AVRUPA YAKASI: 0212 651 68 36

AVRUPA YAKASI: 0532 717 91 98

ANADOLU YAKASI: 0216 557 77 47

ANADOLU YAKASI: 0530 420 11 15

ÖRÜMCEK İLAÇLAMA

Örümcek İlaçlama

Örümcek eklem bacaklı bir haşeredir. Örümcek haşeresi her yerde yaşayabilir. Örümceklerin göğüs kısımlarıyla baş kısımları birbiri ile kaynaşmıştır. Örümceklerin bel kısımları çok incedir. Boyları 2-35 cm arasında değişen örümcekler çeşitlilik gösterir. Örümcek haşeresinin ağız kısmında iki adet zehirli diş bulunur. Gövde kısımlarında 4 çift yürüme bacakları yer alır. Örümcekler bu bacakları yardımıyla kolaylıkla hareket edip ağlarının üzerinde dolaşırlar.

Örümcekler yana, ileriye ve geriye rahatlıkla hareket ederler. Örümcek haşeresinin 3 ya da 4 çift gözleri vardır. Örümcek böceğinin karın kısmı oldukça yumuşaktır ve alt kısımlarında solunum delikleri yer alır.

Örümcek haşeresi yiyecek ihtiyacını böceklerle karşılar. Örümceklerin çeşitleri oldukça çoktur. Örümcekler insanları ısırırlar. Zehirlenmelere sebebiyet verirler. Örümcek böceği karanlık ve loş alanlarda yaşamayı severler. Yaşadığımız alanlarda bu alanlara yerleşip üreme yaparlar. Örümceğin ısırdığı alan hemen şişer ve kızarır. Çok kötü bir ağrı oluşur. Aşırı nabız atışı ve terleme olur. Örümcek ısırmalarında acilen doktora başvurulmalı ve alan hemen ilaçlatılmalıdır.

Örümcekler sıklıkla karşılaşılan haşere türlerindendir ki bazılarının zehirli olduğu dahi bilinir. Uçan haşerelerin daha fazla gezdiği bölgelerde görülen örümcekler bu bölgelere ağlarını gererek diğer haşerelerin ağlarına yakalanmasını beklerler. Bu sebeple de sıklıkla örümcek ilaçlama yapmak gerekmektedir. Örümceklerin bazı türleri vardır ki bu türler insanlar üzerinde tehlikeli sonuçlar doğurabilirler. Bu ve benzeri olumsuzluklardan zarar görmemek için halk arasında ifade edilen ilaçlama yöntemlerine veya korunma yöntemlerine başvurmamak en hatalı davranışlardan olacaktır. Bu konuda sizlere en doğru ilaçlama yöntemini verecek olan ise doğru seçilmiş örümcek ilaçlama firmaları çalışanlarıdır. Örümcek ilaçlaması konusunda eğitim almış olan uzman ekipler her türlü haşere konusunda bilgiye sahip olurlar ve sizlere en köklü çözümleri sunarlar.

ÖRÜMCEK İLE MÜCADELE

Haşerelerle mücadele yöntemleri arasında ilk sıraya ilaçlama şirketlerini koymuştuk. Gerçekten de özellikle örümcek ile mücadele ederken hatalı firma seçimleri ciddi kayıplara neden olabilirler. Bu kayıplardan birisi verilen tutar olacakken örümcek belasından kurtulamamak da yanınızda kalacaktır. Çünkü örümceklerin çok fazla türü vardır ve her türü ile mücadele yöntemi de farklı olabilecektir. Öyleyse örümcek ile mücadele etmeye en doğru örümcek ilaçlama şirketi seçimi ile başlanmalıdır. Bu tür firmaların ruhsatlı olmalarına ve yasal mevzuatlara ne kadar riayet ettiklerine hassasiyet göstermek gerekmektedir.

ÖRÜMCEK ISIRMASI

Örümcek sokması özellikle bazı türleri için çok tehlikelidir. Örnek vermek gerekirse halk arasında karadul örümceği olarak nitelendirilen bir örümcek türü vardır ki zehirli olması nedeniyle ölümcül sonuçlara sebebiyet verebilmektedirler. Bunun yanında örümcekler farklı renklerde ve boyutlarda olabilirler. Bu nedenle de başka başka yöntemlerle ilaçlama yapma zorunluluğu doğabilir. Örümcek ısırması durumuna maruz kalmamak için ise evlerde veya görüldükleri her alanda sıklıkla örümcek ilaçlaması yapmak gerekmektedir. Tabi ki bu işlemi de kendimiz değil iyi bir örümcek ilaçlama servisi desteği ile yapmamız gerekir.

ÖRÜMCEK İLACI

Örümcek ilaçları genel olarak sıvı ilaçlar olmak ile birlikte kokulu ve kokusuz olanları bulunmaktadır. Ancak örümceklerin büyüklük ve özelliklerinin farklı olmasını da göze alarak kokulu örümcek ilacı kullanmak daha sağlıklı bir karar olacaktır. Yine de bu kararı işinin ehli bir örümcek ilaçlama firmasına bırakmak daha akıllıca bir davranış olacaktır.

ELMAS ÖRÜMCEK İLAÇLAMA SERVİSİ

Firmamız örümcek türleri konusunda yetişmiş elemanlardan kurulu ekiplerle İstanbul’un her noktasında faaliyet gösteren bir işletmedir. Elmas İlaçlama olarak sizlere en kaliteli ve en garantili hizmeti vaat ediyor olmamızın nedeni de bu ekiplerdir ki artık Kocaeli ili halkı da kaliteli hizmetimizden destek almaktadır. Tüm resmi gereklilikleri zamanında yerine getiren firmamız kullandığı teknolojik ekipmanlar ile de tüm haşerelerle konuşlandıkları yerlerde mücadele ederek yok etmektedir. Günü her saati ulaşılabilir olmaları nedeniyle istediğiniz zaman destek talebinde bulunabileceğiniz Elmas İlaçlama sizlere bir telefon kadar yakın.