Mutfak İlaclama

ELMAS İLAÇLAMA

Her türlü böcek, haşere ve kemirgenler ev ortamlarına rahatlıkla uyum sağlayabilirler. Çünkü evler sıcak ve nemli olduklarından özellikle kış aylarında sıcak yere muhtaç oldukları için buralarda yaşamayı tercih ederler. Bazı türler ışığı sevmediği için gündüzleri pek ortalıkta görülmeyip, besin arayışı için geceleri ortaya çıkarlar. Besin arayışında da özellikle tercih ettikleri yer mutfaktır. Bunlar dışarıda oldukça pis yerlerde dolaştıkları için bünyelerinde fazla sayıda mikrop taşırlar. Bu mikroplardan kurtulmak ve temiz ortama sahip olmak için mutlaka mutfak ilaçlama yapılmasında fayda vardır. Çünkü bu tarz gruplar sizin yiyeceklerinize ortak olurlar ve yiyeceklerinize gözle görülmeyen salya, dışkı ve pislik bırakırlar ki bu da insan sağlığını olumsuz yönde etkilemektedir. Yani baş edilmesi zor olan tifo, dizanteri, hepatit gibi hastalıklara neden olmaktadır

Mutfak ilaçlama yaptırırken diğerlerine göre daha hassas davranılmasında fayda vardır. Çünkü kullanılan ilaçlar mutfakta yer alan besinlere bulaşabilir. Bunun için sağlık bakanlığından onaylı kokusuz ilaç kullanan firmalar tercih edilirse daha faydalı olacaktır. Mutfak ilaçlama sayesinde mutfaktaki mikroplardan kurtulduğunuz gibi daha temiz bir ortama sahip olma şansını yakalamış olursunuz. Bunun yanında ilaçlama yaptıracağınız şirkete ihtiyaç duyduğunuz her an ulaşmanız kolay olmalıdır. Çünkü özellikle kemirgen hayvanlar insanları öldürebilecek derecede saldırgan hayvanlardır. Bunlarla asla tek başınıza mücadele etmeye çalışmayın. Aksi halde tamiri zor olan sıkıntılar ile karşı karşıya kalmak zorunda kalırsınız. Tek başınıza ilaç koymaya çalıştığınızda da özellikle evde çocuk olan bireyler için tehlikelidir. Bebeğinizin zehirlenme ihtimali çok yüksektir. Bütün bu sebep ve sonuçlar göz önüne alınarak mutlaka mutfak ilaçlama yapılması en doğru karar olacaktır.

Bizler Elmas ilaçlama şirketi olarak İstanbul ve çevresine kesintisiz kaliteli hizmet sunmanın daima gururunu yaşamaktayız. Her türlü mekânlarda kullanmış olduğumuz ilaç türleri farklıdır. Bunların hepsi sağlık bakanlığından onaylı olduğu için sizlere asla zarar vermemektedir. Ayrıca kokusuz olduklarından dolayı mutfak ilaçlama yapılacağı gün oradaki yiyecekleri kaldırmanıza gerek yoktur. İlaçlama yapan çalışanlarımız daima konunun uzmanı kişilerden oluşmaktadır. Sizin tek başınıza yapmaya çalıştığınız çabaları biz sadece bir günde yaparız ve en doğru sonuçlara ulaşırız.

Belgelerimiz

Mesul Müdürlük Sertifikası        İş Yeri Açma Ve Çalıştırma Belgesi         Biyosidal Ürün Uygulama Sertifikası