Konut İlaclama

ELMAS İLAÇLAMA

Haşere ve kemirgenlere evlerde yaz aylarında çok rastlandığı gibi kış aylarında da sık görüldüğü gözlerden kaçmamaktadır. Bunlar nemli ve sıcak ortamları sevdiklerinden dolayı evlerde yaşamayı tercih ederler. Sık bir şekilde üremektedirler ve bu sebepten dolayı bunları sona erdirmek için mutlaka konut ilaçlama yapılması şarttır. Evlerde hamamböcekleri ve farelerin yanı sıra yiyecek ve korunma amacı ile akrep ve yılan da kolaylıkla girebilir. Bunların bazı türleri insan sağlığına çok fazla zarar vermese bile bazı türleri de oldukça zararı dokunmaktadır. Küçük böceklerin insanları ısırma gibi bir özellikleri yoktur. Fakat besin üzerlerinde dolaştıkları için mikrop bırakarak insanlara sayısız hastalığı kolayca yaymayı başarılar. Fare ve diğer büyük hayvanların ise kendilerini savunmaya geçmek için insanlara saldırma özellikleri vardır. Bütün haşere ve kemirgenler evlerinizde sizinle yaşamaya bayılırlar.

Bütün bunlardan kurtulmak için işin profesyoneli tarafından mutlaka konut ilaçlama yapılmasında yarar vardır. Konutlarda ilaçlama yapılırken jel ya da diğer formdaki özel ilaçlar kullanılır. Tabi bunlar kullanılırken ilaçların mutlaka sağlık bakanlığından onaylı olmasında fayda vardır. Sağlık bakanlığından onaylı olmayan ilaçlar insan ve çevre sağlığını olumsuz yönde etkiler. Ayrıca konut ilaçlama yapılırken ilacın kokusuz olması o evlerde yaşayan kişilerin evlerini terk etmemesine yardımcı olur. Evlerdeki haşere ve kemirgenlerin yok olmasında ilaçlama firmasının payı büyüktür Çünkü ilaçlama şirketi işini uzman ellere bırakarak ne yapacağını iyi bilir ve daima kaliteli böcek ilaçları kullanır. Konut ilaçlama firmaları sizin yok etmeye çalıştığınız eski ve basit yöntemlerinde daha cazip fiyata bu işi yapmaktadır. Ayrıca sizin günlerce uğraştığınızın yanında tek bir gün içerisinde sizi her türlü problemden kolayca kurtarır. Tabi bunu en iyi uzman ilaçlama firmaları başarır.

Bizde bunlardan bir tanesi olan Elmas ilaçlama olarak sizleri her türlü haşere ve kemirgenlerden anında kurtarmanın farkını yaşamaktayız. Konut ilaçlama konusunda İstanbul’un tüm ilçelerine kesintisiz 7/24 saat hizmet vermenin gururunu yaşamaktayız. Ayrıca kullanmış olduğumuz ilaçlar kaliteli olmakla birlikte sağlık bakanlığından onaylıdır. Bizler daima firmamız içinde güler yüzlü elamanlarla çalışmayı tercih ettiğimiz gibi daima deneyimli kişiler tarafından ilaçlama yaptırırız.

Belgelerimiz

Mesul Müdürlük Sertifikası        İş Yeri Açma Ve Çalıştırma Belgesi         Biyosidal Ürün Uygulama Sertifikası