AVRUPA YAKASI: 0212 651 68 36

AVRUPA YAKASI: 0532 717 91 98

ANADOLU YAKASI: 0216 557 77 47

ANADOLU YAKASI: 0530 420 11 15

SİNEK İLAÇLAMA

SİNEK İLAÇLAMA

Dünya üzerinde yaklaşık 100.000 adet sinen türü vardır. Ancak sıklıkla karasinek, sivri sinek ve meyve sineği ile karşılaşılmaktadır. Türü ne olursa olsun kurtulmak adına yapılacak işlem SİNEK İLAÇLAMA hizmetidir. Bu hizmeti sunan profesyonel sinek ilaçlama şirketi vardır. Bireysel olarak bazı konulara dikkat etmek ve sinek sorunu yaşamamak önemlidir. Tezgahların temiz tutulması, ıslak bırakılmaması, çöplerin düzenli atılması, çürümüş meyve ve sebzelerin atılması ve düzenli temizlik yapılması gereklidir. Alınan tüm tedbirlere rağmen sinen sıkıntısı yine de yaşana bilinmektedir. Bu durumda da yapılacak işlem ruhsatlı bir sinek ilaçlama servisi seçmek ve İstanbul sinek ilaçlama hizmeti almaktır. Genellikle market ve eczanelerde satılan sinek ilaçları da sinekleri imha etmektedir. Ancak sineklerin yuvalarının tespit edilmesi ve bu alanlarında ilaçlanması gerektiğinden bireysel olarak ilaçlamada bu husus atlanmaktadır.

Sinek ilaçlama İstanbul firma seçimi yapılırken gözü açık olmak ruhsatsız sinek ilaçlama firması oyununa gelmemek önemlidir. Bu firmalar sundukları uygun fiyatlar ve bol laf kalabalıkları ile insanları kandırmaktadır. Bu nedenle Anadolu yakası sinek ilaçlama seçiminde dikkatli olunması çalışılacak Avrupa yakası sinek ilaçlama firmasının ruhsatlı olması gerekmektedir. Özellikle kafe ve restoranlarda sinek sorunu yaşamak müşteri kaybetmeye neden olmaktadır. Bu nedenle bu tarz hizmet işletmeler işyeri sinek ilaçlama işlemini ihmal etmemelidir. Ruhsatlı firmalar sundukları sabit fiyatlar ile her bütçeye uygundur. Sorun yaşayanların ekonomik kaygıları bir kenara bırakarak uzman ev sinek ilaçlama firmaları ile görüşmesi mantıklı bir karardır.

Sinekler ile mücadele sırasında uzman firmalar alınması gereken tüm tedbirleri alarak o alanlarda yaşayanların sağlığı açısından risklerin oluşmasına engel olmaktadır. Sinek sorunu çoğu insan tarafından diğer haşere türleri kadar önemsenmemektedir. Ancak sineklerin çöp ve leşlerin üzerinde ne kadar mutlu olduklarına şahit olmayan kimse kalmamıştır. Bu tarz yerlerde bir düğün kalabalığı ile yaşayan sinekler hastalıkların taşıyıcısı olmaktadır. Sorun yaratan zararlı türü ne olursa olsun uzman ilaçlama firma desteği almak ve yaşam alanlarını bu zararlılardan kurtararak steril hale getirmek şarttır. Elmas ilaçlama her türlü haşere ve kemirgen ile mücadele etmeye hazır ruhsatlı bir firmadır. 7/24 açık olan firma garantili hizmet sunmaktadır.

 

Belgelerimiz

Mesul Müdürlük Sertifikası        İş Yeri Açma Ve Çalıştırma Belgesi         Biyosidal Ürün Uygulama Sertifikası