Tahtakurusu

ELMAS İLAÇLAMA

Tahtakurusu Türkiye’de ve hatta dünyanın her yerinde bir problem olarak ne yazık ki karşınıza çıkmaktadır. Bunlar farklı bir cinste olup, hızlı bir şekilde türeyen cinsler olduklarından bireysel yapılan baş etme çözümleri sonuçsuz kalmaktadır. Sık bir şekilde tahtakurusu ile karşılaşabileceğiniz gibi adından da anlaşıldığı üzere tahtadan yapılmış olan bütün eşyalara zarar vermesi ile bilinir. Genellikle tercihleri pis yerler olmaktadır. Bunun yanında temizlikten yoksun bir otelde tatil yaptığınızda eşyalarınızın arasına girerek evinize misafir olabilirler. Çok hızlı bir şekilde bölünerek çoğalırlar ve küçük boyutlarında olmasından dolayı bu türleri yakalamanız neredeyse imkânsızdır.

Evin her yerinde yaşayabilirler. Bazı zamanlar yatağınızda bazı zamanlarda kıyafetlerinizin arasında görürseniz sakın şaşırmayın. Tahtakurusu ile mücadele bu sebeplerden dolayı ciddi anlamda güç bir işlemdir. Kendi başınıza yapacağınız birtakım yöntemleri düzeli olarak uyguladığınızda yok olduklarını düşünseniz bile bu durum tamamen yanıltıcıdır. Bunları yok etmek için geleneksel olan naftalin ve çamaşır suyu gibi yöntemler de asla kalıcı değerde değildir. Bunun için yapacağınız en iyi çözüm yolu alanında uzman olan bir ilaçlama firması ile çok geçmeden iletişime geçmek olmalıdır. Tahtakurusu ilaçlama yapılırken evlere iki gün boyunca girilmemesinde fayda vardır. Ayrıca belli bir müddet sonra da ilaçlamanın tekrarlanması en doğru sonuç olacaktır. Tabi bunu uzman olan ilaçlama firmaları göz önüne alır. Eğer işinde uzman olmayan bir ilaçlama firması ile çalışırsanız doğru sonuçlara varamadığınız gibi zaman kaybı yaşarsınız. Daha uygun olsun diye hiçbir işten anlamayan ilaçlama şirketlerine tahtakurusu ile baş etmelerini isterseniz yanılgıya düşersiniz. Çünkü işiniz düzgün olmayacağı gibi saha fazla maddi kayıplar yaşarsınız.

Tahtakurusu ilaçlama konusunda uzman olan bizler Elmas ilaçlama olarak daima alanında uzman olan mühendisler ile işimizi nasıl doğru sonuca varacağı üzerine analiz yapar ve çeşitli çözüm yolları üretiriz. İstanbul ve çevresine hiç aksatmadan anında 7/24 hizmet vermenin gururun yıllarca yaşamaktayız. En iyi ilaçlama şirketlerinin başında gelmeyi de kullanmış olduğumuz ilaçların da faydası büyüktür. Kullanmış olduğumuz ilaçlar daima sağlık bakanlığından onaylı olan ilaçlardır.

Belgelerimiz

Mesul Müdürlük Sertifikası        İş Yeri Açma Ve Çalıştırma Belgesi         Biyosidal Ürün Uygulama Sertifikası