Otopark İlaclama

ELMAS İLAÇLAMA

Böcek, haşere ve kemirgenler insanların bulundukları her ortama uyum sağlayarak kolayca yaşamlarına devam ettirebilirler. Bunların hemen hemen hepsi insanların yemiş oldukları her şeyi kolaylıkla tüketebildiklerinden yiyeceklerinize ortakçı olurlar. Dışarına lağım gibi daha akla gelmeyecek birçok yerde dolaştıklarından bünyelerinde çok fazla sayıda mikrop taşırlar ve besin üzerlerinde dolaştıkları için insan sağlığını olumsuz yönde etkilerler. Bunların yaşam alanları daha çok nemli ve sıcak, karanlık ortamlardır. Işığı ve temiz ortamları asla sevmezler. Bu sebepten dolayı evlerde, iş yerlerinde, bodrum ve çatılarda kolayca yaşamlarını sürdürebildikleri gibi otoparklarda da yaşamlarına devam edebilirler. Otoparklarda yer alan bu türlerden sonsuza dek kurtulmanın yolu otopark ilaçlama yapılmasıdır.

Otopark ilaçlama işyerlerinin güvenliği ve çevre sağlığı açısından en önemli konulardan biridir. İnsan sağlığı açısından mutlaka düzenli aralıklarla otopark ilaçlama yapılmasında fayda vardır. Fakat bu yerlere ilaçlama yapacak olan firmanın bu konuda uzman yeterlilik belgesine sahip işin ehli kişilerince yapılması daha doğru sonuçlar verecektir. Bu alanlarda düzenli olarak ilaçlama yapıldığı zamanlarda ortalıkta hızlı bir şekilde üreyen böcek ve haşere kalmayacağı gibi kemirgenlere de rastlamazsınız. Bu sayede de salgın hastalıklardan ve sizlere vermiş olduğu maddi hasarları en aza indirmeyi başarabilirsiniz. Otopark ilaçlama yapılırken kullanılan ilaçlarında bu mekâna uygun olmasında fayda vardır. Bu şekilde düzenli aralıklarla yapılan ilaçlama sizlere kesin çözüm yoludur. Tek başınıza yapmaya çalıştığınız eski basit yöntemler sizi asla doğru sonuçlara götürmeyeceği gibi zaman ve maddi kayıplardan başka bir durum söz konusu değildir. Zamanınızı boşa harcamak istemiyorsanız en kısa süre içerisinde bir ilaçlama firması ile iletişime geçin.

Bizler Elmas ilaçlama şirketi olarak iç ve dış mekânları ilaçlama konusunda en üst seviyede yer almaktayız. Bunu da firmamız bünyesinde çalışan deneyimli kadrolar ile başarırız. Ayrıca çalışanlarımız her konuda titiz oldukları gibi sağlık bakanlığından onaylı olan ilaçları kullanmayı tercih ederler. Bu sadece ilaçlama yapılırken asla size zarar vermedikleri gibi çevreye de zarar vermemektedirler. Türkiye’nin en iyi ilaçlama firmalarının başında gelerek İstanbul ve çevresinde 7/24 kesintisiz hizmet vermenin daima gururunu yaşamaktayız.

Belgelerimiz

Mesul Müdürlük Sertifikası        İş Yeri Açma Ve Çalıştırma Belgesi         Biyosidal Ürün Uygulama Sertifikası