AVRUPA YAKASI: 0212 651 68 36

AVRUPA YAKASI: 0532 717 91 98

ANADOLU YAKASI: 0216 557 77 47

ANADOLU YAKASI: 0530 420 11 15

HAMAM BÖCEĞİ İLAÇLAMA

Hamam Böceği İlaçlama

Hamam böcekleri fiziksel yapıları bakımından çeşitlilik gösteren haşerelerdir. Hamam böceği açık yada kuyu kahverengi veya kızıl renklerde olabilir. Ancak çoğunluğu siyah renktedir hamam böceklerinin. Hamam böceği sıcak alanları sever. Ortam sıcaklığı iyi olduğunda bu alanlara yerleşip kısa sürede ürerler. Hamam böceği oldukça hızlı hareket eden bir haşere türüdür. Genellikle hamam böcekleri geceleri ortaya çıkarlar. Işıklar söndüğünde ortaya çıkarlar. Hamam böceğinin büyüklüğü 0.5 ya da 3 cm dir. Hamam böceği yumurtlayarak çoğalır.

Yumurtalarını paket halinde sırtlarında taşıyan böceklerdir. Her bir paketten yaklaşık 30-50 adet hamam böceği çıkar. Hamam böceği 1 yılda 8-10 kez yumurtlar.

Hamam böceği biyolojik olarak eklembacaklılar sınıfında yer alan ve oldukça itici bir canlıdır. Ve ne yazıktır ki diğer haşereler gibi oldukça tehlikeli canlılardır. Öncelikle sıcak havaları seviyor olmaları nedeniyle her mevsim evlerde görülebilmesi mümkündür. Zaten isminden de anlaşılacağı üzere nemli ortamlar yaşam koşulları açısından ideal yerlerdir. Yumurta ile ve çok hızlı üreyen bu haşereden kurtulmanın tek yolu ise kesinlikle ilaçlama yapmaktır. Ancak genelde geceleri dolaşan, gündüzleri ise insanların ulaşımının güç olduğu kuytu köşelerde bulunan hamam böceklerinin bölgeden arındırılması için kesinlikle bir hamam böceği ilaçlama firması desteği almak gerekmektedir.

Neden bu haşereden arınmak bu kadar önemlidir? Ne gibi hastalık yayabilir ki? İnsanlar hamam böceklerinin kemirmeyen veya ısırmayan özellikleri nedeniyle zararlarını tam iyi kavrayamamaktadırlar. Bu haşereler genel olarak pis diye nitelendirilebilecek alanlarda gezinirler. Evde ise daima kullandığımız gıda maddelerinden beslenmektedirler. Bu durumda bir hamamböceği mikropla donanmış bünyesini tükettiğimiz gıdalara bulaştırır ve biz de o gıdayı tüketecek olursan ne tür sonuçlar çıkar açıklama bile gerek yoktur. Birde bu böceklerin gıda maddelerine salya, dışkı veya yumurta bıraktığını da düşününce.

Hamam böceği ilaçlama şirketleri genel olarak bu konuda eğitimli kişilerden oluşmaktadır. Hamam böceklerinin üzerinde bulunan kanatlar uçmasına olanak vermese de ilaçlara karşı korunma sağlamaktadır. Bu nedenle de bireysel yöntemlerle ilaçlama yapmak kesinlikle çözüm olmayacaktır. Bu konuda uzman ekiplerden kurulan bir hamam böceği ilaçlama servisi desteği alınmadığı sürece bu haşereden tamamen arınmak çok mümkün olmayacaktır.

HAMAM BÖCEĞİ NASIL YOK EDİLİR?

Hamam böceklerinin yok edilmesinin tek yolu ilaçlamadır. Fakat türlerine bağlı olarak bu ilaçlama yöntemini sadece doğru bir hamam böceği ilaçlama firmaları belirleyecektir. Yok edilecek olan hamamböceği türüne bağlı olarak farklı bir ilaçlama yöntemi kullanılabilir. O nedenle hamam böceği nasıl yok edilir demek asla haşere türünü bilmeden cevaplanacak bir soru değildir. En doğru yöntem ile yapılacak olan ilaçlama hamam böceklerini sonlandıracaktır. İlaç çeşidi ve süresi de yapılacak olan analiz sonrası belirlenecektir.

HAMAM BÖCEĞİNDEN NASIL KURTULUNUR?

Hamam böcekleri oldukça hızlı üreyen zararlılardır. Genel olarak insanların çok da ulaşamayacağı alanlarda yumurtlama yolu ile çoğalırlar. Bu sebeple de yapılacak olan ilaçlama işleminde kesinlikle bir hamam böceği ilaçlama firması desteği almak şarttır. Bu zararlıdan kurtulmak için bireysel ilaçlamalar çözüm üretmeyecektir. Yapılacak olan uygulama yumurtaları da yok edebilecek şekilde olmalıdır. Hamam böcekleri sadece evlerde değil koşulların sağlandığı her nokta da görülebilir. Bu durumda da yapılacak olan ilaçlama yöntemi mekanda bulunan başka canlılara da zarar vermemelidir. Sıradan bir firmadan yararlanmak da bu konuda doğru yöntem olmayabilir.

HAMAM BÖCEĞİ İLE NASIL MÜCADELE EDİLİR?

