DÜKKAN İLAÇLAMA

Dükkan İlaçlama - ELMAS İLAÇLAMA

Haşere ve böcekler insanların yaşamlarını sürdürdükleri her yerde görülmektedir. Buna kemirgenlerde dahildir. Nemli ve sıcak yerlerde yaşamayı sevdiklerinden dolayı ev ortamlarını çok fazla sevdikleri gibi dükkânlarda da yaşayabilirler. Her türlü böcek, haşere ve kemirgenler insan sağlığı açısından büyük tehdit oluşturmaktadır. Çünkü bunlar insanların yedikleri besin üzerlerinde dolaştıkları için insanlara mikrop taşına olasılığı yüksektir. Küçük böcek ve haşerelerin insanları ısırma gibi bir özelliği olmasa bile kemirgenlerin yapısı gereği saldırma özellikleri vardır. Bunlar dükkân gibi ortamlarda çok rahat yaşam sürdürebilirler ve mutlaka çözüm için de dükkan ilaçlama yapılmasında fayda vardır.


Dükkan ilaçlama haşere ve böceklerin her türünden kurtulmak için yapılan ve daha sağlıklı, hijyen ortamda yaşamak için yapılan en doğru uygulama biçimidir. Eğer bir dükkân sahibi iseniz mekânınıza bu tarz hayvanlar davetsiz misafir olarak geldiyse hastalığa maruz kalmamanız ve dükkânda yer alan eşyalara zarar gelmemesi için dükkân ilaçlama yaptırmanızda fayda vardır. Fakat ilaçlama yapacak olan firmanın doğru şekilde seçilmesi işinizi kolaylaştıracağı gibi sizleri daima doğru sonuçlara götürmektedir. Ayrıca bunun yanında kullanmış oldukları ilaçlar sağlık bakanlığından onaylı değilse size zarar verebileceği gibi çevreyi de olumsuz yönde etkileyecek sonuçlar doğurmaktadır. Dükkân ilaçlama yapacak olan firma kokusuz ilaç kullanırsa size yine faydası vardır. Çünkü bu sayede dükkânınızda yer olan yerleri başka yere taşımamış olursunuz. Ayrıca kokusuz olduğundan dükkânınızda ilaçlama yapıldığı gün hizmet vermeye devam edebilirsiniz. İlaçlama yapılacak olan firmaya anında ulaşmanız gelebilecek tehlikeleri en aza indirmeyi başarır. İyi seçilmiş olan ilaçlama firması daima alanında uzman kişiler çalıştırdığı gibi hangi ilacın hangi böcek ve haşere üzerinde etkili olduğunu anında anlayarak olaya en hızlı şekilde müdahale eder.


Bizler Elmas ilaçlama olarak açık mekânları kolayca ilaçlama yapabildiğimiz gibi kapalı alanlarda da aynı başarıyı sergilemekteyiz. Şirkete 7/24 ulaşabileceğiniz çağrı merkezi hizmetleri her daim sizlerin sorularına cevap verebilmektedir. Ayrıca dükkân ilaçlama yapılırken sağlık bakanlığından onaylı kokusuz ilaçları tercih ettiğimiz için dükkânınızda yer alan yiyecek ürünlerini başka yere taşımanıza gerek kalmamaktadır.


Belgelerimiz

Mesul Müdürlük Sertifikası        İş Yeri Açma Ve Çalıştırma Belgesi         Biyosidal Ürün Uygulama Sertifikası