Böcek

Haşerelerden Kurtulmanın Yolları - ELMAS İLAÇLAMA

Haşereler evlerden başlı başına en büyük sıkıntılardan biridir ve baş etmesi oldukça güçtür. Nedeni ise yılda çok kez yumurtlaması ile birlikle hızlı bir şekilde üremesidir. Haşereler ışıklı ortamları asla sevmedikleri gibi nemli ve sıcak alanlarda yaşam sürmeye bayılırlar. Bunlar genellikle evin dış duvarlarında yer alan çatlaklardan ev içlerine kolayca girebilmektedirler. Haşereler genellikle besin bulmak için mutfaklarda dolaşırlar ve geceleri ortaya çıkarlar. Yani gece uykunuzdan uyandığınızda bir haşere ile karşı karşıya gelmeniz kaçınılmaz bir haldir. Haşerelerden kurtulmanın yolları tabi ki de vardır. Fakat bireysel olarak yaptığınız belli çalışmalar sonuçsuz kalabileceği gibi size zaman kaybından başka bir durum değildir.

İlaçlama sistemi haşerelerden kurtulmanın yolları arasında yer alır ve en etkili sonuç veren yöntemlerden biridir. Fakat ilaçlama yapacak olan firmanın deneyimli olması üzerinde haşerelerden kurtulmanın etkisi büyüktür. Özenle seçilmiş olan ilaçlama firması sizleri doğru yola en kısa sürede götürmeyi başarabilmektedir. Haşerelerden kurtulmanın yolları arasında yer alan mutfağın temiz tutulması ve etrafta çöp bırakılmamasında fayda vardır. Bu şekilde haşerelerin gelmesine ve hızlı bir şekilde üremesinin önüne geçmeniz mümkündür. Bunun yanında duvarlarda yer alan çatlaklarında kapatılmasında fayda vardır. Tabi bunlar sadece haşerelerden kurtulmanın yolları olarak görülse de asla sizler için kalıcı bir çözüm yolu değildir. Kalıcı çözüm istiyorsanız mutlaka işinde uzman olan kişilerce en kısa süre içerisinde ilaçlama yapılması gerekmektedir ve bununda düzenli aralıklarla tekrarlanmasında fayda vardır. İlaçların kullanmış oldukları ilaçlar haşerelerin ve kemirgenlerin türüne göre farklılık gösterir. Haşerelerden kurtulmanın yolları ne diye kara kara düşünmenize gerek yoktur. Sizlerin sadece bir telefon uzağında yer alan çok fazla sayıda ilaçlama firması bulmanız mümkündür.

İstanbul ve çevresinde kaliteli hizmeti sizlere sunmayı başaran Elmas İlaçlama olarak bizler çalışanlarımıza değer vererek onları ilaçlama konusunda her türlü eğitiminde destek veririz. Sağlık bakanlığından onaylı ilaçları kullanmak birinci hedeflerimiz arasında yer alır. Bu sayede sizlere asla zarar vermeyeceğimiz gibi çevre sağlığını da düşünmekteyiz. Bu hizmetleri verirken de sizleri düşünerek oldukça makul rakam ve ödeme seçenekleri ile yapmaktayız.

Belgelerimiz

Mesul Müdürlük Sertifikası        İş Yeri Açma Ve Çalıştırma Belgesi         Biyosidal Ürün Uygulama Sertifikası