AVRUPA YAKASI: 0212 651 68 36

AVRUPA YAKASI: 0532 717 91 98

ANADOLU YAKASI: 0216 557 77 47

ANADOLU YAKASI: 0530 420 11 15

KAHVERENGİ ÇİZGİLİ HAMAM BÖCEĞİ İLAÇLAMA

Kahverengi Çizgili Hamam Böceği

Kahverengi çizgili hamam böceğinin dişisi ve erkeği farklılık gösterir. Kahverengi hamam böceğinin dişisi koyu kahverengidir. Erkek kahverengi hamam böceği ise açık kahverengidir. Büyüklükler i 1.50 cm olan kahverengi hamam böcekleri de üremelerini yumurtlayarak yaparlar. Kahverengi hamam böcekleri de uçabilme özelliğine sahiptirler.

Alman hamam böceklerinden farkları ise kalkanlarının gerisinde bulunan çapraz iki adet çizgidir. Kahverengi hamam böcekleri de hamam böceklerinin diğer türleri gibi geceleri ortaya çıkarlar ve gıda gereksinimlerini karşılarlar.

Kahverengi hamam böcekleri oldukça hızlı hareket ederler ve bu böcekler çatlaklarda veya yarıklarda yaşarlar. Evlerimizde ya da yaşadığımız diğer alanlara yerleşerek çoğalırlar.

Hamam böcekleri genel olarak evlerde banyolarda ve mutfaklarda görülen ve gıdalarla temas etme olasılığı fazla olan haşerelerdendir ve birçok hastalığı taşıyarak tehlike yaratırlar. Bunlara tifüs, verem, hepatit, mantar gibi örnekler vermek mümkündür. Kahverengi hamam böceği de genel olarak geceleri ortaya çıkan ve hızlı ürerken yapı olarak da dayanıklı zararlılardandır. O nedenle de ilaçlama yaparken de bilinçli olunması gerekir. Kahverengi hamam böceği ilaçlama firması olmadan yok edilmeleri mümkün değildir. Dişileriyle erkekleri renk koyulukları ile birbirinden ayrılırlar ve uzun ömürlüdürler.

KAHVERENGİ HAMAM BÖCEĞİ NASIL YOK EDİLİR?

Her haşerede olduğu gibi bu haşere türünde de kurtuluşun tek yolu ilaçlama yapmaktır. Ama sıradan bir ilaçlama yöntemi uygulamak çözüm olmayacağından iyi bir kahverengi hamam böceği ilaçlama şirketi desteği alınması zorunludur. Kullanılan ilaçlar genel olarak sıvı ilaçlardır ve yapılacak uygulamada ilaçlar mekanın her noktasına ulaşmalıdır ki etkili bir çözüm olsun.

KAHVERENGİ HAMAM BÖCEĞİ ISIRIR MI?

Kahverengi hamam böceği de diğer hamam böceği türleri gibi insanları ısırmazlar. Ancak pis ortamlarda dolaşırlar ve bu sebeple de temas ettikleri bölgelerde mikrop oluşumuna neden olurlar. Yapılacak olan ilaçlama işleminde sadece görülen böcekler değil aynı zamanda bu böceklerin konuşlanma alanları ve yumurtaları da yok edilmesi gerekmektedir.

KAHVERENGİ HAMAM BÖCEĞİ İLACI

Tüm haşere türlerinde olduğu gibi bu türde de sıvı kahverengi hamam böceği ilaçları kullanılmaktadır. Öyle özellikle tarımsal ilaçlama satılan noktalardan alınabilen kahverengi hamam böceği ilacı çok etkili bir çözüm üretmeyecektir. Aksine yapılan emek ve harcanan para da çöpe atılmış olacaktır.

ELMAS İLAÇLAMA İLE SAĞLIKLI KALIN

İşletmemizi kahverengi hamam böceği ilaçlama servisi olarak İstanbul’un her noktasında günün her saati hizmet vermektedir. Garantili ilaçlama hizmeti sunan firmamız kaliteli hizmet anlayışını İzmit iline de taşıyarak daha fazla kişinin bu şansı yakalamasını sağlamıştır. Elmas İlaçlama tamamen ruhsatlı ve standartlara uygun ekipmanlar ile çalışırken aynı zamanda da Sağlık Bakanlığı’nın da uygun bulduğu ilaçları kullanarak sizleri korumaktadır. Elmas İlaçlama ile sağlığınızı güvence altına alıyoruz. Size bir telefon uzaklığındayız.