AVRUPA YAKASI: 0212 651 68 36

AVRUPA YAKASI: 0532 717 91 98

ANADOLU YAKASI: 0216 557 77 47

ANADOLU YAKASI: 0530 420 11 15

İSTOÇ BÖCEK İLAÇLAMA

İstoç Böcek İlaçlama

Elmas ilaçlama şirketi uzun yıllardır istoç ilaçlama şubesi ile fare ilaçlama ve haşere ilaçlama hizmeti vermektedir. İstoç ilaçlama şubemiz alanında uzman ilaçlama ekibiyle profesyonelce yoluna devam etmektedir. İştoç ilaçlama servisimiz her haşere ve kemirgen sorunu için garantili olarak hizmet vermektedir.


İlaçlama işi profesyonellik gerektirir. Alanında uzman olmayan firmalara yaptırılan ilaçlamalar sonuç getirmez. Biz istoç ilaçlama servisi olarak son sistem teknolojik araçlarla böcek ilaçlama ve fare ilaçlama hizmeti sağlamaktayız. Her haşere ve böcek için ayrı özelliklere sahip ilaçlar kullanmaktayız.


İstoç böcek ilaçlama servisimiz 7 gün 24 saat kesintisiz olarak hizmet vermektedir. Her daim iletişim numaralarımızdan ulaşıp ziraat mühendislerimizden yardım alabilir ve ilaçlama talebinde bulunabilirsiniz.


İstoç ilaçlama servisimiz; fabrika ilaçlama, depo ilaçlama, bahçe ilaçlama, iş yeri ilaçlama, sanayi alanı ilaçlama, açık alan ilaçlama, lokanta ilaçlama, bodrum ilaçlama, gıda deposu ilaçlama, ofis ilaçlama hizmetlerini istoç bölgesi için kesintisiz olarak gerçekleştirmektedir.


İstoç ilaçlama şirketimiz; kene ilaçlama, hamam böceği ilaçlama, oryantal hamam böceği ilaçlama, Amerikan hamam böceği ilaçlama, kahverengi hamam böceği ilaçlama, pire ilaçlama, fare ilaçlama, çıyan ilaçlama, kırkayak ilaçlama, salyangoz ilaçlama, güve böceği ilaçlama, tahta kurusu ilaçlama, tatarcık sineği ilaçlama, , tahta kurdu ilaçlama, karasinek ilaçlama, sivrisinek ilaçlama, toz piresi ilaçlama, akar ilaçlama, arı ilaçlama, gümüşcül böceği ilaçlama, termit ilaçlama hizmetlerini vermektedir.Demirkapı İlaçlama Güneşli İlaçlama İstoç İlaçlama
Kirazlı İlaçlama Mahmutbey İlaçlama

İSTOÇ FARE İLAÇLAMA

İstoç Fare İlaçlama

Tüm yaşam alanlarımızda tehlike oluşturan fareler için fare ilaçlama hizmeti veren İstoç fare ilaçlama servisimize 7/24 ulaşım sağlayabilir ve fare ilaçlama hizmetleri alabilirsiniz. Fareler tüm yaşam mekanlarımıza girip maddi ya da manevi tahribata neden olurlar. Fareler kirli ve mikroplu alanlarda gezinerek bu alandaki mikropları yaşam alanlarımıza taşırlar. Hastalıkların bulaşmasına neden olurlar. Maddi olarak yine kemirici özelliğe sahip oldukları için eşyalarımıza zarar verirler. İşyerlerimizdeki kabloları, mutfağımızdaki yiyecekleri kemirerek zarar verirler. Bu nedenle fareler oldukça zararlı kemirgenlerdir.


Farelerden kurtulmak için mutlaka profesyonel fare ilaçlama desteği alınmalıdır. Bireysel fare ilaçlama uygulamaları kesin çözümler sağlamamaktadır. Fare ilaçlama da fareler için en etkili zehirler kullanılmalı ve farelerin geliş noktaları tespit edilerek bu alanlar fare istasyonları ile koruma altına alınmalıdır. Fare ilaçlama hizmetleri Sağlık Bakanlığının onay verdiği fare ilaçlama şirketlerinden alınmalıdır. Çünkü onayı olmayanlar korsan olarak fare ilaçlama yapmakta ve yasal olmayan yani Sağlık Bakanlığının onay vermediği ucuz ilaçlama kullanarak ilaçlama yapan şahıslardır. Bu nedenle fare ilaçlama hizmetleri alınırken ruhsatlı fare ilaçlama servisleri olmalarına dikkat edilmelidir.


