AVRUPA YAKASI: 0212 651 68 36

AVRUPA YAKASI: 0532 717 91 98

ANADOLU YAKASI: 0216 557 77 47

ANADOLU YAKASI: 0530 420 11 15

İSTOÇ BÖCEK İLAÇLAMA

İstoç Böcek İlaçlama

Elmas ilaçlama şirketi uzun yıllardır istoç ilaçlama şubesi ile fare ilaçlama ve haşere ilaçlama hizmeti vermektedir. İstoç ilaçlama şubemiz alanında uzman ilaçlama ekibiyle profesyonelce yoluna devam etmektedir. İştoç ilaçlama servisimiz her haşere ve kemirgen sorunu için garantili olarak hizmet vermektedir.


İlaçlama işi profesyonellik gerektirir. Alanında uzman olmayan firmalara yaptırılan ilaçlamalar sonuç getirmez. Biz istoç ilaçlama servisi olarak son sistem teknolojik araçlarla böcek ilaçlama ve fare ilaçlama hizmeti sağlamaktayız. Her haşere ve böcek için ayrı özelliklere sahip ilaçlar kullanmaktayız.


İstoç böcek ilaçlama servisimiz 7 gün 24 saat kesintisiz olarak hizmet vermektedir. Her daim iletişim numaralarımızdan ulaşıp ziraat mühendislerimizden yardım alabilir ve ilaçlama talebinde bulunabilirsiniz.


İstoç ilaçlama servisimiz; fabrika ilaçlama, depo ilaçlama, bahçe ilaçlama, iş yeri ilaçlama, sanayi alanı ilaçlama, açık alan ilaçlama, lokanta ilaçlama, bodrum ilaçlama, gıda deposu ilaçlama, ofis ilaçlama hizmetlerini istoç bölgesi için kesintisiz olarak gerçekleştirmektedir.


İstoç ilaçlama şirketimiz; kene ilaçlama, hamam böceği ilaçlama, oryantal hamam böceği ilaçlama, Amerikan hamam böceği ilaçlama, kahverengi hamam böceği ilaçlama, pire ilaçlama, fare ilaçlama, çıyan ilaçlama, kırkayak ilaçlama, salyangoz ilaçlama, güve böceği ilaçlama, tahta kurusu ilaçlama, tatarcık sineği ilaçlama, , tahta kurdu ilaçlama, karasinek ilaçlama, sivrisinek ilaçlama, toz piresi ilaçlama, akar ilaçlama, arı ilaçlama, gümüşcül böceği ilaçlama, termit ilaçlama hizmetlerini vermektedir.Demirkapı İlaçlama Güneşli İlaçlama İstoç İlaçlama
Kirazlı İlaçlama Mahmutbey İlaçlama

İSTOÇ FARE İLAÇLAMA

İstoç Fare İlaçlama

Tüm yaşam alanlarımızda tehlike oluşturan fareler için fare ilaçlama hizmeti veren İstoç fare ilaçlama servisimize 7/24 ulaşım sağlayabilir ve fare ilaçlama hizmetleri alabilirsiniz. Fareler tüm yaşam mekanlarımıza girip maddi ya da manevi tahribata neden olurlar. Fareler kirli ve mikroplu alanlarda gezinerek bu alandaki mikropları yaşam alanlarımıza taşırlar. Hastalıkların bulaşmasına neden olurlar. Maddi olarak yine kemirici özelliğe sahip oldukları için eşyalarımıza zarar verirler. İşyerlerimizdeki kabloları, mutfağımızdaki yiyecekleri kemirerek zarar verirler. Bu nedenle fareler oldukça zararlı kemirgenlerdir.


Farelerden kurtulmak için mutlaka profesyonel fare ilaçlama desteği alınmalıdır. Bireysel fare ilaçlama uygulamaları kesin çözümler sağlamamaktadır. Fare ilaçlama da fareler için en etkili zehirler kullanılmalı ve farelerin geliş noktaları tespit edilerek bu alanlar fare istasyonları ile koruma altına alınmalıdır. Fare ilaçlama hizmetleri Sağlık Bakanlığının onay verdiği fare ilaçlama şirketlerinden alınmalıdır. Çünkü onayı olmayanlar korsan olarak fare ilaçlama yapmakta ve yasal olmayan yani Sağlık Bakanlığının onay vermediği ucuz ilaçlama kullanarak ilaçlama yapan şahıslardır. Bu nedenle fare ilaçlama hizmetleri alınırken ruhsatlı fare ilaçlama servisleri olmalarına dikkat edilmelidir.


