AVRUPA YAKASI: 0212 651 68 36

AVRUPA YAKASI: 0532 717 91 98

ANADOLU YAKASI: 0216 557 77 47

ANADOLU YAKASI: 0530 420 11 15

KARA FATMA İLAÇLAMA

Kara Fatma İlaçlama

Kara Fatma hamam böceği türü siyah parlak renktedirler. Kara Fatma hamam böceğinin erkeği iki kahve renkli kanat taşırlar. Dişi Kara Fatma hamam böceğinin oval bir yapısı , erkek oryantal hamam böceğinin ise ince bir yapısı vardır. Bu hamam böceğini 1-1.5 cm büyüklüğündedir.KARA FATMA olarak ta halk arasında adlandırılırlar.

Kara Fatma hamam böcekleri yaklaşık olarak 6 ay yaşarlar. Kara Fatma hamam böcekleri insanların yaşadıkları tüm alanlara yerleşerek faaliyetlerini sürdürürler. Bu hamam böceği geceleri ortaya çıkar. Kara Fatma hamam böcekleri bodrumlarda, işyerlerinin özellikle mutfak kısımlarında, karanlık loş alanlarda yaşamlarını sürdürürler. Her türlü pis alanlarda yaşayan oryantal hamam böceği bir çok haştalık ve bakteriyi de bünyelerinde taşırlar.

Diğer bir adı ile oryantal hamam böceği, mikropların ve bakterilerin taşınmasında önemli rol oynayan haşerelerdendir. Genel olarak pis olarak nitelendirilebilecek alanlarda dolaşarak o bölgelerden topladıkları mikropları insanların veya evcil hayvanların bulundukları ortamlara taşımaktadırlar. Sağlığımızı ciddi şekilde etkilemesi muhtemel olan bu canlılardan kurtulmak için ise muhakkak bir ilaçlama yapmak gerekmektedir. Ancak ilaçlama yaparken de kendi duyduğumuz yöntemleri değil kara Fatma ilaçlama servisi olarak çalışan bir profesyonel ekipten destek almak zorunludur. Tabi ki bu tür bir işletme seçiminde de bazı hassas noktalar bulunmaktadır. Öncelikle anlaşma yapılacak olan firma tamamen ruhsatlı ve sertifikalı olmalıdır. Kullandığı ilaçlama yöntemleri, ekipmanları ve ilaçları da mevzuatlara uygun ve ilgili bakanlıklarca onaylanmış olması zorunludur. Anlaşma yapılacak olan kara Fatma ilaçlama firması personeli haşereler konusunda tecrübeli ve hangi zararlıdan kurtulmak için hangi ilacın kullanılacağını bilecek kadar yetkin olmalıdırlar. Bu ayrıntılara dikkat edilmesi durumunda kara Fatma ve diğer zararlı böceklerden tamamen kurtulmak mümkün olabilecektir. Ancak sıradan bir ilaçlama firması desteği alınacak olursa kendi bireysel mücadelenizin vereceği katkıdan daha fazlasını alamayacaksınız. Kara Fatma böceği çok hızlı hareket eder ve çok hızlı çoğalırlar. Bu nedenle de mücadelesi zordur. Ama kara Fatma ilaçlama şirketleri bu konuda nasıl bir yöntem uygulamaları gerektiğini iyi bilirler.

KARA FATMA İLE MÜCADELE

Kara Fatma ile mücadele ederken dikkat edilmesi gereken ana unsur, bu böceğin sadece görüldüğü alanlarda değil aynı zamanda tüm çevrede olabileceğidir. Buradan da anlaşılacağı üzere yapılacak olan kara Fatma ilaçlama tüm çevrede yapılmalıdır ki daha iyi sonuçlar elde edilebilsin. Böyle bir işlem ise tamamen endüstriyel ekipmanlar ile gerçekleştirilebilir. Çünkü günde 4-5 km yok gidebilen bir canlıdan söz ediyoruz. Ayrıca da insanların ulaşması mümkün olmadığı yerlerde yumurtlayan ve konuşlanan bu canlılardan ancak ve ancak kara Fatma ilaçlama servisleri desteğini alarak kurtulmak mümkün olacaktır.

KARA BÖCEK İLAÇLAMASI

Kara böcek ilaçlaması esnasında ne yazıktır ki insanlar kulaktan dolma bilgilerle kendi çaplarında ilaçlama yapma yoluna gitmekte veya ucuz kara Fatma ilaçlama adı altında faaliyet gösteren merdiven altı olarak nitelendirilebilecek ekiplerden yardım almaktadırlar. Oysa bu hem çözüm üretmeyecek hem de verilen tutarın yok olmasına sebebiyet verecektir. Çünkü bu denli hızlı üreyen ve ilaçlara karşı dayanıklılık arz eden canlıdan kurtulmak için haşere türlerinden iyi anlayan bir ekip olması gerekir hem de alanın iyi analiz edilmesi gerekir. Kara böcek ilaçlaması öncesi görüldüğü alanlarda yapılacak incelemenin ardından nasıl bir taktik uygulanacağına karar verecek olan ise doğru seçilmiş ilaçlama firmalarıdır.

KARA FATMA İLAÇLAMA FİYATLARI

Her ilaçlama türünde olduğu gibi bu haşere türünde de alanın incelenmeden fiyat verilmesine aldanmayın. Kara Fatma ilaçlama fiyatları evin durumu, eşya yerleşimleri gibi birçok etkiye karşı değişkenlik gösterecektir. Öyleyse yapılacak olan en doğru işlem olarak karşımıza kara Fatma ilaçlama servisleri desteği almak çıkmaktadır.

ELMAS KARA FATMA İLAÇLAMA SERVİSİ

Firmamız Elmas İlaçlama İstanbul halkının bildiği ve güvendiği kaliteli hizmetini artık İzmit iline de taşıyarak daha fazla kişiye memnuniyet sağlamaktadır. Uzman personeli ve tamamen ruhsatlı ilaçlama firması olarak günün her saati ulaşılabilir bir hizmet vermektedir. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış ilaçları ile sizleri kara Fatma illetinden kurtarırken sağlığınızı da güvence altına alıyoruz. En makul fiyat seçenekleri ve cazip ödeme seçenekleri ile kara Fatma ilaçlama yaptırmak için yapmanız gereken tek şey istediğiniz saatte Elmas İlaçlama Şirketi’ni aramak.