İstoç fare ilaçlama olarak en etkin fare zehirleri ve profesyonel çalışanlarımız ile fare ilaçlama uygulamaları gerçekleştirmekteyiz. Fare ilaçlama uygulamalarımız fare sorununun olduğu mekana göre belirlenerek yapılmaktadır. Fare ilaçlama İstoç olarak fabrikada fare, ofiste fare, şirkette fare, depoda fare, bahçede fare, büfe de fare, gıda deposunda fare, lokantada fare, çatıda fare, bodrumda fare, evde fare gibi sorunlarınız için ekonomik fare ilaçlama fiyatlarımız ile hizmet sağlamaktayız. Sizde kaliteli hizmeti uygun fiyatlara almak istiyorsanız bize ulaşım sağlayın.


Demirkapı Fare İlaçlama Güneşli Fare İlaçlama İstoç Fare İlaçlama
Kirazlı Fare İlaçlama Mahmutbey Fare İlaçlama


İSTOÇ PİRE İLAÇLAMA

İstoç Pire İlaçlama

Kızılımsı kahverengi tonlarına sahip olan pire ve türleri yassı yapıdadır. Mekana yumurtalarını bırakarak üreyen pire ve türleri son zamanlarda sıklıkla rastlanan haşereler grubunda boy göstermektedir. Çok hızlı bir şekilde popülasyon yaratan pireler sıçrayan yapıdadır. İnsan sağlığını olumsuz yönde etkileyen pirelerin toz, insan ve hayvan olmak üzere birçok türü bulunmaktadır. Yaklaşık olarak 9-10 günde evrimleşerek pire haline gelen haşere yumurtalarının özellikle eylül ve ekim aylarında ilaçlanması önerilmektedir. Eğer mekanınızı saran tüm pireleri kalıcı bir şekilde yok etmek istiyorsanız İstoç pire ilaçlama servisleri ile iletişime geçebilirsiniz. Pire ilaçlama İstoç tek bir uygulama ile tüm pirelerin yok edilmesine fırsat tanımaktadır.


Pire ilaçlama servislerinin ruhsat dahilinde çalışıp çalışmadığını kontrol etmelisiniz. Bununla birlikte haşerelerin hangi yöntemler doğrultusunda ilaçlanacağı konusunda çalışma programı hazırlanmalısınız. İlaçlama uygulamasından kalıcı sonuçlar elde edilmesi adına her zaman doğu ilaçlama tekniklerinin kullanılması gereklidir. Bu hususlar doğrultusunda pire ilaçlama servisi seçimimi gerçekleştirirseniz en doğru sonuu elde edebilirsiniz. Sektörde ki gelişmeleri yakından takip ederek çalışmalarını sürdüren İstoç pire ilaçlama şirketleri tek bir uygulama ile tüm haşerelerin kalıı bir şekilde yok edilmesine fırsat tanımaktadır. Pire ilaçlama şirketleri İstoç mekanınızda canınızı sıkan haşerelerin garantili bir şekilde yok edilmesine kaynaklık etmektedir.


Pire ilaçlama şirketi İstoç ilaçlama yapılacak alanda tespit araştırmasını gerçekleştirmektedir. Bu uygulamada haşerelerin hangi yöntemler ile ilaçlanaağı konusunda çalışma programı hazırlanmaktadır. Hazırlanılan bu çalışma programı dahilinde tüm pireler kalıı bir şekilde yok edilmektedir. İstoç pire ilaçlama servisleri müşteri memnuniyetine her şeyden öne önem vermektedir. İstoç pire ilaçlama firmaları dönemsel ilaçlama hizmeti de sağlamaktadır.


