Böcek

Kalorifer Böceğinden Kurtulmanın Yolları - ELMAS İLAÇLAMA

Kalorifer böceği binaların dışında yer alan çatlaklardan kolayca evlerin içlerine girebildikleri gibi iş yerlerinde, otoparklarda, bodrum, çatılarda da yaygın olarak görüldüğü gözlerden kaçmamaktadır. Adından da anlaşıldığı üzere çok sıcak ortamlarda yaşamayı tercih ederler ve nemli yerlere bayılırlar. Bunlar ışığı pek sevmedikleri için geceleri ortaya çıkarlar. Yani gece uykunuzdan kalktığınızda her an davetsiz misafir sizi karşılayabilir. Çok hızlı hareket ederler ve ışığı gördükleri an kendilerini korumak için oradan hızlı bir şekilde uzaklaşırlar. Tek başınıza kalorifer böceğinden kurtulmanın yolları tabi ki vardır.

Bunlar öncelikle mutfakta dışarıda çöp ve besin maddelerinin bırakılmaması ile mutfağın günlük olarak silinmesinde fayda vardır. Ayrıca silinmiş olan yerlerinde kuru bırakılması kalorifer böceğinden kurtulmanın yolları arasında yer alır. Kalorifer böceklerinin insanları ısırma ya da saldırma gibi bir özellikleri olmasalar bile besin maddeleri üzerinde mikrop bırakması ile insan sağlığına zarar vermektedir. En etkili kalorifer böceğinden kurtulmanın yolları işinde uzman ve deneyime sahip olan bir firma tarafından yapılan etkili bir ilaçlamadır. Tabi öncelikle ilaçlama yaptıracağınız firmanın iyi araştırılmasında fayda vardır. Çünkü günümüzde paranın ön planda yer alması sonucunda sadece para için kurulmuş ve hiçbir işten anlamayan çok fazla sayıda ilaçlama şirketi ülkemizde yer almaktadır ve bunların sayıları da giderek artış göstermektedir. Bireysel olarak kalorifer böceğinden kurtulmanın yolları sizi bir an olsun kurtarabilse bile asla kesin sonuca götürmemektedir. Sizi kesin sonuca götürecek olan tek işlem ilaçlama yaptırmaktır. İlaçlama yaptıracağınız firmaya da günün istenilen her saatinde ulaşabilmenizde fayda vardır. Bu sadece kalorifer böceklerinden kısa süre içerisinde kurtulmanız mümkündür.

İşte her konuda güler yüzlü personelimiz ile sizlerin yanı başında olan Elmas ilaçlama kalorifer böceklerini de yok etme konusunda da uzmanlaşmıştır. Şirketimizde daima güler yüzlü insanları çalıştırmak için çalışanlarımızı titizlikle seçeriz. Bunun yanında şirketimizde çalışanlar daima ilaçlama konusunda eğitimini üst seviyede tamamlamış kişilerden oluşur. Bizler kaliteli hizmeti sizlere 7/24 hizmet vermek için elimizden gelenin fazlasını yapmakla kalmayı, sağlık bakanlığının onaylamadığı hiçbir ilacı da kullanmamaktayız.

Belgelerimiz

Mesul Müdürlük Sertifikası        İş Yeri Açma Ve Çalıştırma Belgesi         Biyosidal Ürün Uygulama Sertifikası