AVRUPA YAKASI: 0212 651 68 36

AVRUPA YAKASI: 0532 717 91 98

ANADOLU YAKASI: 0216 557 77 47

ANADOLU YAKASI: 0530 420 11 15

ÇATI FARESİ İLAÇLAMA

Çatı Faresi İlaçlama

Çatı faresi kahverengi, gri ya da siyah renkte olabilir. Bu kemirgen türünün büyüklüğü 15-30 cm kadardır. Çatı faresinin vücudu incedir. Bu farelerin gözleri ve kulakları oldukça büyüktür. Oldukça uzun kuyrukları vardır. Çatı fareleri çok iyi tırmanırlar. Karanlık ve loş alanlara yerleşip ürerler. Çatı faresi dört ayda ergin hale gelir. Bu kemirgen türü yıl içerisinde altı defa üreyerek her defasında da 8 adet yavru fare doğurabilir.

Çatı fareleri yaklaşık bir yıl kadar yaşarlar. Çatı fareleri özellikle apartmanlarımızın ortak kullanım alanlarına yerleşirler. Çatı kısmı ya da bodrum kısımlarında kendilerine yaşam alanları oluştururlar.

Çatı fareleri çok iyi kemiricidirler. Özellikle iş yerlerimizdeki kablolara çok iyi kemirerek büyük zararlar veririler. Çatı farelerini bireysel yöntemlerle yok edemeyiz. Yapıştırıcı, tuzak vb…

Özellikle ahşap evlerde ya da tahıl stoku bulunan evlerin çatılarında sıklıkça görülen çatı fareleri ev halkına en ciddi rahatsızlıklar veren kemirgen türlerindendir. Bu fare türü oldukça küçük boyutlara sahip olması nedeniyle her alana girip çıkarak da ulaşabiliyor olmaları ilaçlama olmaksızın kurtulması mümkün değildir. Çatı faresi ilaçlama işlemi de uzman bir ekip yardımı ile yapılmalıdır ki olumlu sonuçlar versin. Aksi durumda bu kemirgenden kurtulmak çok mümkün olmayacağı gibi çatı faresi ilaçlama yapayım derken evde bulunan diğer canlılara da zarar verme riski oluşacaktır.

ÇATI FARESİ İLACI

Birçok haşere farklı yöntemlerle ilaçlanır. Bunlardan kurtuluş yollarından en fazla kullanılanı ise sıvı içerikli ilaçlardır. Ancak kemirgenlerde her ne kadar sıvı ilaçlar da kullanılıyor olsa dahi beraberinde katı ilaçlarda kullanılır. Ancak sıradan marketlerde satılan çatı faresi ilaçları ile bu illetten kurtulmak tabi ki mümkün olmayacaktır. Daha kökten bir çözüm için ise çatı faresi ilaçlama firmaları desteği almak gerekmektedir. Yoksa belki görülen farelerden kurtulma yaşansa da kısa süre içerisinde aynı sorun yeniden baş gösterecektir. Bu sebepledir ki çatı faresi ilacı fareleri saklandıkları yerde imha edebilme özelliğine sahip olmalıdır. Bunu ise ancak ve ancak çatı faresi ilaçlama şirketleri uygulayabilecektir.

ÇATI FARESİ NE İLE BESLENİR?

Çatı fareleri ev içerisinde bulunan her türlü gıda ürünü ile beslenebilirler. Genel olarak da pis ortamlarda dolaşıyor olmaları nedeniyle her türlü hastalığı yayma özelliklerine sahiptirler. Bu nedenle de çatı faresi ne ile beslenir sorusu çok geniş bir alan kaplamaktadır. Bizim ve sevdiklerimizin sağlığını hiçbir maddi değere değişemeyeceğimize göre yapılması gereken tek şey çatı faresi ilaçlama servisi desteği almaktır.

TARLA FARESİ

Fare türlerinin her biri farklı yöntemlerle ilaçlanabilir. Bunu kendi yöntemlerimizle değil endüstriyel bir firma ile yapmamız gerekmektedir. Örnek vermek gerekirse tarla faresi tıpkı diğer fare türleri gibi tahıllara zarar verirlerken çok hızlı üreyerek yetiştirme alanlarına da ciddi zararlar verebilmektedir. O nedenle ister tarla faresi olsun ister başka tür asla bir fare ilaçlama firması desteği almadan hareket edilmemelidir.

ELMAS İLAÇLAMA

Firmamız Elmas İlaçlama alanında uzmanlaşmış olan ekipler yardımıyla mutlak memnuniyet ilkesi ile hareket etmektedir. Bu sayede de garantili çatı faresi ilaçlama hizmetini İstanbul’un tüm ilçelerinde yaygınlaştırmıştır. Kaliteli ilaçlama hizmeti artık Kocaeli halkına da ulaşmıştır. Uygun fiyatlı ilaçlama konusunda muhakkak tamamen ruhsatlı firmamızdan destek almanızı öneririz. Hem teknolojik hem de yasal standartlara uygun endüstriyel ekipmanlarımız ile sizlere günün 24 saati hizmet vermekteyiz. Saat kavramı olmaksızın size en uygun zaman diliminde ilaçlama yaparak sizleri farelerden korurken aynı zamanda da günlük hayatınızı aksatmadan yaşamanıza devam etmenizi sağlıyoruz. Size düşen ise sadece bizi aramak ve destek talebinde bulunmak.