Hamam böceği ilaçlama servisleri genel olarak tüm haşerelerin türleri hakkında bilgiye sahiptirler. Bu nedenle de en doğru ilaçlama yöntemini kullanırlar. Sıradan ilaçlamalarda o anda ortamda görülen hamam böcekleri yok olabilir. Ancak kısa sürede yine aynı sorunla karşılaşmak ne yazık ki kaçınılmaz bir sonuçtur. Daha ucuz bir yöntem olması nedeniyle tercih edilmesi aynı işlemin yenilenecek olması nedeniyle aslında daha da fazla maddi kayba neden olacaktır. Hatta ilaçlama yöntemi hatalı olduğunda ilaç kaynaklı daha ciddi sağlık sorunları ile de karşılaşmak mümkün olabilecektir. Yardım talep edilen hamam böceği ilaçlama firması kullandığı ilaçlardan ekipmanlara kadar her türlü yeterliliğe sahip olmalıdır ve de ilgili Bakanlık’lar tarafından da onaylanmış yöntemler uygulanmalıdır. Bu koşullar sağlanacak olursa hem hamam böceklerinden kurtulmak mümkün olacaktır hem de çevrede bulunan diğer zararsız canlılar zarar görmeyecektir.

EVDE HAMAM BÖCEĞİ

evde hamam böceği her noktada dolaşacak ve bünyelerinde barındırdıkları mikropları temas ettikleri her alana taşıyacaklardır. Çocuklar ise yer ile temas ederek hatta yerde buldukları her şeyi elleri veya ağızları ile temas ettirerek hamam böceklerinden kaynaklı mikroplardan etkileneceklerdir. Bu nedenle de kesinlikle evin periyodik olarak ilaçlanması gerekmektedir. Tabi ki bu ilaçlama işleminin de hamam böceği ilaçlama firmaları tarafından yapılması gerekir. Aksi durumda kısa sürede yeniden bu haşereler belirecek ve yapılan harcama da çöpe gidecektir. Sağlık sorunları riski de cabası.

HAMAM BÖCEĞİ İLAÇLAMASI NASIL YAPILIR?

Yukarıda da söz ettiğimiz üzere hamam böceği ilaçları farklılıklar gösterebilmektedir. Bu tercih genel olarak görülen hamamböceği türüne göre belirlenir. Hatta sadece hamamböceği türü değil çevrede oluşması muhtemel diğer haşereler de belirlenerek uygulanır. Evde bulunan ev hayvanları, çocuk ya da diğer canlılar da göz önüne alınarak ilacın türüne karar verilir. Bu ayrımı en doğru yapacak olan ise kişisel olarak insanlar değil hamam böceği ilaçlama firmalarının uzman personelleridir.

HAMAM BÖCEĞİ İLAÇLAMA FİYATLARI

Hamam böceği ilaçlama fiyatları ilaç türüne ve uygulama alanına göre farklılık göstermektedir. Bu nedenle de ucuz hamam böceği ilaçlama yapıyoruz diyen işletmelere aldanmamak gerekir. Bu tür işletmeler tarımsal ilaçlama ile uygulama yaparlar ve bu durum hem hamamböceklerinden tamamen arınmayı sağlamazken ciddi sağlık sorunlarına da sebep olabilmektedir. Doğru olan yaklaşım ise en doğru ilaçlama yöntemini en uygun fiyatlarla gerçekleştiren hamam böceği ilaçlama firması ile anlaşmaktır.

HAMAM BÖCEĞİ İLAÇLAMA SERVİSİ

Biz Elmas İlaçlama olarak İstanbul’un her ilçesine hizmet veren tamamen yasal mevzuatlara göre faaliyet gösteren bir firmayız. Kısacası ruhsatlı olarak çalışmaktayız. En cazip ödeme seçenekleri ve uygun fiyat ile günün her dakikası ulaşabileceğiniz bir firmayız. Personelimiz tecrübeli ve her çeşit haşere türlerini tespit etme konusunda eğitim görmüşlerdir. Bu nedenle de size en doğru hamam böceği ilaçlama yöntemi sunarak mutlak memnuniyet sağlamaktadırlar. Kullandığımız ekipmanlar istenilen kriterlere uygun olmakla birlikte tamamen teknolojik malzemelerdir. Bu sayede de uygulama alanının her noktasına en doğru ilaçlama yöntemini uygulayabiliyoruz. Ayrıca kullanmış olduğumuz hamam böceği ilaçları Sağlık Bakanlığı tarafından onaylıdır. Böylece hamamböceği sorununuz ortadan kalkarken beraberinde diğer canlıları da koruyoruz. Diğer hamam böceği ilaçlama firmalarından farklı olarak da günün her saatinde ilaçlama desteği sağlamaktayız. Bu sayede de sizlerin için en uygun zamanda ilaçlama yaparak normal yaşamınıza devam etmenizi sağlıyoruz. Ayrıca bu özelliğimiz ile ticaretle uğraşan kişilere de iş kaybı yaşamadan ilaçlama hizmeti sağlıyoruz.

İstanbul’un tüm noktalarına aynı kaliteli hizmeti sunmayı amaçlayan Elmas İlaçlama, İzmit ilinde de ilaçlama desteği vermektedir. Bu sayede de daha fazla kişiye üst düzey hizmetimizi götürüyoruz. En garantili ilaçlama hizmetini en uygun fiyatlarla elde etmek için yapmanız gereken tek şey ise bizi aramanız. Ardından küçük bir analiz sonrası en doğru yöntemlerle hamam böceklerinden tamamen kurtulabilirsiniz.