Fare İle Mücadele

Elmas İlaçlama ve Temizlik

Başta tahıl ürünleri ile üretim yaparak satış gerçekleştiren firmalar başta olmak üzere her ortamda fare ile mücadele etmek gerekir. Bu mücadelenin nasıl yapılması gerektiğine dair handikapların bulunduğunu da unutmamak gerekir. Öncelikle kişiler neden kendi çabalarına başvururlar buna değinelim. Ülkemiz koşulları gereği her ucuz ifadesine aldanan bir milletiz. Oysa daha farenin türü hakkında dahi bir bilgiyi olmayan işletmenin ucuz adı altındaki sloganlarına aldanmak ne kadar da riskli bir davranıştır. Oysa fareler hem mikrop taşıyarak sağlık sorunlarına yol açan hem de kemirerek insan sağlığını tehlikeye sokan kemirgenlerdir ve fare ile mücadele mutlaka uzman eller tarafından yürütülmelidir.

Bunun için iyi bir firmadan destek almak gerekir ki bu firmanın ruhsatlı olması da olmazsa olmaz koşullar arasındadır. Her sektörde olduğu gibi ilaçlama sektöründe de ruhsat bazı standartları yakalamak anlamı taşır. Mesela fare ile mücadele edecek olan firmanın ruhsatlı olması demek aynı zamanda da Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış fare ilaçları kullanıyor demektir. Yani zehir saçmak yerine fareleri tamamen yok etmek üzere faaliyet gösterir. Aynı şekilde kullandıkları ekipman ve donanımları da bazı standartların üzerinde olur ki günümüz teknolojisini yakından takip ederek bu standartların da üzerine çıkar.

Bizler de uzun yıllardır fare ile mücadele konusunda faaliyet gösteren ruhsatlı bir firmayız. İstanbul’un her iki yakasında ve Kocaeli ilinin her ilçesinde faaliyet gösteren firmamızın ana misyonu kaliteli hizmeti ucuza sunmaktır. Garantili ilaçlama işlemi gerçekleştiren firmamız Elmas İlaçlama, tamamen konusuna yetkin personeli ile 7/24 çalışma prensibi ile faaliyet göstermektedir. Farelerden kalıcı olarak kurtulmak isterseniz mutlaka bizleri aramalısınız. İster evinizde ister işyerinizde hatta bahçenizde dahi fare ile mücadele etme gerekliliği duyuyorsanız bizler sonuç garantili olarak yanınızdayız.

Belgelerimiz

Mesul Müdürlük Sertifikası        İş Yeri Açma Ve Çalıştırma Belgesi         Biyosidal Ürün Uygulama Sertifikası