PİRE İLACI

ELMAS İLAÇLAMA

Pireler diğer haşere ve kemirgenler gibi bünyesindeki mikrop ya da saldırma gibi özellikleri ile insan ve hayvan sağlığına zarar verebilecek tür değillerdir. Bu türler sadece insan ve hayvan kanı emdikleri için kan emilen bölgede uzun süre kaşıntıya sebep olur ve sürekli kaşındığı için de çeşitli yara ve kızarıklık oluşmaktadır. Pirelerden kurtulmak için dışarıda birçok yerde sayısı oldukça fazla olan pire ilacı satılmaktadır. Daha uygun fiyata olsun diye dışarıdan hiç bilmediğiniz bir ilacı kullanmak sizin bünyenize zarar vererek sağlığınızın bozulmasına neden olur. Çünkü pire ilacı bireysel değil işin uzmanı olan kişilerce kullanılmalıdır.

Günümüzde sayıları giderek artış gösteren ilaçlama firmalarının içlerinde işlerini mükemmel ve kaliteli yapanlar olduğu gibi hiçbir işten anlamayan sadece para üzerine kurulmuş firmalarda vardır. Bunların seçimi yapılırken mutlaka dikkatli davranılmasında fayda vardır. İşinde uzman olan firma kullanmış olacağı pire ilacı konusunda itinalı davranmalıdır. Çünkü insan ve hayvan üzerinde uygulama yapılacağı için sağlık bakanlığından onaylı zarar vermeyen ilaçlar tercih edilmelidir. Pireler gözle görülmesi mümkün olmayan türler olduklarından mutlaka ilaçlama firmalarından destek alınmalıdır. Çünkü onlar bu minik türleri nasıl yok edeceğini bilerek en etkili pire ilacı yöntemi ile olay vakit kaybetmeden müdahale ederler. Oldukça makul rakamlara yapan bu ilaçlama firmaları hemen hemen her semtte boy göstermektedir. Fakat öncelikle önemli olan ilaçlama firmanın konu üzerindeki deneyimidir.

Elmas İlaçlama sizlere bu konuda yardımcı olabilecek yeterli deneyime sahip çalışanları ile her türlü haşere ve kemirgen türlerinden sizleri kurtararak sağlığınız ile oynanmasına engel olur. Onlar ilaçlama işini gece gündüz demeden günün her saatinde yapabilir. İstanbul’da hizmet veren bu firma bütün ilçelere ilaçlama yapabilecek kapasitededir. Tek bir ilaç üzerinde çalışmayan bu firma öncelikle hangi ilacın hangi türde etkili olabileceğini araştırarak ona göre ilaç kullanır ve kullanmakta oldukları ilacında tamamı sağlık bakanlığından onaylıdır. Bu sayede ilaçlama yapılırken özellikle pire ilaçlaması yapılırken size ve havanlara zarar vermez. Pire insan ve hayvan üzerinde dolaştığı için bu konuda ilaçlama yapılması ayrı bir özen ister.

Belgelerimiz

Mesul Müdürlük Sertifikası        İş Yeri Açma Ve Çalıştırma Belgesi         Biyosidal Ürün Uygulama Sertifikası