AVRUPA YAKASI: 0212 651 68 36

AVRUPA YAKASI: 0532 717 91 98

ANADOLU YAKASI: 0216 557 77 47

ANADOLU YAKASI: 0530 420 11 15

TOZ PİRESİ İLAÇLAMA

toz piresi

Toz piresi oldukça küçük bir haşere türüdür. Bu toz piresi haşeresini görmek ve farkına varmak çok zordur. Bu nedenle bu haşere ilaçlamasında mutlaka profesyonel destek alınmalıdır. Toz piresi haşeresi gün içerisinde topladıkları gıdaları top haline getirerek etrafa bırakırlar. Toz piresi haşeresi deri döküntüleri ya da bitki atıklarıyla gıda ihtiyaçlarını karşılarlar.

Toz piresi haşeresinin bıraktığı gıda topları çok küçüktür ve solunum yoluyla bünyemize alabiliriz. Bu nedenle astım ve bronşit rahatsızlıklarında oldukça dikkatli olmalı ve önlemlerimizi kesinlikle almalıyız. Toz piresi haşeresi oldukça çabuk çoğalır.

Bu haşere türü bir çok hastalık ve rahatsızlığa da sebebiyet verir. Özellikle çocuk ve bebeklerde alerjik rahatsızlıklara sebebiyet verir.

TOZ PİRESİ NEDİR?

Dünyada 1600 çeşit toz piresi bulunmaktadır. Toz piresi nedir? Oldukça sık sorulan bir sorudur. Toz piresi oldukça küçüktür neredeyse çıplak gözle görmemiz imkânsızdır. Yaşamları oldukça kısadır 3-4 ay gibi kısa bir sürede yaşarlar fakat hızlı bir şekilde ürerler.  Pire dünyanın her ülkesinde görüne bilen hızlı üreye bilen hayvandır. Bulundukları ve yaşadıkları çevreye göre türleri ve renkleri değişe bilir. Ama genellikle sarı renktedir. Toz piresinin büyüklüğü bir noktanın yarısı şeklinde tarif edilmektedir. Toz piresi sıcak, nemli ve ışığın olmadığı yerlerde yaşar. Toz piresi soğuğu çok fazla sevemez. Toz piresi birçok hastalık barındırmaktadır. Bireysel çözümleri bir yere bırakıp en yakın zamanda profesyonel yardım alarak toz piresi ilaçlama firmasını aramamız gerekmektedir.

TOZ PİRESİ NEDEN OLUŞUR?

Toz piresi besin kaynağı olarak genellikle insanlardan arta kalan kıl, tüy, saç ve insan derisi döküntülerini yiyerek beslenirler. Vücudumuzdan kopan bir deri binlerce akarın beslenme aracı ola bilir. Toz piresi neden oluşur? Sorusuna cevap adında saklıdır. Pireler daha çok toza gelir. Toz olmasına da gerek yok onlar yaşayacak yerleri itinayla seçerler. Sıçak ve nemli ortamlarda kolaylıkla üreye bilirler. Sıcak ve nemli ortamları bulduklarında ilk işleri oraya yuva yapmak ve üremektir. Uygun ortam bulduklarında çok hızlı çoğalırlar. Toz piresi ilaçlama firmasını arayarak bu canlılardan kurtulmak mümkündür.

TOZ PİRESİ ISIRIĞI

Toz piresi ısırığı çok kaşıntılı ve huzursuzluk veren bir yanma ve kızarıklarla kendini gösterir. Pire ısırığının belirtileri bunlardır. Pireler ısırdığında vücudumuzun birçok yerinde kaşınmalar başlar ciddi yaralar meydana gele bilmektedir. Özellikle ev ve ofislerimizin yakında köpek, koyun, inek gibi hayvanlar barındırıyorsak pirenin bize bulaşma olasılığı daha fazladır. Toz pireleri insanların kopmuş deri parçalarıyla beslenmektedirler. Toz piresi ilaçlama şirketini arayarak konuyla ilgili detaylı bilgi alın ve bu sağlığımızı tehdit eden canlılardan kurtulun.

TOZ PİRESİ NASIL YOK EDİLİR?

Toz piresinden kurulmanın en pratik yolu toz piresi ilaçlama firmasıyla bağlantıya geçmektir. Toz piresi nasıl yok edilir? Sorusana cevap budur. Toz piresi bireysel çözümlerle yok edile bilecek bir tür değildir. Mutlaka uzman bir yardım alınmalı ve toz piresi ilaçlama firması aranmalıdır.

TOZ PİRESİ İLACI VE İLAÇLARI

Toz piresi ilacı ve ilaçları toz piresinin yayıldığı ortama ve alana göre farklılık göstere bilir. Korsan yapılan ilaçlama size maddi hasarlar verecektir. Toz piresi ilaçları mutlak bir şekilde profesyonel bir şekilde kullanılmalıdır.

ELMAS İLAÇLAMA

Elmas ilaçlama, ilaçlama denildiğinde ilk akla gelen firmadır. Çünkü elmas ilaçlama işini itinayla ve titizlikle yapmaktadır. Müşteri memnuniyetiyle çalışmaktadır. 7/24 açık tır. Bizi istediğiniz zaman araya bilir sorunlarına çözüm olabiliriz. Ruhsatlı ve sağlık bakanlığı onaylı çalışmaktayız. Bizi hemen arayın sorunlarınıza çare olalım.