AVRUPA YAKASI: 0212 651 68 36

AVRUPA YAKASI: 0532 717 91 98

ANADOLU YAKASI: 0216 557 77 47

ANADOLU YAKASI: 0530 420 11 15

ORYANTAL HAMAM BÖCEĞİ İLAÇLAMA

Oryantal Hamam Böceği

Oryantal hamam böceği türü siyah parlak renktedirler. Oryantal hamam böceğinin erkeği iki kahve renkli kanat taşırlar. Dişi oryantal hamam böceğinin oval bir yapısı , erkek oryantal hamam böceğinin ise ince bir yapısı vardır. Bu hamam böceğini 1-1.5 cm büyüklüğündedir. KARA FATMA olarakta halk arasında adlandırılırlar.

Oryantal hamam böcekleri yaklaşık olarak 6 ay yaşarlar. Oryantal hamam böcekleri insanların yaşadıkları tüm alanlara yerleşerek faaliyetlerini sürdürürler. Bu hamam böceği geceleri ortaya çıkar. Oryantal hamam böcekleri bodrumlarda, işyerlerinin özellikle mutfak kısımlarında, karanlık loş alanlarda yaşamlarını sürdürürler.

Her türlü pis alanlarda yaşayan oryantal hamam böceği bir çok haştalık ve bakteriyi de bünyelerinde taşırlar.

Oryantal hamam böceği diğer hamam böceklerinden farklı olarak genelde dış ortamlarda yaşasalar da bazen evlere kapı altları boşlukları aracılığıyla hatta su kanalları yoluyla giriş yapabilirler. Erkekleri kanatlıdır ancak dişilerinde iki kanat çukuru olmasına rağmen kanat bulunmamaktadır. Ömürleri kısa olsa da hava şartlarına göre uzun sürelere de çıkabilen ömürleri vardır. Oryantal hamam böceği ilaçlama servisi desteği olmadan kurtulması ise çok mümkün olmayan canlılardır. Bunun başlıca nedeni ise dış ortamlarda taş altlarında, yaprak aralarında gibi çok gizli bölgelerde barınıyor olmalarıdır.

ORYANTAL HAMAM BÖCEĞİ NASIL YOK EDİLİR?

Oryantal hamam böceği belasından kurtulmanın tek yolu olarak karşımıza ilaçlama yapmak çıkmaktadır. Ancak bu ilaçlama yöntemi genel olarak yalnızca kapalı alanda değil beraberinde açık alanlarda da yapılması icap eder. Bu sebeple de alanında uzman oryantal hamam böceği ilaçlama şirketleri aracılığı ile çözülebilir. Bu gereklilik çevrede bulunan diğer canlılara zarar vermemek adına da çok önemsenmelidir. Kendim ilaçlarım mantığı ile ne haşerelerden kurtulabilirsiniz ne de sağlıklı bir ilaçlama yapabilirsiniz.

ŞARK HAMAM BÖCEĞİ

Oryantal hamam böceklerine halk arasında şark hamam böceği adı da verilir. Dolaştıkları alanlardaki mikropları temas yolu ile insanlara aktarırlar ve diğer haşerelerle haberleşme yöntemleri olarak tanımlanan bir koku yayarlar. Küf kokusu gibi algılanan bu koku şark hamam böceği belirtilerinden sayılır.

ORYANTAL HAMAM BÖCEĞİ İLACI

Tüm haşerelerde olduğu gibi oryantal hamam böceği ilacı da sıvı ilaçlar grubunda yer almaktadır. Kokulu veya kokusuz türleri bulunmaktadır. Kullanım miktarı ve dozunu ise oryantal hamam böceği ilaçlama firmaları tarafından belirlenebilir. Ortam bu belirleme de çok etkili olacaktır.

ELMAS İLAÇLAMA İLE HAŞERELERE SAVAŞ AÇIN

Firmamız Elmas İlaçlama haşerelerle olan garantili mücadelesini oryantal hamam böceği ilaçlama firması olarak da sürdürüyor. Hem de İstanbul’un ulaşılabilir her noktasından sonra şimdi de İzmit ve çevresinde. İlaçlamanın garantili adresi Elmas İlaçlama en cazip fiyatlarla en doğru ilaçlama yöntemlerini sunmaktadır. Üstelik tamamen ruhsatlı ve onaylı ilaçlar ile. Tabi uzman personeli de sizlere günün her saati hizmet verebiliyor olması istediğiniz an ulaşabiliyor olma ayrıcalığınızı doğuruyor.