AVRUPA YAKASI: 0212 651 68 36

AVRUPA YAKASI: 0532 717 91 98

ANADOLU YAKASI: 0216 557 77 47

ANADOLU YAKASI: 0530 420 11 15

SİTE-APARTMAN İLAÇLAMA

ELMAS İLAÇLAMA

Yaşadığımız alan müstakil olabilir. Ancak birçoğumuz site ya da apartman gibi toplu yaşam alanlarında yaşamaktayız. Haşere ya da kemirgenler çeşitli nedenlerle yaşadığımız bu alanlara da girip ürerler. Bu gibi alanlarda çatı, bodrum, merdiven boşluğu, havalandırma boşlukları, logarlar, bahçeler gibi alanlara yerleşirler. Bilindiği gibi böcekler ve fareler loş, karanlık ve nemli alanları daha çok severler. Bu gibi alanlarda daha çabuk üreme yaparak çoğalırlar. Böcek ve kemirgenlerin yaşadığımız apartman ya da sitelerde bulunması kendi yaşadığımız evler içinde tehlike arz eder. Çünkü ortak kullanım alanlarından çeşitli yollarla yaşadığımız evlerin içlerine kadar girebilirler. Örneğin; kapımızı açtığımızda biz fark etmeden bir hamam böceği ya da fare evimize kadar girebilir. Ya da bahçemizde veya bodrumumuzda pire haşere sorunu olabilir. Üzerimizden evimize kadar getirebiliriz. Biliyoruz ki tek evimize taşıdığımız tek bir haşere kısa sürede üreyerek evimizi sarabilir. Bu açıdan site ve apartmanlardaki böcek ve fare sorunu çok önem taşımaktadır.

Site ve apartmanların hijyeni önemlidir. Böcek ve fare ilaçlamasının bu alanlarda yıl içerisinde düzenli olarak yapılması gerekmektedir. Ortak kullanım alanlarında görülen tek bir böcek bile diğer görünmeyen onlarca böceğin habercisidir. Bu nedenle böcek ve fare sorununda zaman kaybedilmeden profesyonel ilaçlama desteği alınmalıdır.

Site ve apartman ilaçlamasında ciddi bir profesyonellik gereklidir. Çünkü ilaçlanan alan oldukça geniştir. Bu alanlarda bulunan böcek ve fareler için iyi bir gözlem yapılmalı ve en uygun insektisitler (ilaçlar) kullanılmalıdır. Bina iç ve diş alanlarında en çok görülen haşereler, hamam böcekleri, kalorifer böcekleri, pire haşeresi, fare, çatı faresi, lağım faresi, kertenkele, sinek, karasinek, güve, çıyan, sümüklü böcek, yılan, kırkayak gibi böcek türleridir. Özellikle bu zararlılar bahçe alanlarında görülürler.

Bu alanlarda yapılan ilaçlamalar da oldukça dikkatli olunmalıdır. Çünkü bu alanlar toplu yaşam alanlarıdır. Yapılacak olan böcek ya da fare uygulamasının mutlaka uzman kişilerle çalışılmalıdır.

ilaçlama/haşere/böcek/fare/kemirgen/site ilaçlama/site böcek ilaçlama/site haşere ilaçlama/site fare ilaçlama/site kemirgen ilaçlama/merdiven boşluğu ilaçlama/çatı ilaçlama/çatı fare ilaçlama/çatı böcek ilaçlama/çatı kemirgen ilaçlama/bodrum ilaçlama/bodrum böcek ilaçlama/bodrum fare ilaçlama/bodrum kemirgen ilaçlama/bodrum haşere ilaçlama/apartman ilaçlama/apartman böcek ilaçlama/apartman ilaçlama şirketi/apartman fare ilaçlama/apartman kemirgen ilaçlama/ortak alan ilaçlama/ortak alan fare ilaçlama/ortak alan böcek ilaçlama/ortak alan haşere ilaçlama/bahçe ilaçlama/bahçe ilaçlama şirketi/bahçe böcek ilaçlama/bahçe fare ilaçlama/bahçe kemirgen ilaçlama/bina ilaçlama/bina ilaçlama şirketi/bina fare ilaçlama/bina kemirgen ilaçlama/bina böcek ilaçlama