AVRUPA YAKASI: 0212 651 68 36

AVRUPA YAKASI: 0532 717 91 98

ANADOLU YAKASI: 0216 557 77 47

ANADOLU YAKASI: 0530 420 11 15

LAĞIM FARESİ İLAÇLAMA

Lağım Faresi İlaçlama

Lağım faresi kemirgeni genellikle siyah ve gri renktedir. Büyüklükleri 25 ile 30 cm arasında olan lağım fareleri kuyrukları hariç 18 ile 25 cm büyüklüğündedir. Lağım fareleri yaklaşık olarak 200 ile 600 gram ağırlığındadır. Bu kemirgen türü ev faresi, çatı faresine göre daha büyüktür. Lağım farelerinin üst kısımları siyah ya da gri renkte alt kısımları ise gri beyaz renktedir. Lağım farelerinin kulakları ve gözleri oldukça küçüktür. Genellikle lağımlarda yaşarlar. Ancak binalarımızın ya da işyerlerimizin bodrum katlarında, havalandırma kısımlarında ya da çatılarda da görülebilirler.

Lağım fareleri fare kemirgenleri içerisinde mücadelesi en zor kemirgen türüdür. Lağım fareleri tek bir seferde yedi ya da sekiz adet lağım faresi yavrusu doğurabilir. Yıl içerisinde üç ya da 6 kez doğum yapan lağım farelerinin ömürleri yaklaşık olarak bir yıl kadardır.

Kanalizasyonlarda yaşayan lağım fareleri yaşadığımız mekanlara klozetlerden de girebilir. Lağım gibi çok pis bir alanda yaşadıkları için her türlü mikrobu bünyelerinde taşırlar.

Fareler insanlara en çok rahatsızlık veren kemirgenlerden gelmektedir. Aslında bu canlıdan daha zararlı olan kemirgenler de vardır. Sanırım boyutları, görüntüsü ve hareket yetileri nedeniyle başta hanımlar olmak üzere herkeste bir fare korkusu yer almaktadır. Aslında bu konuda insanlar haklıdırlar. Fareler hastalık taşımada üst düzey becerilidirler. Ve imha edilmeleri için ise ilaçlama şarttır. Hele ki lağım faresi ilaçlama diğer türlerinden de zordur. İsminden de anlaşılacağı üzere bu farenin nasıl pis olabileceğini düşünüyor musunuz? Bu aşamada ciddi bir önlem alınması gerekmektedir. Çünkü fareler her türlü çatlak ve delikten geçebilecek kadar esnektirler ve taşıdıkları mikrobu temas ettikleri her noktaya taşırlar. Lağım faresi ilaçlama şirketleri desteği olmadan bu fare türünden arınmaya çalışmak ise gereksiz bir mücadeleden başka bir şey değildir. Özellikle kanalizasyon gibi balçık alanlarda yaşayan farelere bireysel ilaçlama yöntemleri ile zarar vermek çok olası değildir. Ama lağım faresi ilaçlama firması olarak çalışan işletmeler bu konuda eğitimlidirler ve daha etkili sonuçlar alırlar.

LAĞIM FARESİ İLACI

Lağım faresi ilacı olarak kullanılacak olan ilaçlar ile sokaklarda sıradan satılan fare ilaçlarını karıştırmamak gerekir. Zaten gelişi güzel ilaçlardan medet ummak da başka bir saçmalık olarak değerlendirilebilir. Her haşere türü için olduğu gibi fareler içinde nasıl bir ilaçlama yöntemi uygulanması gerektiğine lağım faresi ilaçlama servisi olarak çalışan firmaların tecrübeli personellerinin karar vermesi gerekmektedir. En doğru lağım faresi ilaçları hakkında kararı bireysel olarak vermeye yeltenmemeniz sizlerin ve değer verdiklerinizin sağlığı açısından çok önemlidir.

EV FARESİ

Sadece lağım faresi konusunda değil ev faresi konusunda da destek alınması gerekiyorsa muhakkak bir fare ilaçlama servisi yardımı almak zorunludur. Ev faresi kanalizasyon faresinden daha masum gibi görülse de gezdiği pis yerlerdeki mikropları evlerdeki temas ettikleri her noktaya taşımaktadırlar. Bu nedenle de kesinlikle uzaklaştırılmalıdırlar. Hatta insanların yumuşak dokulu bölgelerini ısırdıkları da bilindiği için fare ilaçlama servisleri yardımı ile periyodik ilaçlama yapmak gerekmektedir.

ELMAS İLAÇLAMA İLE FARELERDEN KURTULUN

Firmamız uzun yıllardır garantili lağım faresi ilaçlama firması olarak çalışırken bu garantiyi verirken bu gücü arkasında yer alan uzman personelinden almaktadır. Çünkü eğitimli ve her türlü kemirgen ve haşere türünü iyi tanıyarak ilaçlama işlemi gerçekleştiren personelimiz bu sayede de mutlak memnuniyet sağlamaktadır. Elmas İlaçlama olarak İstanbul’un her noktasında verdiğimiz memnuniyetten artık İzmit ili de yararlanabilmektedir. Aynı kalite ve yine günün 24 saati hem de. Ruhsatlı ve ekipmanlarının standartlara uygun olan işletmemizin Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmamış hiçbir lağım faresi ilacı kullanmadığını da özellikle belirtmek isteriz. Çünkü bizler fare ile mücadele ederken diğer canlıların da sağlığını koruma ilkesi ile mücadele etmekteyiz. Siz siz olun sağlığınızı maddiyata değişmeyin. Uygun fiyatlı ilaçlama hizmetlerimizden yararlanmak için bizi arayın.