Pire ilaçlama firmaları İstoç pirelerden nasıl kurtulurum diye soranların ilk seçimi olacak.İstoç da pire ilaçlama şirketi arayanlardansanız Elmas ilaçlama servisnden destek alabilirsiniz. İstoç pie ilaçlama fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. İstoç haşere ilaçlama servisi müşteri memnuniyetine önem vermektedir. Tüm istek ve talepleri tek tek yanıtlamakta ve kalıcı sonuçlar elde etmenize fırsat tanımaktadır.


Demirkapı Pire İlaçlama Güneşli Pire İlaçlama İstoç Pire İlaçlama
Kirazlı Pire İlaçlama Mahmutbey Pire İlaçlama

İSTOÇ İLAÇLAMA HİZMETİ

İstoç denildiğinde akla İstanbul Ticaret Merkezi ya da İstanbul Toptancılar Çarşısı akla gelir. Çünkü 1979 yılında 52 üye ile Eminönü kalabalığından sıyrılmak isteyen toptancının kurduğu bir merkezdir ve bu dönemde ciddi büyüklüğe ulaşmıştır. 1 Milyon 100 bin metrekareye yayılmış olan bu merkez ne yazık ki hatalı ilaçlamalar nedeniyle son dönemlerde adından farklı şekillerde söz ettiriyor. Alana göre çok fazla kişinin konuşlanmış olması ve bununla birlikte birçok yöreden kişinin de sirkülasyona yol açtığı bu bölgede doğal olarak da haşereler için barınak olabiliyor. Tabi ki ilaçlama gerekliliği ortaya çıkıyor. Ama insanlar İstoç ilaçlama hizmeti veren bir firma ile çalışmak yerine kendisi ilaçlama yapabileceğini düşündüğü için doğal olarak da zehirlenmeler ortaya çıkıyor. Çünkü İSTOÇ İLAÇLAMA HİZMETİ veren firmalara ödenecek ücreti gereksiz buluyorlar.

Oysa kendileri yapacakları ilaçlama ile haşerelerden kurtulamayacaklar, yeniden ilaçlama yapacaklar ve bu döngü nedeniyle daha fazla maliyete katlanmak zorunda kalacaklar. Ayrıca yaptıkları İstoç ilaçlama işlemi nedeniyle zehirlenmelere bile yol açabileceklerdir. Bunca riski almak yerine ruhsatlı bir İstoç böcek ilaçlama hizmeti veren firma ile anlaşmaları gerekiyor. Aslında bu yapacakları hem daha az maliyete neden olacak, hem emek kısmında külfete girilmemiş olunacak, hem haşerelerden kurtuluş sağlanmış olunacak hem de zehirlenme riski ortadan kalkacaktır. Bu kadar avantaj varken İstoç fare ilaçlama hizmeti veren bir firmadan yardım almak yerine bireysel ve amatörce ilaçlamaların yapılıyor olmasını anlamak mümkün değil. Tabi ki ilk karşınıza çıkan firma ile anlaşmayacaksınız. Bunun için de bazı olmazsa olmaz gerekliliklerin irdelenmesi gerekecek.

Buna örnek vermemiz gerekirse anlaşma yapacağınız İstoç haşere ilaçlama firması mutlaka ruhsatlı olması gerekir. Bir ilaçlama firması ruhsatlı değil ise sizlerin amatörce yapacağınız haşere ilaçlama işleminden daha fazla katkı sağlayamaz. Bu nedenle bir firma ile anlaşma yapmadan önce o firmanın resmi belgelerini mutlaka kontrol etmelisiniz. Resmi belgelerin tam olması İstoç bölgesi ilaçlama hizmeti veren firmanın ilaçlama esnasında Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçları kullanacağının bir göstergesi olacaktır. Biz de sizlere ruhsatlı bir firma olarak hizmet veriyor olmanın yanında mutlak memnuniyet ilkesi ile hizmet veriyoruz. Elmas İlaçlama İstoç değil İstanbul’un her noktasında aynı şevk ve aynı kalite ile çalışmaktadır.

İlaçlama Bilgi


Belgelerimiz

Mesul Müdürlük Sertifikası        İş Yeri Açma Ve Çalıştırma Belgesi         Biyosidal Ürün Uygulama Sertifikası