AVRUPA YAKASI: 0212 651 68 36

AVRUPA YAKASI: 0532 717 91 98

ANADOLU YAKASI: 0216 557 77 47

ANADOLU YAKASI: 0530 420 11 15

İSTANBUL İLAÇLAMA

İstanbul İlaçlama, yetkili ve profesyonel ilaçlama şirketleri tarafından hamam böceği, kalorifer böceği, bit, pire, tahtakurusu, güve, sinek, arı, gümüş böceği, fare, halı böceği, akrep, yılan, karınca, çıyan, kırkayak, salyangoz, kene, tatarcık, teşbih böceği, kulağakaçan, ağaç kurdu gibi haşere ve kemirgen sorunundan kurtulabilmek için uygun ekipmanlar ve profesyonel eğitimli kişilerce verilen hizmettir.

Yaşadığımız açık ve kapalı alanlarda çeşitli nedenlerle haşere (böcek) ve kemirgen sorunu ile karşılaşabiliriz. Haşere ve kemirgenler yaşadığımız alanlara yerleşerek kısa sürede çoğalırlar. İnsan ya da hayvanlara fiziksel, maddi ve psikolojik olarak zarar verebilirler. Haşere ve kemirgenler her türlü mikrobu, hastalığı ve virüsü bünyelerinde taşıyarak bu hastalık ve mikropları yerleştikleri açık ve kapalı alanlara da taşırlar. Bu durumda sağlığımız için tehlike arz ederler. Çoğu kez bireysel olarak haşere ve kemirgen mücadelesi yaparız. Eczaneden veya çeşitli yerlerden ilaç temini yaparak sorundan kurtulmak isteriz. Bireysel mücadele kesinlikle böcek ve fare sorunumuzu çözemez. Kısa vadede çözüm sağlayabilir ancak uzun vadede kesinlikle sağlamaz. Ayrıca yanlış bir ilaç kullanımı var olan haşere ya da kemirgenin artışına da sebebiyet verir. Yine kullandığımız ilaçlar zehirlenmelere neden olabilir. Bu nedenle bu gibi sorunlarla karşılaşmamak için profesyonel olarak destek almak önem arz eder.

Unutulmamalıdır ki; ilaçlama çok ciddi bir iştir. Kurallara uygun olarak ve eğitimli ekip tarafından yapılmalıdır. İşi bilmeyen amatör kişilerce yapılması ciddi sonuçlar doğurabilir. Bu nedenle ilaçlama firmasının güvenirliliği çok önemlidir.

Biz elmas ilaçlama şirketi olarak her türlü ekip ve ekipmanlarımızla 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz. Elmas ilaçlama şirketi olarak amacımız her türlü haşere (böcek) ve kemirgen sorununuzu en kısa sürede en etkili yöntemlerle çözmektir. Her bir müşterimiz en önemli referansımızdır. Güven ve doğruluk temel ilkelerimizdir.

Böcek ve haşereler hayatımızın büyük bir çoğunluğunu geçirdiğimiz evlerimizde, işyerlerimizde sağlığımızı doğrudan etkiler. Bu haşereler istenmeyen parazit canlılardır. Bu noktada ilaçlama şirketlerinden yararlanmamız gerekir. Haşereler hayatımızı etkilemenin yanında hastalıklara davetiye çıkarır. Sarılık, tifo, veba gibi hastalıklara neden olur. Bu hastalıklardan korunmak için ilaçlama firması ile irtibata geçilmelidir. Haşereler insanları ısırdıklarından salgılarıyla hastalıkları kolaylıkla enjekte ede bilir.

İLAÇLAMA NASIL YAPILIR?

Böcek ve haşere ilaçlama firması tarafından uygulanacak olan kurtulmak amacıyla ilaçlamanın önemi büyüktür. Düzgün ve sistemli bir şekilde yapılması esas alınır. ’ İlaçlama nasıl yapılır? ‘ sorusu bu hususta böcekten kurtulmak isteyen ve bunu ortadan kaldıracak olan ilaçlama firması için merak duygusu uyandır sorularımızdan birisidir. Böcek ilaçlama eğitimli ve profesyonel kişiler tarafından yapılması gerekir. Yanlış uygulanan yöntemler hem maddi hem sağlık kayıplarına sebep olur. Bireysel uygulamalardan kaçınmalı destek almadan ilaçlamaya kalkışmamalıdır. Haşere ilaçlama, haşerenin türünün belirlenmesiyle ile başlar. Yapılan analizlerden sonra ne tür bir ilaçlama yapılması gerektiğine karar verilir ve bu doğrultuda bir uygulama yapılır.

