İlaclama

ELMAS İLAÇLAMA

Her türlü böcek, haşere ve kemirgenler ne yazık ki insanların kâbusu olmuşlardır. Çünkü bunlar insanların yaşamlarını sürdürdükleri evlerde çok rahat bir şekilde barınmakta ve yiyeceklerine ortak olmaktadır. Böcek ve haşerelerin bazılarının yapısı gereği insanlara saldırma ve zarar verme gibi özellikleri olmasa bile kemirgen sınıfı kendilerini savunmak için bunu yapmaktadır. Bunlardan kurtulmanın en etkili ve kısa yolu ise ilaclama yapmaktır. Çünkü böcek, haşere ve kemirgenler çok hızlı bir şekilde türerler ki bazıları yılda birkaç kez yumurtlama kapasitesine sahiptir. İnsan sağlığını olumsuz yönde etkileyen bu türlere acil şekilde müdahale edilmez ise tifo, dizanteri, hepatit gibi daha birçok hastalıkla baş etmek zorunda kalırsınız.

İlaclama her ne kadar daha pahalı yöntem olarak düşünülse de aslında ince hesap yapıldığında sizin bireysel olarak yapmaya çalıştığınız uygulamaların neredeyse yarı fiyatına denk gelmektedir. Ayrıca ilaclama sayesinde her türlü böcek, haşere ve kemirgenlerden sonsuza kadar kurtulmuş olursunuz. Tabi bunda da an büyük kattı ilaclama yapacak olan firmanın iyi seçilmesindedir. Çünkü firma deneyimsiz olan kişilerden oluşuyor ise asla işlemini düzgün yapamayacak olup size kesin çözüm sunamamaktadır. Bunun yanında ucuz ilaçları kullanayım diyerek sağlık bakanlığının onaylamadığı ilaçları da kullanarak sizlere ve çevreye zarar vermektedir. İşinde iyi çalışan firma daima kendinden söz ettirerek yaptığı işlerle konuşturur ve asla kar amacı gütmez. Böcek, haşere ve kemirgenler evinize davetsiz misafir olarak geldiklerinde mutlaka en yakın sürede ilaclama firması ile iletişime geçerek konu hakkında yardım talep etmenizde fayda vardır. İlaclama yapacak olan firma sadece evleri değil iş yerleri, dükkân, bodrum ve daha sayılamayacak olan yerleri de kolayca ilaçlama tekniğini sahip olmalıdır.

Bizler Elmas ilaclama olarak her türlü teknik ekipmana sahip olduğumuz gibi sizlere ve çevreye zarar vermeyecek olan sağlık bakanlığından onaylı olan ilaçları tercih ederiz. Bizlere günün her saatinde ulaşabileceğiniz çağrı merkezi hizmetlerimiz bulunmaktadır. Ayrıca İstanbul’un hemen hemen bütün ilçelere 7/24 hizmet vermekle adımızı duyurmayı başaran köklü bir firmayız. Yıllarca ilaçlama konusunda en iyi hizmet veren firmaların başında yer alırız.

Belgelerimiz

Mesul Müdürlük Sertifikası        İş Yeri Açma Ve Çalıştırma Belgesi         Biyosidal Ürün Uygulama Sertifikası