İlaçlama Hizmetleri

ELMAS İLAÇLAMA

Böcek, haşere ve kemirgenler insan sağlığını olumsuz yönde etkileyecek olan bulundukları bölgede yaygın bir şekilde türeyen hayvanlardır. Bunlardan haşereler yumurtlama yöntemi ile çoğalır yılda 6 ya da 7 kez yumurtlama potansiyeline sahip olmakla birlikte her yumurtlamada da 8 ya da 9 tane yavru bırakır. Kemirgenlerin çoğalma biçimi doğum ile gerçekleşir. Böcek, haşere ve kemirgenler dışarıda oldukça pis yerlerde gezinirler ve evlere girdikleri an mikrobu da beraberinde getirmeyi başarır. Böcek ve haşereler insanların tükettiği her şeyi kolayca yiyebilir ve besin üzerinde dolaştıkları an dışkı, salya gibi pisliklerini yiyeceklerin üzerinde bırakır. Farelerde insanların tükettikleri her şeyi yiyebildikleri gibi eşyaları kemirme gibi özellikleri vardır. Bu yüzden maddi hasarlara sebep olurlar.

Bireysel olarak böcek, haşere ve kemirgenler kurtulmanız güçtür ve zaman gerektirir. Bu sebepten dolayı mutlaka ilaçlama hizmeti veren bir kurum ile iletişime geçilmesinde fayda vardır. Çünkü ilaçlama firması böcek, haşere ve kemirgenin cinslerine ve büyüklüklerine göre hangi ilacı kullanacağı tespit eder ve ona göre davranır. Tabi bunu da ananında deneyimli olan ilaçlama hizmeti yapar. Alanında uzman olmayan ilaçlama şirketlerinin gözlerini para hırsı bürüdükleri için kullanmış oldukları ilacı bile ucuz bulmak için çabalarken insan ve çevre sağlığına ne kadar zarar verebileceğini asla düşünmezler. Ayrıca bunun yanında yine cebinden çıkacağı parayı düşünerekten alanında hiç uzman olmayan kişilere ilaçlama yaptırarak paranın kendilerine daha fazla kalmasına özen gösterirler. Bütün bu sonuçlardan ötürü mutlaka ilaçlama hizmeti verecek olan firmanın mümkün oldukça araştırılmasında fayda vardır. İyi araştırılmamış bir firma tarafından yapılan ilaçlama ciddi olarak zaman ve maddi kayıplardan başka bir şey değildir.

Bizler Elmas ilaçlama firması olarak hedefimiz asla kar gütmek amacıyla sizleri dolandırmak değildir. Bizim hedefimiz sizi her türkü böcek, haşere ve kemirgenlerden mümkün olduğu gibi kısa süre içerisinde kurtarmaktır. İlaçlama ile ilgili daha yaygın hizmet verebilmek için teknik dokümanlara sahibiz ve İstanbul’un bütün semtlerinde kaliteli hizmeti sizlere 7/24 vermenin daima gururunu yaşamaktayız. Bunu da oldukça makul olan rakamlarla gerçekleştiririz.

Belgelerimiz

Mesul Müdürlük Sertifikası        İş Yeri Açma Ve Çalıştırma Belgesi         Biyosidal Ürün Uygulama Sertifikası