İLAÇLAMA TEKNİKLERİ VE İLAÇLAMA

Haşerenin türünün belirlenmesiyle başlayan bu işlemde akabinde hangi yöntemle haşereden kurtulmanın yolları aranır. İlaçlama firması öncelikle 4 türden oluşan ilaçlama türlerine başvurur. Bu ilaçlama türleri: jel, sıvı, kokulu, kokusuz olarak ilaçlama tekniklerinden oluşur. Böcekten kurtulmak için evlerde daha çok jel ve kokusuz kullanılır. Bu uygulama uygulanırken kişinin kendisi veya evcil hayvanının evden çıkmasına gerek yoktur. İlaçlama firmaları evi veya iş yerini ilaçladıktan sonra evi temizlemesine de gerek yoktur. Hatta jel ilaçlama yapıldıktan sonra etkisi daha fazla sürsün diye dolap arkaları veya kapılar uzun bir süre silinmemelidir. Bunun yanında kokusuz ilaçlama yapıldığında yiyeceklerin üstü kapanmalıdır. İlaçlama firmasının bu iki yönteme başvurup bir sonuç elde edemediği zaman daha etkili olan kokulu yönteme başvurulur. Kokulu ilaçlama yapıldığında evde kimsenin bulunmaması gerekir. Bu ilaç herhangi bir canlıya temas ettiğinde ciddi sorunlar meydana gelir. Kokulu uygulama: parazitlerin fazla bulunduğu yerlere yapılır. Kısa zamanda etki eden kokulu uygulama haşeren kurtulmanın sevincini yaşatır. Uyguladıktan sonra yaşanılan ortam 2-4 saat havalandırma yapılmadan girilmemelidir. Kokusuz uygulama: sıvı malzemeyle uygulanır. Sıvı malzeme püskürtme tekniğiyle uygulanır. Bu uygulama yapılırken bulunduğumuz ortamı terk etmememiz gerekmemektedir.  Fakat ilaçlama uygulanan bölgede yiyecek ve içecek bulunmamalı, bulunuyorsa üzerleri mutlaka kapalı olmalıdır. Jel tekniği ile yapılan uygulamada ise mutfak, yemekhane gibi ortamlarda bulunan haşerelere karşı kullanılan jel yem uygulamasıdır. Çok etkili ve kokusu yoktur. Dozunu isteğimiz şekilde ayarlaya bildiğimiz tabanca yardımıyla uygulanır.

HAŞERE İLAÇLAMA ÖNEMİ

Haşerelerin taşıdığı hastalıkları göz önünde bulunduğumuzda böcek ilaçlama konusunun ne kadar önemi olduğunu daha iyi fark ederiz. Haşereler dışarıda bulunduğu ortamdan edindiği mikropları bünyelerinde taşırlar. Haşere insan hayatını tehlikeye düşürebilecek derecede ölümcül mikrop ve virüsleri taşırlar. Tek bir böceği bulduğumuzda onu öldürdüğümüzde sorunun kalktığını düşünmek yanlıştır. Unutmamalıyız ki o öldürdüğümüzü düşündüğümüz haşerenin yavruları da vardır. İlaçlama firmaları bu durumda devreye girer ve ilaçlama servisleri ile sorunumuza çözüm olacaktır. Haşereler yaz kış üremeleri mevcuttur. Fakat özellikle havların ısınmasıyla daha çok meydana gelecektirler. Sağlığınızı riske etmek istemiyorsanız belirli aralıklarla ilaçlama yaptırmak oldukça önemsenmelidir. Düşünün ki hangi tutar sizin ve sevdiklerinizden önemlidir.

ELMAS İLAÇLAMA'NIN FARKI

Elmas İlaçlama alanında tamamen uzman ekiplerden kurulmuş bir ilaçlama servisi olarak uzun yıllardır hizmet vermektedir. Bu hizmetlerinde garantili ilaçlama yapıyoruz demesindeki ana sebep de mevcut ekiplerine duyduğu güvendir.  Sizler de en doğru ilaçlama hizmetini en ekonomik fiyatlarla almak istiyorsanız kesinlikle bizimle irtibata geçmelisiniz. Tamamen kaliteli hizmet veriyoruz diye iddia etmemizin ana nedenleri var.

