Fare Zehiri

Elmas İlaçlama ve Temizlik

Kapalı ya da açık alan fark etmeksizin en çok başa bela kemirgenlerden değil midir fareler? Ama nedeni bilinmese de kişiler bu denli zararlı bir canlıdan kendi yöntemleri ile kurtulma mücadelesi verirler. Bunun en kolay yöntemi de sıradan marketlerde dahi satılan fare zehiri çeşitleridir. Oysa o kadar ciddi bir hatadır ki. Zaten bu yöntem farenin cinsine göre bile değişiklik göstermesi gerekir. Yani her fare zehiri her fare türü için kullanılmaz. Ayrıca farelerin çabuk üreyen ve sağlık açısından zararları göz önüne alındığında mutlaka profesyonel destek alınması gerekir.

Bu nedenledir ki öncelikli olarak doğru fare ilaçları arayışı yerine doğru fare ilaçlama firması arayışı vermek gerekir. Tabi ki fare zehiri de ilaçlama yöntemleri arasında yer alır. Ancak hangi tür farede hangi ilaç kullanılması gerektiğine uzman ekipler karar vermelidir. Bu uzman ekipler de ruhsatlı olarak çalışan fare ilaçlama servisleri bünyesinde bulunur. Anlaşılacağı üzere araştırmalara anlaşma yapılacak olan firmanın ruhsatlı olup olmadığına bakmak ile başlanmalıdır. Ardından da tecrübeli bir ekip var mı ve Sağlık Bakanlığı ya da Dünya Sağlık Örgütü (IRA) tarafından onaylanmış fare zehiri kullanıp kullanmadıklarının irdelenmesi icap eder. Aksi durumda kendi mücadelenizde elde edeceğiniz sonuçtan daha iyisi ortaya çıkmaz.

Arayışlarınızın arasına kesinlikle firmamız Elmas İlaçlama şirketini de dahil etmelisiniz. Bizler uzun yıllardır İstanbul’un her yakasında maksimum memnuniyet sağlarken artık Kocaeli ilinin tüm ilçelerine de aynı desteği sağlıyoruz. Mutlak memnuniyet ilkemiz doğrultusunda garantili ilaçlama hizmeti sunarak faaliyet göstermekteyiz. Sitemizi inceleyebilir ve uzman ekibimizden görüş almak için günün istediğiniz saatinde bizleri arayabilirsiniz. Sıradan fare zehiri kullanmak ölümcül sonuçlar doğurabilir. Bizler sizlerin sağlığını da güvence altına alıp farelerden tamamen arınmanızı sağlıyoruz.

Belgelerimiz

Mesul Müdürlük Sertifikası        İş Yeri Açma Ve Çalıştırma Belgesi         Biyosidal Ürün Uygulama Sertifikası