İstoç fare ilaçlama olarak en etkin fare zehirleri ve profesyonel çalışanlarımız ile fare ilaçlama uygulamaları gerçekleştirmekteyiz. Fare ilaçlama uygulamalarımız fare sorununun olduğu mekana göre belirlenerek yapılmaktadır. Fare ilaçlama İstoç olarak fabrikada fare, ofiste fare, şirkette fare, depoda fare, bahçede fare, büfe de fare, gıda deposunda fare, lokantada fare, çatıda fare, bodrumda fare, evde fare gibi sorunlarınız için ekonomik fare ilaçlama fiyatlarımız ile hizmet sağlamaktayız. Sizde kaliteli hizmeti uygun fiyatlara almak istiyorsanız bize ulaşım sağlayın.


Demirkapı Fare İlaçlama Güneşli Fare İlaçlama İstoç Fare İlaçlama
Kirazlı Fare İlaçlama Mahmutbey Fare İlaçlama


İSTOÇ PİRE İLAÇLAMA

İstoç Pire İlaçlama

Kızılımsı kahverengi tonlarına sahip olan pire ve türleri yassı yapıdadır. Mekana yumurtalarını bırakarak üreyen pire ve türleri son zamanlarda sıklıkla rastlanan haşereler grubunda boy göstermektedir. Çok hızlı bir şekilde popülasyon yaratan pireler sıçrayan yapıdadır. İnsan sağlığını olumsuz yönde etkileyen pirelerin toz, insan ve hayvan olmak üzere birçok türü bulunmaktadır. Yaklaşık olarak 9-10 günde evrimleşerek pire haline gelen haşere yumurtalarının özellikle eylül ve ekim aylarında ilaçlanması önerilmektedir. Eğer mekanınızı saran tüm pireleri kalıcı bir şekilde yok etmek istiyorsanız İstoç pire ilaçlama servisleri ile iletişime geçebilirsiniz. Pire ilaçlama İstoç tek bir uygulama ile tüm pirelerin yok edilmesine fırsat tanımaktadır.


Pire ilaçlama servislerinin ruhsat dahilinde çalışıp çalışmadığını kontrol etmelisiniz. Bununla birlikte haşerelerin hangi yöntemler doğrultusunda ilaçlanacağı konusunda çalışma programı hazırlanmalısınız. İlaçlama uygulamasından kalıcı sonuçlar elde edilmesi adına her zaman doğu ilaçlama tekniklerinin kullanılması gereklidir. Bu hususlar doğrultusunda pire ilaçlama servisi seçimimi gerçekleştirirseniz en doğru sonuu elde edebilirsiniz. Sektörde ki gelişmeleri yakından takip ederek çalışmalarını sürdüren İstoç pire ilaçlama şirketleri tek bir uygulama ile tüm haşerelerin kalıı bir şekilde yok edilmesine fırsat tanımaktadır. Pire ilaçlama şirketleri İstoç mekanınızda canınızı sıkan haşerelerin garantili bir şekilde yok edilmesine kaynaklık etmektedir.


Pire ilaçlama şirketi İstoç ilaçlama yapılacak alanda tespit araştırmasını gerçekleştirmektedir. Bu uygulamada haşerelerin hangi yöntemler ile ilaçlanaağı konusunda çalışma programı hazırlanmaktadır. Hazırlanılan bu çalışma programı dahilinde tüm pireler kalıı bir şekilde yok edilmektedir. İstoç pire ilaçlama servisleri müşteri memnuniyetine her şeyden öne önem vermektedir. İstoç pire ilaçlama firmaları dönemsel ilaçlama hizmeti de sağlamaktadır.


Pire ilaçlama firmaları İstoç pirelerden nasıl kurtulurum diye soranların ilk seçimi olacak.İstoç da pire ilaçlama şirketi arayanlardansanız Elmas ilaçlama servisnden destek alabilirsiniz. İstoç pie ilaçlama fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. İstoç haşere ilaçlama servisi müşteri memnuniyetine önem vermektedir. Tüm istek ve talepleri tek tek yanıtlamakta ve kalıcı sonuçlar elde etmenize fırsat tanımaktadır.


Demirkapı Pire İlaçlama Güneşli Pire İlaçlama İstoç Pire İlaçlama
Kirazlı Pire İlaçlama Mahmutbey Pire İlaçlama
İlaçlama Bilgi


Belgelerimiz

Mesul Müdürlük Sertifikası        İş Yeri Açma Ve Çalıştırma Belgesi         Biyosidal Ürün Uygulama Sertifikası