Öncelikle biz ilaçlama şirketi olarak tüm yasal yükümlülüklerimizi zamanında yerine getiriyoruz. Yani tamamen ilaçlama ruhsatı almış bir firmayız. Bu aşamada tabi ki kullandığımız ekipmanlar da belirli standartlara uygun olması gerekmektedir. Biz de hem teknolojik imkanlar ile tamamen endüstriyel aletlerle hizmet veriyoruz. Böyle olunca da haşereleri saklandıkları yerde imha ederek uzun süreli bir korunma sağlıyoruz. Ayrıca bizi diğer ilaçlama firmalarından ayıran özelliklerden birisi de günün her saatinde hizmet veriyor olmamızdır. Özellikle üretim gerçekleştiren fabrikalarda yapılacak olan ilaçlama işlemi iş yavaşlamalarına hatta durmalarına da sebep olmamalıdır. Ticari kayba neden olmadan en işlevsel olunmayan anlarda yapılacak işletme hem daha iyi sonuçlar verecek hem de ticarette süreklilik sağlayacaktır.

Elmas İlaçlama Servisi kullandığı ilaçlar ile de bir adım önde yer almaktadır. Kesinlikle Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmamış bir ilaçlama yöntemi ve ilaç kullanmayacaktır. Böylece de sevdiğiniz diğer canlılar güvende olurken haşerelerden de kurtulmuş olacaksınız. Birçok ilaçlama servisi tarımsal ilaçlarla uygulama yaparlar. Maliyet her ne kadar düşse de sadece görülen zararlılardan kurtulmak mümkün olacakken arkada kalan koloniler veya yumurtalar zarar görmeyecektir. Bu da aynı zararlıların yeniden karşımıza çıkmasına olanak sağlayacaktır. Öyleyse verdiğimiz o ucuz bedel tamamen çöpe gitmiş olacaktır. Ama profesyonel hizmetler sunan ilaçlama firmaları bu konuda daha garantili hizmetler vermektedir.

Firmamız İstanbul’un her ilçesinde bilinen kaliteli hizmeti sunuyor olmanın haklı gururunu yaşıyor. Bu aşamada yer ayırımı yapmadan İstanbul’un her köşesine hizmet götürmekteyiz. Üstelik de günün 24 saati bizlere ulaşmanın rahatlığını yaşayın. Yapmanız gereken tek şey bizi aramanız ve size en etkili ilaçlama yöntemini iletmemizi sağlamanızdır. Yerinizde analiz yapıp en akılcı fiyatlarla destek garantisi veriyoruz.

İLAÇLAMA FİYATLARI

İlaçlama fiyatları mücadele edilen haşere türüne akabinde haşereye kullanılacak yöntemle belirlenir. Kullanılacak olan bölgenin alanına bağlı olmak kaydıyla farklılık göstere bilir. Sağlıksal ve maddi açıdan zararların önüne geçe bilmek için yaptırılması şart olan böcek ilaçlama uygulaması fiyat bazında değerlendirilmesi gereklidir. Basit ve amatörce yapılan ilaçlama sağlıklı sonuç elde edilmediği gibi aynı zamanda tekrar maddi bir kayba sebep oluna bilir. Bu nedenle haşere mücadelesi için profesyonel yardım alınması şarttır. Düzenli ve kaliteli bir uygulama yapıldığında haşerelerden kurtulmak basit ve kolaydır. İlaçlama firmalarının desteği ile bu sorun tamamen çözüle bilir. Toplumumuzda çok dikkate alınmayan böcek ilaçlama önlem alınmadığı takdirde kötü sonuçlara ulaşa bilir. Sıradan ve basit işletmelerle yapılan ilaçlamada görünen haşereler yok olur ve görünmeyen haşereler tekrar yavrulayıp hayatımızı ve yaşantımızı tehdit etmeye devam edecektir. Bu nedenle Sağlık Bakanlığı onaylı olan böcek ilaçlama firmaları hizmeti haşereler karşı maddi açıdan da en etkili çözümdür. Zararlı canlıları yok etmek ve sağlıksal tehditleri ortadan kaldırmak amacıyla yapılan ilaçlama işlemi belirlenen böcek ilaçlama fiyatları için haşere türünün doğru tespit edilmesi yapılacağı alana uygun nitelikte olması oldukça önemlidir.

Aslında hassas davranılması gereken bir konu ise ucuz ilaçlama sloganına aldanmamaktır. İlaçlama yapılacak olan alana ve ilaçlanacak haşere türüne göre farklı bir yöntem uygulamak mümkündür. Bu nedenle ilaçlama şirketi arayışında öncelikli aranan koşul fiyatlandırma değil doğru firma seçimidir. Doğru firma zaten en cazip fiyatlarla en doğru ilaçlama yöntemini sizlere sunacaktır.