İşyerinde Fare İle Mücadele

Elmas İlaçlama ve Temizlik

Bazı işyerlerinde sıradan haşerelerin görülmesini olağan karşılayabiliyoruz ancak farenin görülmesi ciddi risk teşkil etmektedir. Özellikle gıda ambarlarında ya da tüketim malzemeleri üretimi gerçekleştirilen alanlarda farelerin görülmesi artık sıradan bir olgu gibi görülüyor. Oysa fareler sadece kişi sağlığını etkilemek ile kalmaz arkalarında bıraktığı iz yüzünden ticari imajın zedelenmesine dahi sebep olabilir. Böyle bir durumda bireysel çabalar ile işyerinde fare ile mücadele etmeye kalkmak çok hatalı bir davranış olacaktır. Bunun yerine doğru bir fare ilaçlama firması ile anlaşmak ve onunla çalışmak daha akıllıca çözüm olacaktır.

Peki, doğru fare ilaçlama servisi nasıl olmalıdır. Öncelikle her sektörde olduğu gibi ilaçlama sektöründe de anlaşılma yapılacak olan firmanın ruhsatlı olmasına dikkat etmek gerekir. Zaten ruhsatın zorunlulukları işyerinde fare ile mücadele için oldukça gereklidir ki bunlardan birisi standartları aşan malzemeler kullanmaktır. Aynı zamanda Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütü tarafından onaylanmış olan ilaçları kullanırlar ki bu da kişi sağlığının güvende olmasına olanak sağlar. Ayrıca ruhsatlı fare ilaçlama şirketleri uzman ekiplerden oluşurlar. Bu ekipler fare türleri arasında ne farklar olduğuna dair yeterli bilgiye sahiptirler. Böylece de fare türüne göre en doğru ilaçlama yöntemini belirler. Bu da işyerinde fare ile mücadele esnasında başarı elde etmenin temel koşuludur.

Bizler de firma olarak ruhsatlı bir ilaçlama ekibiyiz. Elmas İlaçlama olarak 2004 yılından bu yana biriken tecrübemizin boyutunu öğrenmek için referanslarımızı bir gözden geçirmenizi öneririz. Hem İstanbul’un hem de Kocaeli’nin tüm ilçelerinde faaliyet gösteren işletmemizden günün 24 saati destek alma imkanınız vardır. İşyerinde fare ile mücadele etmeniz gerektiyse en cazip fiyatlar işletmemizde. Üstelikte çok uygun fiyatlar ile garantili ilaçlama yaparak mutlak memnuniyet sağlamaktayız.

Belgelerimiz

Mesul Müdürlük Sertifikası        İş Yeri Açma Ve Çalıştırma Belgesi         Biyosidal Ürün Uygulama Sertifikası