AVRUPA YAKASI: 0212 651 68 36

AVRUPA YAKASI: 0532 717 91 98

ANADOLU YAKASI: 0216 557 77 47

ANADOLU YAKASI: 0530 420 11 15

KARASİNEK İLAÇLAMA

Karasinek İlaçlama

Karasinek haşeresinin büyüklüğü 0,5 cm ya da 1 cm kadardır. Karasinek haşeresi genellikle gri çoğunlukla ise siyah renktedir. Karasinekler yumurtlayarak çoğalırlar. Çöplükler de daha çok bulunur ve ürerler. Gıda maddelerinin olduğu alanlara bir anda doluşurlar. Karasinek haşeresinin yumurtalardan çıkan larvaları 7-8 günde olgun hale gelir. Karasinekler gıda ihtiyaçlarını çöp atıklarıyla karşılarlar. Karasinekler çok çabuk bir alanda popilasyon çoğunluğu oluştururlar. Karasinek haşeresi 3 km yüksekliğe kadar uçar. Bu özelliği nedeniyle insanların yaşadığı her alan çok rahatlıkla girip yerleşebilir. Karasinekler çok pis alanlara kondukları için bir çok hastalığında mikrobunu bünyelerinde barındırırlar. Karasinek haşeresi beş dakikada bir dışkısını bırakır. Bu özellikle de gıda yerleri için tehlike arz eder. Bu nedenle gıda zehirlenmelerine neden olan bir haşere türüdür.

Karasinekler yaz aylarında her yerde mikrop yayan ve en çok karşılaşılan haşere türlerindendir. Hangi türden olursa olsun yegane özelliği pis ortamlardan aldıkları mikropları bizimde temas halinde olduğumuz noktalara taşımalarıdır. Bu nedenle de başta sıcak havalarda olmak üzere evler de veya işyerlerinde periyodik olarak karasinek ilaçlama yapmak çok önemlidir. Hatta sadece kapalı alanda değil aynı zamanda çevresinde de bu ilaçlama gerekmektedir. Açık hava ilaçlaması da bu mücadeleye bir katkı sağlayabilir. Ama eğer biraz uzun süreli çözüm isteniyor ise kesinlikle karasinek ilaçlama servisi desteği almak gerekmektedir.

KARASİNEK NASIL ÜRER?

Karasinekler oldukça hızlı üreyen sinek türlerindendir. İnsanların ulaşmasının mümkün olmayacağı noktalarda yumurtadan çıkarlar ve ilaçlama yapmaksızın bu yumurtaların yok edilmesi çok olası değildir. Bu nedenle biraz daha sanayi tipi edevatlar ile karasinek ilaçlama yapılmalıdır. Böylece de daha uzun süreli kurtuluş sağlanabilir. Ancak marketlerden temin edilebilecek olan ilaçlarla sadece çok dar alanda etki almak mümkün olabilir.

KARASİNEK İLE MÜCADELE

Karasinekler ne yazık ki mücadelesi en zor haşereler arasında yer alır. Aslında ölmesi zor canlılardan değildir. Ancak ne yazık ki sıradan yöntemler uygulanıyor olması nedeniyle karasinek ile mücadele zor gibi görülmektedir. Özellikle fiyatı cazip olduğu için sıradan yöntemler uygulayan kişiler sadece geçici çözümler elde etmektedirler. Ayrıca da nefeslerine zehir katarak kendilerine verdikleri zararın farkında bile değildirler.

KARASİNEK İLACI

Sıradan yöntemlerle yapılacak ilaçlama sadece kısa bir süreliğine ve o ortamda olan birkaç haşereyi yok edecektir. Oysaki karasinek ilaçları daha uzun süreli olmalıdır ve etkisini sadece sineklerde gösterirken diğer canlılara zarar vermemelidir. Böyle olması durumunda karasineklerden köklü kurtuluşlar sağlanabilecektir. Karasinek ilacı olarak kullanılan birçok ilaç ise ne yazık ki böyle uzun etkiler sağlamayacaktır.

KARASİNEK İLAÇLAMA FİRMALARI

Doğru yöntemlerle yapılacak olan ilaçlamada köklü sonuçlar ortaya çıkar. Bu nedenle en sağlıklı karar karasinek ilaçlama şirketleri desteği almaktır. Bu tür firmalar oluşturdukları ekiplerin uzmanlığı vesilesi ile her türlü haşere mücadelesinde doğru yöntemler ile köklü çözümler sunan karasinek ilaçlama firmaları her türlü haşere konusunda kesin yöntemler uygulamaktadırlar.

ELMAS İLAÇLAMA VE KARASİNEK MÜCADELESİ

Firmamız Elmas İlaçlama tamamen uzman ekipleri sayesinde uygulama yaptıkları alanlarda haşerelerden arınma adına doğru yöntemler uygulamaktadırlar. Endüstriyel ekipmanlar kullanarak mutlak memnuniyet garantili karasinek ilaçlama hizmeti veren firmamız İstanbul’un her yerine ulaşırken artık İzmit ilinde de hizmet sunuyor. Üstelik de talep edilen her saatte bu hizmetten yararlanmanız mümkündür. Eğitimli personeli her türlü haşere konusunda üst düzey eğitimlidir ve hangi haşere ile hangi ilaçlama yöntemi uygulanacağını iyi bilir. Elmas İlaçlama firması günün her anında aramanız için sizi bekliyor olacak. Kaliteli ilaçlama hizmetlerinin tek adresi olan firmamızın önerilerini almadan her hangi bir ilaçlama yoluna gitmeyin.