AVRUPA YAKASI: 0212 651 68 36

AVRUPA YAKASI: 0532 717 91 98

ANADOLU YAKASI: 0216 557 77 47

ANADOLU YAKASI: 0530 420 11 15

EV FARESİ İLAÇLAMA

Ev Faresi İlaçlama

Ev fareleri diğer kemirgen türlerine göre oldukça küçük yapılıdır. Ev faresinin büyüklüğü 10 cm kadardır. Ev fareleri sıcak zamanlarda yaşadığımız mekanlara pek girmezler. Ancak havaların soğumasıyla birlikte gıda ihtiyaçlarını sağlamak ve soğuktan korunmak için yaşadığımız mekanlara girerek yerleşirler. Ev faresi tırmanma özelliğine sahiptir. Bu kemirgen türü evde bulunan tüm gıda maddelerini yiyerek gıda ihtiyaçlarını giderebilirler. Ev faresi kemirgeni iki ayda bir doğum yapabilir.

Evlerimizde yer alan her türlü eşyaya kemirerek zarar verirler. Yetişkin bir ev faresi bir defada 10 ya da 12 yavru yapabilir.

Bu yavru ev fareleri iki ya da üç ay içerisinde ergin hale gelir. Kemirgen türleri içerisinde en fazla ev faresi bireylere hastalık bulaştırır. Çünkü yaşadığımız mekanlarda en çok ev faresi bulunabilir. Birçok mikrobu bünyelerinde taşıyarak bulaştırırlar.

EV FARESİNDEN NASIL KURTULUNUR?

Ev faresi yaklaşık 3-5 cm civarındadır. Halk dilinde fındık faresi olarak da bilinmektedir. Genellikle renkleri gridir. Esnek yapıya sahiplerdir. Bu özelliği sayesinde dar ve küçük yerlerden kolaylıkla geçmektedirler. Ev faresinden nasıl kurtuluruz? Sorusuna verilecek en etkili cevap ev faresi ilaçlama firmasıyla devreye geçmekten gelir. Gözleri küçük, kulakları büyük bir hayvandır. Koku kabiliyeti oldukça gelişmiştir. Bu hastalık saçan yaşam alanımızı işgal eden hayvanlardan kurulmak birkaç hareketle son bulunacaktır. Öncelikle ev faresi ilaçlama servisini arayarak başlanmalıdır. Ev faresi ilaçlama firmasının yaptığı uygulamalar sayesinde ev farelerinden kurtula bilirsiniz. Aksi taktirde ciddi problemler ortaya çıkacaktır.

EV FARESİ HASTALIK BULAŞTIRIR MI?

Ev fareleri birçok hastalığı üzerinde taşımakla birlikte insanlara da hastalık bulaştırmaktadır. Yaşamları boyunca pis yerlerde gezerler. Lağımlar, çöplükler, kanalizasyon gibi mikrop yuvası alan da hayatlarını sürdürürler. Bu yüzden birçok mikrobu da üzerlerinde bulundururlar. Hastalık bulaştıran ev fareleriyle bireysel mücadele boş kürek sallamaya benzer. Ev faresi ilaçlama firması bu konudaki uzman kadrosuyla zehir saçan farelerle olan mücadeleme de en etkili yoldur. Ev fareleri hastalıkları insanları ısırarak ya da yiyeceklerin üzerinde gezinerek dışkı bırakarak bizlere hastalık bulaştırmaktadır. Sadece sağlığımızı değil malımıza da zarar verirler. Bulduğu her şeyi kemirir ve zarar verir Ev faresi ilaçlama firması yerine kendi başımıza yaptığımız çalışmalar zahmetli ve kesin sonuç vermeyeceğinden risklidir. Ev faresinin bize bulaştırdığı bazı ilaçlar şunlardır: tifüs, veba, verem, kuduz, humma, bağırsak hastalıkları gibi birçok hastalık mevcuttur.

EV FARESİ İLAÇLAMA FİYATLARI?

Ev faresi ilaçlama haşerelere uygulanan ilaçlamadan farklıdır. Ev faresi ilaçlama servisini aradıktan sonra evimize gelen uzman ekip farelerden kurtulmanıza yardımcı olacaktır. Fare ilaçlama fiyatları alana göre farklılık gösterir. Fiyatlarla paraleldir. Farelerle mücadelede bireysel çözümler size hem zaman hem de mal kaybına sebep olacaktır. Fareler ciddi hastalıkları taşımaktadır ve bir an önce önlemini alıp ev faresi ilaçlama firmasının aranması gerekmektedir. Ev faresi ilaçlama şirketinin yaptığı uygulamalar kapalı alanda ve açık alanda değişikler göstermektedir. Kapalı alanda kokulu sıvı püskürtme yöntemi uygulanmaktadır. Açık alanda ise fare ilaçlama istasyonları kullanıla bilir. Bu istasyonlar ilacı korumakta yağmur geçirmemektedir.

EV FARESİ İLAÇLARI

Evlerde sıklıkla görülen bu kemirgenlerden kurtulmanın tek yolu ise ev faresi ilaçlama firması ile ilaçlama yapmaktır. Bu tür bilinçli firmalar tamamen usule uygun ev faresi ilaçları ile köklü çözümler sunacaklardır. Sağlık Bakanlığı’nın onayladığı bu ilaçlar nedeniyle fareler zarar görürken evde görülen başka canlılarda zarar görmemektedir. Doğru ev faresi ilacı kullanarak yapılan uygulamalarda kesin çözümler olacaktır. Ancak sıradan yapılacak olan bilinçsiz ilaçlamalarda ne yazık ki kesin sonuçlar elde edilememektedir. Böyle olunca da ucuz ev faresi ilaçlama şirketi adı altında hizmet veren firmalara verilen ve küçük olarak görülen o bedelde zayi olacaktır ki haşerenin zararları da devam edecektir.

ELMAS EV FARESİ İLAÇLAMA

Firmamız uzun yıllardır İstanbul’un her ilçesinde kaliteli hizmet sunarak mutlak memnuniyet sağlamaktadır. Artık İzmit ilinde de hizmet vermeye başlayan Elmas İlaçlama tüm yasal mevzuat gerekliliklerini zamanında yerine getirmektedir ve usule uygun ilaçlama yöntemleri ile de garantili hizmet sunmaktadır. Garanti vermek ev faresi ilaçlama servisleri açısından oldukça güçtür. Ancak personelimizin tecrübesi ve eğitimleri sayesinde bizler sizlere garanti sunuyoruz. Üstelik de bu kaliteli hizmeti en cazip fiyatlarla ve size özel ödeme koşulları ile sunuluyor. Üstelik de günün her saatinde ulaşılabilme ayrıcalığını da Elmas İlaçlama ile yaşayacaksınız.