girdikleri her alanda fiziksel ya da psikolojik tahribata neden olurlar. Fare kemirgeninin dişleri çok keskin olduğu için tüm eşyaları kemirebilirler. Kablolara, gıda ürünlerine, tüm eşyalara zarar verirler. Yine fareler sağlığımızı da tehdit eden canlılardır. Çünkü çok kirli, pis alanlarda gezinirler ve bu alanlardaki mikropları da bünyelerine alırlar. Girdikleri alanlara da bu hastalık mikroplarını salya ya da dışkıları ile yayarlar.

İkitelli fare ilaçlama servisi olarak fareler için en etkili ilaçlar ile kalıcı çözümler sağlamaktayız. İkitelli fare ilaçlama şirketimiz Sağlık bakanlığı onaylı ilaçlar ile hizmet vermekte olup kullanılan ilaçların insan ya da hayvan sağlığı açısından herhangibir zararı bulunmamaktadır. Kokusuz fare ilaçlama uygulamaları gerçekleştiren İkitelli fare ilaçlama servisimiz garantili çözümler sağlayarak sizleri fare şikayetlerinizden kurtarmaktadır. Sağlık bakanlığı onaylı olan İkitelli fare ilaçlama firmamıza 7/24 ulaşım sağlayabilirsiniz.

Fare ilaçlama İkitelli olarak fabrikada fare, ofiste fare, depoda fare, evde fare, bahçede fare, büfe de fare, lokanta da fare, çatıda fare, bodrumda fare, apartmanda fare, binada fare vb. gibi tüm açık ve kapalı mekanlarda ki fare şikayetlerinizle ilgili olarak günün 24 saati fare ilaçlama desteği alabilirsiniz.

Bireysel olarak yapılan fare ilaçlama uygulamaları kesin çözümler sağlamayarak fare şikayetlerinizi çözümleyemediği için farelerin alanınızda artmasına neden olur. Bu neden ile profesyonel fare ilaçlama şirketlerinden fare ilaçlama desteği almak önem taşır. Sağlık Bakanlığı onayı olan fare ilaçlama şirketleri ile çalışılmalı ve fare ilaçlama hizmetini verecek olan fare ilaçlama servisinin mutlaka ruhsatlı olması gereklidir. Yine fare ilaçlama firmasının kullanmış olduğu ilaçlar yasal ilaçlar olmalı ve sağlık açısından zararlarının bulunmamasına dikkat edilmelidir. Ruhsatsız olarak fare ilaçlama yapan şahıslar ile çalışıp sağlığınızı tehlikeye atmayınız.

İkitelli fare ilaçlama şirketi olarak, İstoç, Tekstilkent, Giyimkent, Esenler, Mahmutbey, Güneşli, Kirzalı, Bağcılar, Bayrampaşa, Davutpaşa, Batışehir, Tabya, Karabayır, Otogar, Üçyüzlü, Demirkapı bölgelerine ekonomik fare ilaçlama fiyatlarımız ile hizmet vermekteyiz. Fare ilaçlama da kesin çözüm için bize ulaşın.

İKİTELLİ İLAÇLAMA HİZMETİ

İkitelli İstanbul’un batısında yer alan ve hem Küçükçekmece hem de Başakşehir sınırları içerisinde yer alan bir bölgedir. Geçmiş dönemde özellikle Eminönü’nde yoğunlaşmaya üretim merkezlerini şehir dışına taşımak için kurulan İkitelli Organize Sanayii bu bölgenin gelişmesinde önemli bir rol oynamıştır. Birçok sektörden fabrikaların kurulduğu bu bölge farklı kültürlere sahip insanların da ikamet merkezi olmayı başarıdır. Bu da beraberinde haşere ve ilaçlama sorunlarını getirdi. Özellikle son zamanlarda İKİTELLİ HAŞERE İLAÇLAMA firmalarının uğrak alanı olmasına rağmen hatalı ilaçlamaların yaşandığı ve zehirlenmelerin görüldüğü haberlerini alıyoruz. Bu yaşananların baş sebebi ise insanları halen İkitelli ilaçlama hizmeti veren bir firmadan destek almak yerine kendilerinin bir ilaçlama yapmaya kalkışmasından kaynaklanmaktadır. Bunun ne kadar hatalı bir davranış ve tehlikeli bir yaklaşım olduğunu her yerde söyledik ve söylemeye de devam edeceğiz.

İkitelli ilaçlama ihtiyacı çok fazla olan bir bölge. Bunu fırsat bilen birçok ruhsatsız işletme de bu bölgede hizmet vermeye başlamış durumda. Yani o merdiven altı ilaçlama firmalarına yakalanmamak için bazı detaylara hassasiyet göstermek lazım. İkitelli bölgesi ilaçlama hizmeti veren bir işletmeden yardım almamız şart. Asla kendimiz ilaçlama yapmaya kalkışmıyoruz. Bu işletmeniz ruhsatlı olması ilk önceliğimiz. Bu nedenle de kontrollerimizde öncelikle firmanın ruhsatlı olup olmadığını öğreniyoruz. Küçük bir belge kontrolü ile bunu kolaylıkla sağlayabiliriz. Çünkü ruhsatlı olmayan bir ikitelli fare ilaçlama hizmeti veren firma o resmi belgeleri sizinle paylaşmayacaktır. Muhtemelen, diğer şubemizde, onaya gönderildi gibi birçok bahane ile sizlere belge sunmayacaklardır. İşte bu firmadan asla yardım almamanız gerekiyor.

Peki bir işletmenin ruhsatlı olması sizlere ne gibi avantajlar sunar. Öncelikle İkitelli böcek ilaçlama hizmeti veren firmanın ruhsatlı olması demek sağlık kurumları tarafından onayı verilmiş ilaçların kullanılacağının bir göstergesidir ki bu bile o firma ile çalışmanın ne kadar önemli olacağını bizlere gösteriyor. Tabi kullanılacak ekipmanların da belirli standartlara olması ruhsatlı İkitelli haşere ilaçlama firmalarının bir özelliğidir. Bu konuda bizler de Elmas İlaçlama olarak sizlere sonsuz destek sağlayabiliriz. Hem ruhsatlı hem de günün her saatinde aktif olan bir firmayız. Mutlak memnuniyet iin bizleri arayın.

Günün 24 saati çağrı merkezimize ulaşıp fare ilaçlama hizmeti alabilirsiniz. Kaliteli hizmet için bize ulaşım sağlayın.

Belgelerimiz

Mesul Müdürlük Sertifikası        İş Yeri Açma Ve Çalıştırma Belgesi         Biyosidal Ürün Uygulama Sertifikası