AVRUPA YAKASI: 0212 651 68 36

AVRUPA YAKASI: 0532 717 91 98

ANADOLU YAKASI: 0216 557 77 47

ANADOLU YAKASI: 0530 420 11 15

KONUT İLAÇLAMA

Konut İlaçlama

Ülkemiz özellikle coğrafi yapısı nedeniyle haşereler için iyi bir çoğalma alanı oluşturuyor. Özellikle de İstanbul bu konuda daha ciddi risk altında. Ancak asıl risk haşere türlerinin fazla olması değil yapılan hatalı ilaçlamalar olarak görülüyor. Özellikle konut ilaçlama işlemlerinde yapılan bireysel uygulamalar ciddi sorunların da başında geliyor. Yani insanların sıradan yöntemler ile yapacakları ilaçlamalar haşereler kadar zarara sebep olabiliyor. Konut ilaçlama şirketi ile anlaşmadan yapılacak olan ilaçlama işlemleri neticesinde insanlar kendilerini zehirliyorlar. Üstelik de bunu sadece bir miktar daha ekonomik olacak diye yapıyorlar. Oysa konut ilaçlama İstanbul uygulamalarında bireysel yapılacak işlemler tam çözüm getirmeyeceğinden yenilenmesi gerekecek ve bu da yeni maliyetler getirecek. Yani bireysel konut ilaçlama kesinlikle bilindiği kadar ucuz olmayacak.

KONUT İLAÇLAMA için seçilecek olan şirketin kesinlikle ruhsatlı olması gerekiyor ki bireysel ilaçlamadan farklı bir sonuç elde edilebilsin. Tabi ki konut ilaçlama Anadolu Yakası için olduğu kadar İstanbul geneli için de geçerli. Yani Konut ilaçlama Avrupa Yakası için de aynı hassasiyetleri göstermek gerekiyor. Ruhsatlı bir firma ile çalışmak demek Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçların kullanılması demektir. Aynı şekilde ruhsatlı bir işletme standartlara uygun ekipmanlar kullanacaktır. Avrupa Yakası konut ilaçlama işlemlerinde doğru ekipmanın kullanılması en gizli alanlardaki haşerelerin dahi yok edilmesi demektir. Hatta yumurtalarının ve larvalarının da yok edilmesi demek olacağını söyleyebiliriz. Bunların yanında çalışma yapılacak olan işletmenin personellerinin, haşere türlerine hakim olması da alınacak sonuç için çok önemlidir.

Anadolu Yakası konut ilaçlama firmaları ile çalışacaksanız ve bu firma da resmi belgeli ise personel adına da gereklilikleri sağlamış olacaksınız ancak sizler yine de anlaşacağınız firmanın sizlere sunacağı referanslar ile bir görüşme yapmalısınız. İstanbul konut ilaçlama firması arayışlarında artık bizlere de yer vermenin zamanı geldi. Çünkü bizler maksimum memnuniyet adına garantili ilaçlama yapan bir işletmeyiz. Konut ilaçlama servisi arayışlarınıza artık bir son verin ve bizi arayın. Kaliteli bir hizmeti uygun fiyatlarla almak istiyorsanız Elmas İlaçlama tam da sizlere göre. İstanbul genelinde sabit fiyatlarla hizmet veriyoruz. 7/24 saat çalışan ekiplerimizden destek almak istiyorsanız bizleri aramayı ihmal etmeyin.